Skocz do zawartości

Warszawa - Wołoska/Woronicza - kamery + psy


Carlos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie małe ostrzeżenie dla tych co chcą wykorzystać trochę ładnej pogody...

 

Dziś od rana stoi na stacji Orlen przy Wołowskiej (za Woronicza, jadąc w kierunku GM od Centrum) biały bus.

To psy z kamerami ustawionymi na skrzyżowanie Woronicza/Wołoska.

Na kolejnych światłach są 2 suki i zawijają tych wszystkich, którzy tak jak ja uznają jazdę prostu z pasa do skrętu w lewo za rzecz naturalną ;)

 

Mówili, że mogą się potem przestawić naprzeciwko, czyli wtedy będą polować na amatorów startu z pasa do skrętu w prawo w Woronicza jadąc od strony Mokotowa (Ursynowa).

Ci od kamer nadają radiem kogo odłowić.

 

TV Turbo nie ma z nimi, więc nie opłaca się płacić 250 PLN i 5 punktów za wątpliwą przyjemność wysłuchania fachowego pouczenia ;)

 

Jakbym był w telewizji, to chociaż uznałbym, że to cena sławy, a tak...to lipa... :icon_mrgreen:

 

ps.

I to prawie pod samą robotą... Naprawdę myślałem, że oni chcą chyba zrobić sobie zdjęcie z motocyklistą... :icon_mrgreen:

Przecież nie będę się poniżał i błagał o taryfę ulgową, bo...jutro mam urodziny :) Trzeba swój honor mieć!

 

Pozdrawiam wszystkich co lubią kręcić do odcięcia ;)

Edytowane przez Carlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bede przelatywal ta droga, ale jak prawie zawsze pasem na wprost ! :bigrazz:

 

Przyznam ze nie wiem jak oni nadaza zatrzymywac, praktycznie na kazdych swiatlach jeden lub wiecej pojazd tak tam jedzie... chyba ze reszta poleconym...

 

thx za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś od rana stoi na stacji Orlen przy Wołowskiej (za Woronicza, jadąc w kierunku GM od Centrum) biały bus.

To psy z kamerami ustawionymi na skrzyżowanie Woronicza/Wołoska.

Na kolejnych światłach są 2 suki i zawijają tych wszystkich, którzy tak jak ja uznają jazdę prostu z pasa do skrętu w lewo za rzecz naturalną ;)

 

 

I mają moje pełne poparcie. :clap:

 

edit: no, może w przypadku motocyklistów nie do końca ;)

Edytowane przez Margrabia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe ostrzeżenie [...]

 

I to prawie pod samą robotą...

 

Bardzo dziękuję za ostrzeżeni. Jeżdżę tamtędy codziennie.

 

A Ty gdzie pracujesz? Bo ja na Domaniewskiej.

 

 

 

pozdr

 

 

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za ostrzeżeni. Jeżdżę tamtędy codziennie.

 

A Ty gdzie pracujesz? Bo ja na Domaniewskiej.

 

 

Odpisałem Ci na PW. Też jeżdzę tamtędy codziennie i też codziennie staruję z "pasów do jazdy na wprost" ;)

 

A co do tych psów, to zatrzymałem się, bo zupełnie nie wiedziałem o co może chodzić... i teraz retrospektywnie przypominam sobie, że już ze 2 razy widziałem tam chłopaków na moto i psy...

Teraz wiem dlaczego i jak ich dupnęli...

 

Mój mały rozumek w życiu nie doszedłby do tego, że to tak można...motocyklistę podstępem... :icon_mrgreen:

 

Ale nie ma co zaśmiecać tematu... Miałem tylko napisać innym ku przestrodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, sami jako motocykliści walczymy o równouprawnienie na drodze, a tu, o ironio :D

 

Chociaż szczerze powiem ze takie moto o wiele mniej zamieszania zrobi jak się ustawi na środku tak żeby puchy mogły skręcać, wiec chyba tak dla pokazu te akcje odbywają się na tym skrzyżowaniu, notabene dość często w stronę Ursynowa jak i Centrum :crossy:

Edytowane przez bluntmeeen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też startuje z "na wprost", ale omijam wszystkich i wyjeżdżam na pole position. Teraz jak zobaczę te białą budę, będę się starał końcówkę kolejki omijać wolniej i nie przecinać tej ciągłej tak na chama. Ot co.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to już w tamtym roku. Też mnie zgarnęli (grupa pościgowa na dwóch moto stała w pogotowiu, więc nie udawałem, że nie widzę) :icon_biggrin:

Obecnie przez lekki niefart mam 27 punktów, więc mi to lekko zwisa :bigrazz:

Ale dzięki za info :crossy:

BTW Nie wiecie przypadkiem, czy można "weryfikować umiejętności" w WORD-zie na własnym moto? :flesje: (POTFUR kręcący ósemki - priceless :clap: )

Edytowane przez johny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

taa chyba w kolejce do serwisu...

:icon_mrgreen:

 

 

 

eee?? aaaaaale osssochozi, bo tez chcialbym sie posmiac... :icon_mrgreen:

 

 

 

pozdr

 

 

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...