Skocz do zawartości

Kłamcy , oszuści , gdzie nie kupować i zamawiać części do ruskich


HIUS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję tu wisywać wszystkich niesolidnych sprzedawców i firmy które zwlekają lub wcale nie wysyłają części.

Prosze równierz zamieszczać nicki z aukcji internetowych niesolidnych sprzedawców,lub takich którzy proponują częsci nowe a wysyłają stare czasem nawt nie umyte

 

Paweł Kędziera tzw. russian boxer

Oszust pierwszej wody . Po wpłacie na konto czekam 3 tygodnie na nową głowicę do urala

mimo iż dzwonię codziennie gość niezmiennie tłumaczy że wysłał no ale poczta zle działa.

Po prostu wali debila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick na allegro dkoki

Typek wyprzedawał części na allegro z półtora roku temu. Zamówilem troche pierdół. Paczke wysłał za pobraniem. Powiedzialem domownikom, żeby odebrali paczke podczas mojej nieobecnosci. I odebrali ale jak sie okazalo, paczka kosztowała kilkadziesiąt złotych drożej niż zakładano. Po odpakowaniu okazało się, że nie wszystkie części to te które zamawiałem, w dodatku w kompletnie innych cenach (droższe), w tym uszkodzony krzyżak. Dzwonienie - zwodzenie, kilka tygodni nie odpisywania na maile, dopiero gdy zagrozilem ze napisze do allegro i wystawie negatywa to raczył odpowiedzieć. W ramach rozliczenia miał wysłać kilka innych części. Wysłał je, miesiąc później i znowu nie do końca to co zamawiałem. Łącznie to wszystko trwało ze 3 miesiące. Kawał ch**a i krętacza

Po jakimś czasie znowu zaczął handlować śmieciami, obecnie znowu przerwa

 

A tak to jakieś drobne potyczki z handlarzami

Np. Andy boxer. Typek ma fajne części, ceny myśle ze idą w parze z jakością, lecz kiedyś dzwonie, czy ma pierścienie tłokowe, ma nowszej produkcji 30, starsze 40. Ok biore starsze. Po kilku dniach przyslal paczke, a w środku pierścienie nowej produkcji w cenie starej produkcji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesssuu. Rozumiem, że trzeba gdzies swoje zale powylewac, ale forum nie jest do obgadywania za plecami. Tez mi się zdazyło ale wyluzujcie sie. Po pierwsze, jaki towar tacy sprzedwacy. Po drugie, jak chesz kupić tanio to jest kilka przysłów na ten temat ;] I trzecie primo sprzedajacy tez najczęściej nie wiedzą co sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz jeszcze troche pozyc i nie miec zszarganych nerwow to po czesci radze na bazar jechac (i to najlepiej z suwmiarka i pilnikiem :) ) - widzisz co kupujesz ...

A juz najwiekszy blad to wplacac pieniadze na konto.

 

Np. Andy boxer. Typek ma fajne części, ceny myśle ze idą w parze z jakością, lecz kiedyś dzwonie, czy ma pierścienie tłokowe, ma nowszej produkcji 30, starsze 40. Ok biore starsze. Po kilku dniach przyslal paczke, a w środku pierścienie nowej produkcji w cenie starej produkcji :/

 

Tego goscia ( z tego co pamietam Andrzej Sochoń z Wasilkowa) to w ogole nie polecam - Szuja i Oszust. Kiedys mialem z nim do czynienia - dwa razy gowno przyslal - w tym raz dobita skrzynke biegow twierdzac ze on niczego nie rozbiera i nie wie co jest w srodku (wczesniej zapewnial ze towar w pierwszej klasie). Gdy chcialem hujozie to odeslac z powrotem to twierdzil ze nie przyjmie tego bo juz bylo rozbierane ;) Paranoja. Pozniej niby dogadalem sie z nim i wyslalem mu liste czesci uszkodzonych, a on mial mi je przyslac. Zwodzil, zapewnial itd. Jakby typek mieszkal troche blizej to bym sie chetnie wybral do niego, a tak na drugi koniec Polski nie bede ganial. W sumie bylo to dawno i juz mi troche nerwy odpuscily. No ale w ten sposob czlowiek czegos sie uczy :)

Edytowane przez ural_zgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma czas jeżdzić nz bazar , mnie np nie interesują używane części płacę za nowe choć czasem ich wykonanie jest powiedzmy kiepskie ale mają być nowe,a co do ceny jak mi coś potrzebne to kupuje i basta

Np. ostatnio kupiłem koniki zaworów miały być nowe po 50 zł za szt. aprzysłali stare które muszę tulejować .

więc niech ten post tu zostanie , i niech każdy tu wpisuje drani.

