Skocz do zawartości

SHADOW VT 1100 1994


mierzynskim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam jeśli w złym miejscu umieściłem temat, ale chciał bym jak najszybciej uzyskać pomoc w tej sprawie. Jak coś, to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

 

Moje pytanie dotyczy tego motocykla:

http://allegro.pl/item422441121_honda_shad...994r_super.html

 

1.czy nie za drogo (gość powiedział, że do 15000 zejdzie bo jego "chłopcy nie pójdą kraść i też muszą zarobić :icon_biggrin:" )

2.czy te roczniki są ok (pytanie retoryczne, bo wiem, że tak, ale jeśli ktoś zgłasza jakieś zastrzeżenia, to proszę tutaj)

3.czy znalazł by się ktoś, kto podjedzie do tego komisu (pod Poznań) oczywiście nie za darmo :buttrock: i powie mi czy wszystko gra.

 

Dzięki za wszelką pomoc.

Edytowane przez mierzynskim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.czy nie za drogo (gość powiedział, że do 15000 zejdzie bo jego "chłopcy nie pójdą kraść i też muszą zarobić :biggrin:" )

 

2.czy te roczniki są ok (pytanie retoryczne, bo wiem, że tak, ale jeśli ktoś zgłasza jakieś zastrzeżenia, to proszę tutaj)

 

3.czy znalazł by się ktoś, kto podjedzie do tego komisu (pod Poznań) oczywiście nie za darmo :crossy: i powie mi czy wszystko gra.

 

ad1. I to chyba sporo zarobić, bo gość chce straszne pieniądze za ten motocykl! Jak patrzę na przebieg i rocznik to zdecydowanie powinno być taniej. W dobie notorycznego sciągania moto ze stanów i cen z tym związanych to jest napewno wygórowana cena, podobnie jak w poprzednim przypadku.

 

ad2.Nie miałem do czynienia z tym rocznikiem, ale to jest Honda, więc czego tu się obawiać? :evil:

 

ad3. No odpadam niestety.

Edytowane przez Włoszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze porozgladaj sie za Shadow Spirit 1100 za te pieniadze kupisz cos z rocznika 1997-2001

 

Zdecydowanie..poza tym te komisy z Poznania i Siedlec absolutnie nie warte polecenia. W pierwszym przypadku licz się z tym, że po przybyciu na miejsce cena 'nagle' skoczy w górę (standardowa praktyka tego handlarza- jesteś zainteresowany, więc przełkniesz te 4 stówy więcej..w ostateczności łaskawie starguje Ci cenę do pierwotnej) ponadto większość sprzętów odpicowana po przejściach; w Siedlcach zaniedbane trupy...tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, zgadzam się z moim przedmówcą. Też jakis czas temu byłem zainteresowany kupnem motocykla z tego komisu z poznania. Motocykl miał byc w dobrym stanie i nie malowany. Stan wołał o pomstę do nieba, moto było malowane, w dodatku odcień lakieru różnił się na poszczególnych elementach :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam ciezki orzech do zgryzienia, bo podoba mi sie sylwetka tych rocznikow Hondy Shadow. Nowsze sa dla mnie za "nowoczesne", moze nie,... zbyt oplywowe. Musze miec troche kantow tu i tam. Rzeczywiscie, macie racje, co do ceny. Ale gosc nie spusci ani grosza - takie odnioslem wrazenie po rozmowie z nim. Nie zbyt przyjemny typ. Szkoda, bo naprawde podoba mi sie motorek. A moze ktos jednak podjedzie i zobaczy czy wogole jest po co sobie glowe zawracac? Bardzo prosze ...

 

 

Acha! czy ktos mi powie, ile powinienem za taki rocznik dac? Tak orientacyjnie, zebym wiedzial od jakiej kwoty negocjowac ;)

 

Suchajcie, dzwonilem do faceta z TEGO (http://moto.allegro.pl/item430787660_honda..._vt_okazja.html) ogloszenia. Cena bedzie chyba OK, mozna sie dogadac. Ale jedno mnie zastanowilo: bo powiedzial, ze motorek sprzedaje, bo byl za ciezki dla zony. Ja w sumie mialem wczesniej Virago 750, i z tego co wiem, to w gotowosci do drogi wazyla (podobno) 210kg. Na poczatku trzeba sie bylo przyzwyczaic, ale potem nie sprawiala mi jej waga najmniejszych problemow. Do rzeczy: jak to sie ma do tych Shadowek? Dam sobie z Nia rade? (mam 171cm wzrostu i jestem raczej szczuply - co widac na zdj ;) ).

Edytowane przez mierzynskim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze 13000 za ten rocznik to dobra cena. . Ja swoją vt 1100 z 88 roku kupiłem za 11 000. Za ciężka na pewno nie będzie. Z tego co się orientuje w virago siedzisz trochę wyżej co może ułatwia manewrowanie przy niskich prędkościach, lecz jest jak dla mnie mniej wygodne i mniej chopperowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To, ze sobie dasz rade to pewne jak w banku - tym modelem sie fajnie lata i sa najmocniejsze, Jesli zadbany to moto nie do zarypania - bierz a nie pozalujesz. Klasyka i jakosc.

Pzdr.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...