Skocz do zawartości

Kawasaki GTR 1400


Rekomendowane odpowiedzi

Witam turystyk starej daty od kilku użytkowników słyszałem że spalanie 10 litrów to normalka więc ekonomika tego pojazdu jest do bani :) na Twoim miejscu sprawdziłbym ten parametr zanim kupisz coś takiego pozdrawiam Jastrząb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam turystyk starej daty od kilku użytkowników słyszałem że spalanie 10 litrów to normalka więc ekonomika tego pojazdu jest do bani ;) na Twoim miejscu sprawdziłbym ten parametr zanim kupisz coś takiego pozdrawiam Jastrząb

 

Tak jak obiegowa opinia krążąca o niebotycznym spalaniu w ZZR1100 (podobny silnik jest w GTR) a z doświadczenia wiem, że Zygzak pod wzglądem spalania kładł na łopatki całą konkurencje w swojej klasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o spalanie to jeszcze go nie testowałem poza tym mi linka poszła i nie mam licznika

W sumie na początku jeżdziłem ostrożnie

Teraz juz troche se szaleje ale na trase jeszcze nigdzie nim nie wyjeżdzałem

i z tego co widać na oko to paliwa w cale tak szybko nie ubywa

 

 

A stan motoru jest rewelacyjny

Wszystko jest tak jak koleś mi mówił

Olejek też jest czyściutki jak łza, gaz do oporu i nawet dymka nie puści

Wszystko powymieniane tak więc mysle że oprócz oleju pojeżdze nim ze 2 lub 3 sezony beż żadnych wymian

A i mam do was pytanie

Bo koles od którego go kupiłem nie wiedział jaki olej jest wlany

Noi jak bym chciał wymienić to na jaki?????

Z góry dziekuje

 

A i musze jeszcze wspomnieć o osiągach tego motoru

Czytałem że jego max to jakieś 190km/h

Ja na odcinku kilometra jechałem juz na 5 200km/h a została jeszcze 6

Nie patrzyłem ile obrotów miałem ale na licznik patrzyłem

Więcej nie próbowałem bo troche sie zlękłem

Pierwszy raz w końcu tyle jechałem:D

Tak więc o co w tym chodzi może ktoś wie ile naprawde wyciagnie???

Edytowane przez indian_gtr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej to sobie wlej jakiś półsyntetyk prawdopodobnie 10W40 bęzie optymalny...dowolnej marki...aby był przeznaczony dla motocykli... a z ta prędkością...to GTR powinien spokojnie pójść ponad 200 , tylko...że pamiętaj, że to jest motocykl typowo turystyczny...jak chcesz bić rekordy prędkości, to zamień sobie przynajmniej na ZZR1100...a z GTRa jakiś rasowy turysta będzie miał większy porzytek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkościomierz błędnie wsazuje prędkość w każdym pojeździe, musisz odjąć około 20% od wskazania na liczniku. Prędkość w danych motocykla jest prędkością podaną bez błędu wskazania licznika i dlatego większość maszyn osiąga prędkości wyższe niż katalogowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

posiadam gtr-a i sprawa wygląda następująco

 

olej półsyntetyk 20w50

 

spalanie: 2 osoby + zapakowane kufry - spokojna jazda 120-140 w Bieszczady 4,90-5,10l

normalna+- 7l

a jak chcesz się pościgać z plastikami ( z powodzeniem ) to 10-11l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jestem posiadaczem od niedawna Kawy Gtr 1000 88' . Jest to mój pierwsy moto czytam forum ale mało znajduję n temat tego gtr-a chodzi mi o opinię użytkowników jak awaryjność , jazda tą kawą. servisówkę już mam i przygotowałem ją do sezonu (czekam na ciepełko) Będę wdzięczny ewentualnie na gg7921826 :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem posiadaczem od niedawna Kawy Gtr 1000 88' . Jest to mój pierwsy moto czytam forum ale mało znajduję n temat tego gtr-a chodzi mi o opinię użytkowników jak awaryjność , jazda tą kawą. servisówkę już mam i przygotowałem ją do sezonu (czekam na ciepełko) Będę wdzięczny ewentualnie na gg7921826 :banghead:

 

Poszukaj w archiwum, było już na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...