Lepiej jak ktoś przeczyta i nieda do mechanika swojego moto, bo czasem może stać po naprawie dwa sezony

 

TO WSZYSTKO ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Kędziera tzw. russian boxer

Oszust pierwszej wody . Po wpłacie na konto czekam 3 tygodnie na nową głowicę do urala

mimo iż dzwonię codziennie gość niezmiennie tłumaczy że wysłał no ale poczta zle działa.

Po prostu wali debila.

A ja stane w obronie, kupiłem u goscia wózek do kaski-dniepra, zobaczyłem foto, pojechałem pod szczecin z kluczborka, obejrzałem-porównałem wszystko jak w opisie, zapłaciłem, jeszcze kupiłem okazyjnie pare czesci co miałem problem zdobyc i z waflem od ucha do ucha wróciłem do dom.Żadnych pretesji, pełnia zadowolenia i duzy pozytyw:-)

a przy okazji:to lipa czy naprawde 44???

http://moto.allegro.pl/item418021097_piekn...ytek_1944r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mysle ze czasem czytam ze ten to złodziej a bracia z siedlc to naciagacze, moze by to zebrac zeby sie nikt juz nie nacioł?Własnie sie zastanawiam czy to znowu nie owi bracia?

http://moto.allegro.pl/item417957704_ural_..._dokumenty.html

 

chyba z czystym sumieniem.....

http://moto.allegro.pl/item418021097_piekn...ytek_1944r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Kędziera tzw. russian boxer

Oszust pierwszej wody . Po wpłacie na konto czekam 3 tygodnie na nową głowicę do urala

mimo iż dzwonię codziennie gość niezmiennie tłumaczy że wysłał no ale poczta zle działa.

Po prostu wali debila.

 

A ja stane w obronie, kupiłem u goscia wózek do kaski-dniepra, zobaczyłem foto, pojechałem pod szczecin z kluczborka, obejrzałem-porównałem wszystko jak w opisie, zapłaciłem, jeszcze kupiłem okazyjnie pare czesci co miałem problem zdobyc i z waflem od ucha do ucha wróciłem do dom.Żadnych pretesji, pełnia zadowolenia i duzy pozytyw:-)

a przy okazji:to lipa czy naprawde 44???

http://moto.allegro.pl/item418021097_piekn...ytek_1944r.html

Granat byłeś w Dobropolu? to inny sprzedawca, jest jak najbardziej w porządku, ale ma swoje ceny, a russian boxer jest spod Warszawy, a dokładnie chyba Celestynowa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji:to lipa czy naprawde 44???

http://moto.allegro.pl/item418021097_piekn...ytek_1944r.html

Taaaaa - jasne;

Ja - może już nie jeżdżę ruskiem (co nie znaczy, że nie dokupię takiego sprzęta), ale jeszcze pamiętam jak wygląda stara Emka - a ten "kundel" za bardzo jej nie przypomina....... Jeszcze trochę jej brakuje.......

Standardowo się przyczepię - "ma skrzynię z Dniepra :icon_rolleyes: ";

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granat byłeś w Dobropolu? to inny sprzedawca, jest jak najbardziej w porządku, ale ma swoje ceny, a russian boxer jest spod Warszawy, a dokładnie chyba Celestynowa. Pozdrawiam

Nooooo fuck, racja, przeje...hałem noo, sorrki, wiec russian boxer dalej wisi nie broniony:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mister russian boxer sprzedał mi kache z serduchem urala w 2002 roku. sprzet był w takim stanie że sie całej mechaniki na nim nauczyłem :D Dałem za nią ze 1350 zeta, bez kwita, interes zycia to to nie był ale po wpakowaniu 600zł w remont i ... 1800zł w kwity ;] (za to dziękuje pewnemu hujowi z Prudnika ,taka drobna informacja o karcie pojazdu za 1000 zeta mu umknęła) od emki z 1949, no i polatałem se 2 lata.

Cześci do sprzeta brałem od goscia co sie maciej konopko zwie.Wg mnie ceny miał spoko choc dostałem szybką czwórke do dniepra zamiast do kachy to reklamacja była szybciutko uwzgledniona.

 

Podsumowanie

russian boxer - taki se, kacha był sklecona na szybko w nocy ze złomu, no ale jako jedyny miał taki komplet

Jakis kolo z prudnika, wątpie czy sie ruskami zajmuje - wyjebał mnie na 1000zł

maciej konopko- ogólnie pozytywnie, polecam

 

Ostrzegam ze to było dawno temu, tak zze 4 lata.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem lepszy numer.. a pro po oszustow (tylko troche z innej beczki)

 

ktos sie dzisiaj na redmotorz pode mnie podszyl i stwierdzil, ze przemalowalam kaske na rowowe serduszka, a to co sprzedaje (nie wiem tylko co, rzekomo innego ruska?, :bo juz postow nie ma) to totalna ruina :D

 

ja chce wiedziec co ten ktos pali!

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...