Skocz do zawartości

Daytona 955i


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar kupic Triumpha Daytona 955i .

Co sadzicie o tym motocyklu jakie ma słabe strony jakie zalety bardzo mi zalerzy na opinii uzytkownikow

Jak wyglada dostep do czesci w naszym kraju?

Wrazenia z dłuzszej trasy i jazdy z pasazerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wracając do opinii, wszystko ma swoje wady i zalety. Tak motocykle, samochody, ciągniki i wszystko inne się psuje, ale i potrafi służyć bezawaryjnie. Wszystko zależy kto, jak i czym to obsługuje, jeśli ktoś do remontu silnika używa młotka, klucza M12 i śrubokręta bo niczego innego nie posiada to wiadomo jak się tak "serwisowana" maszyna odwdzięczy. Według mnie Seicento to największy badziew jaki kiedykolwiek wyprodukowano, a są tacy co na to coś nie dadzą złego słowa powiedzieć. Chociaż znam i takich co jak coś mieli to chwalili jak by to ze złota było, a kiedy sprzedali to puścili trochę smutnej prawdy. Żeby się o czymś przekonać, to trzeba to posiadać w myśl zasady "Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

hej,

czy możecie się wypowiedzieć w temacie - czy zmieniło się coś na lepsze u nas ostatnio pod kątem serwisu i bazy części do Daytony np 955i ?

 

powoli przymierzam się do tego motocykla,ale już wcześnie słyszałem, że często przy typowych usterkach nie można w PL części dobrać i są ściągane np z UK... aż tak źle jest nadal ?

 

pozdrawiam / lwg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem...

Ja tam żadnych problemów z Daytoną dziwnych nie mam, a wsio sobie kupowałem i wymieniałem.

Wręcz napiszę, że wolę trampka niż pierwszą lepszą z brzegu japonię, pod każdym względem...

Edytowane przez rura_sn-n

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...