Skocz do zawartości

Nad stan oleju w silniku- plusy i minusy


kubaf3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zamiaru ani nikogo bronić, ani potępiać, a sposób zachowania i kultura osobista świadczy o jednostce, nie o społecznośći.

 

Panie Piotrze czasami więcej luzu,mniej nerwów, niektórym kolegom polecam zasady savoire vivre'u a mówiąc językiem ulicy chill-out.

 

Życie jest za krótkie,żeby spalać się na kłótniach o marchewkę....pozdrawiam

 

I właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Byłeś oburzony moim delikatnym nad wyraz określeniem "Huligan"

a nie chcesz się publicznie odciąć od tego człowieka?

Ciekawe podejście do sprawy i mam rozumieć że go popierasz?

Masz rację, że życie jest krótkie zwłaszcza dla motocyklistów ale ponieważ za oknem spadł śnieg i nie mogę się wyżyć na moim motocyklu postanowiłem posprzątać forum ze śmieci.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Byłeś oburzony moim delikatnym nad wyraz określeniem "Huligan"

 

 

Cieszę się,że nie zawiodłem!!! ;)

 

Jesli chodzi o pierwszy post pisałem z delikatną ironią, ale wymowa miała być taka,że nie można popadać w stereotypy i wsadzać wszystkich do jednego wora.

Nie widzę sensu dalszej kłótni, może warto zamknąć temat?

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego proponujesz zamknięcie tego tematu ?

Może inni motocykliści wyrobią sobie zdanie o niektórych subkulturach w kręgu użytkowników jednośladów.

Poczytaj jeszcze raz cały temat na spokojnie i przemyśl.

Mnie nie podoba się jazda dźwigarem mostu w środku którego jest motocykl a Tobie zgrzybiałe smutasy na HD lub BMW i każdy ma prawo wyrażać swoje opinie bo po to jest forum.

Ale ma jeszcze jedno bardzo ważne zadanie - propagowanie kultury na jezdni i poza nią przez ludzi zasiadających za sterami jednośladu bez względu czy to jest skuter czy kredens(GL1800).

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Cie Piotrze, ale wydaje mnie sie że każdy ma swoje zdanie i trzeba je uszanować, a nie na siłę przekonywać do swojego.Ty się tam możesz spuszczać do swoich frędzelków i chromu, a inni maja to w dupie.I nie możesz mówić komuś że tak sie nie robi to jest be itp.

Tak samo z tym, ze polscy stunterzy to gołodupce, tu się mylisz, nie jeden w Polsce rzuca o glebę nowy sprzęt, poprostu wydaje mi się, że zazdrość Cię zżera że Oni wydaja kilkanaście tysiaków na sprzet, który maja w dupie, a Ty nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumei jestescie slawni, ludzie robia sobie z was avatary dla jaj a niebawem beda do kupienia nawet koszulki z waszymi wizerunkami:D pozdro i sukcesow w dalszej karierze!

 

W sumie to wy im nie dorastacie do piet i zamiast cieszyc sie ze sa takie osoby co dziela sie z wami, malolatami, swoja fachowa wiedza, staracie sie obrazac i wyzej srac niz macie dupy :banghead:

Nie potrzebnie, Piotrze, wdajesz sie w bezsensowna polemike z nimi, bo i tak oni, wielcy sportowcy, wiedza lepiej :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Cie Piotrze, ale wydaje mnie sie że każdy ma swoje zdanie i trzeba je uszanować, a nie na siłę przekonywać do swojego.Ty się tam możesz spuszczać do swoich frędzelków i chromu, a inni maja to w dupie.I nie możesz mówić komuś że tak sie nie robi to jest be itp.

Tak samo z tym, ze polscy stunterzy to gołodupce, tu się mylisz, nie jeden w Polsce rzuca o glebę nowy sprzęt, poprostu wydaje mi się, że zazdrość Cię zżera że Oni wydaja kilkanaście tysiaków na sprzet, który maja w dupie, a Ty nie.

I znalazł się następny adwersarz w temacie.

Nie do końca zrozumiałem jaki jest cel tego postu ale rzucanie o glebę motocyklem jest zwykłym chuligaństwem i nie ma nic wspólnego z motocyklistami.

Jeżeli tego nie rozumiesz jest mi bardzo przykro.

Z resztą tego tekstu nie mam zamiaru polemizować.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Cie Piotrze, ale wydaje mnie sie że każdy ma swoje zdanie i trzeba je uszanować, a nie na siłę przekonywać do swojego.

 

Jak wyzej.

Piotr stara sie wam, malolatom, cos do tych pustych lbow wlozyc nt. silnikow motocyklowych i motocykli !!!

I powinniscie to uszanowac a nie klocic sie z nim, KS-riderem, czy Adamem M.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę ten post chyba piąty razi dochodzę do pewnego wniosku; jest sobota późne popołudnie, kazdy normalny człowiek idzie gdzieś z kobietą albo znajomymi, a my kłócimy się o byle gówno (suche, mokre miski olejowe, uliczni huligani, klatka na silnik) zamiast cieszyć się weekendem. Szkoda czasu na coś takiego.........tym bardziej,że z racji innego pojmowania motocyklizmu zawsze będzie rozbieżność światopoglądowa.

 

Miłego weekendu życzę, o ile będzie coś w temacie, chętnie później wrócę do dyskusji........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - ja mam taki pomysl.

Zamiast spierac sie o wszystko na temat stuntu w tym tasiemcu,( ktorego temat zreszta nawet nie ma slowa stunt w sobie ), moze zrobic temat w piwie i dyskutowac tam wszelkie problemy nie techniczne, zaprosiwszy do dyskusju kolegow ze stuntpoland.com ???

Trzeba by opracowac pewne zasady, np zabronic wzajemnego obrazania sie :) dyskutantow i mysle ze obie strony, my i wy cos pozytecznego z tej dyskusji bysmy mogli wyniesc.

Zeby nie bylo pretensji do Piotra ze wyrzuca posty - piwo ma innego moderatora, z kolei w tym konkretnym temacie przymkneli bysmy oko na kwestie ortograficzno - gramatyczne ?

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację DEALER tylko znajdź na tym 4um normalnego człowieka jak każdy z nas ma pierdolca(sorry) na punkcie motocykli a za oknem coraz grubsza warstwa śniegu.

Od wiosennych roztopów pierwszy raz nie byłem w dziupli ale jutro chyba pojadę aby się odstresować.

Z nudów chciałem odwiedzić stronę "jeżdżących inaczej" ale niestety tam nie wpuszczają gości :banghead:

i który tutaj narzekał na cenzurę?

A powracając do tematu ilu stunterów ma przerobione nowe motocykle?

A może delikatniej zapytam ilu profi stunterów w naszym kraju przerobiło układ smarowania silnika w rozbitku kupionym za kilka zeta? bo nie wierzę że za rozbitka ktoś wypłaca kilkanaście tysiaków jak napisał jeden z moich przedmówców.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...