Skocz do zawartości

Problem z kierunkowskazami


hatsan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na minute to moze z 15 razy mrugnie i to wszystko. po prostu taka jazda jest niebezpieczna i wole zeby mrugal za szybko niz za wolno. mam jeszcze motocyklowy przerywacz z louisa, moze to podpasuje.

 

norma mowi o 60-90 cyklach na minute, wiec wyrzuc to g*wno na smieci.

monter dobrze radzi, sam uzywam tych przerywaczy, sa niezawodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli ktoś wie gdzie znajdują się wszystkie bezpieczniki w Hondzie Shadow 600 1991 rok, to proszę o szybką odp. Jeden znalazłem pod prawym boczkiem, ale nie wiem czy są gdzieś jeszcze. pytam, bo działa mi tylko przednia lampa (długie i krótkie) a reszta, kierunkowskazy, klakson itp nie działa. Silnik pali. pozdrawiam i czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam honde shadow 600. Mam problem z kierunkowskazami, nie włączają się od razu po przełączeniu, tylko po chwili. Od kupna tak było, przełącznik jest ok. Chcialbym ten problem zlikwidować, bo jazda w takim stanie nie jest najbezpieczniejsza. Pozdrawiam.

Witam

problem najprawdopodobniej polega na tym, ze ktos "zaadoptowal" przerywacz niewiadomego pochodzenia od auta ,to samo tyczy sie zbyt niskiej czestotliwosci to tez w zdecydowanej wiekszosci przypadlosc przerywacza samochodowego w motocyklu poniewaz przystosowane one sa do pracy z dodatkowa zarowka 5W oprocz dwoch 21watowych.

Dlatego jesli zabawa z samochodowym to na sprawdzonych egzemplarzach i skoro mlodyVFR mowi ze od VW przypasuje to tak pewnie bedzie bo to sprawdzil ale nie ryzykuj z innymi, nie kupuj innych samochodowych

pozdrawiam

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że zrobiło mi się zwarcie kabli przy tylnej lampie (kable wisiały, bo zakładałem nową lampę) i po tym nie świecą kierunkowskazy, lampa tylna, klakson, kontrolki, świeci tylko lampa przednia...

 

--------

Zmieniłem bezpiecznik i wszystko jest już ok. Co do kierunkowskazów, to zmienione zostały kable (przy zmianie lampy tylnej), wyczyszczone styki i reakcja kierunkowskazów na przełącznik poprawiła się, ale raczej kupię nowy przerywacz. Przerywacz w Hondzie teraz mam taki:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...5f72d2ab22.html

Edytowane przez hatsan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...