Skocz do zawartości

Bmw R1200 GS-wypowidz na temat tego modelu


Rekomendowane odpowiedzi

ja jak bym mial kupowac 12gs to tylko na szprychowanych kolach. Te alusy jakos mi nie pasuja :icon_mrgreen:

 

 

Szprychy to wyposazenie seryjne ADV.Normalny GS ma alusy ale za dopłatą mozna zamówić.

Pasuja czy nie to kwestia do czego moto ma służyć.Jesli tylko asfalty to alusy w zupełności wystarczają ale w teren juz nie,sa za delikatne.

Jedni chwala tylko GS-a a inni tylko GS ADVENTURE.GS jest lzejszy,ma mniejszy skok zawieszenia,mniejszy bak ( to jak dla mnie duży minus ) no i pewne elementy wyposażeniowe trzeba dokupywać.

ADV w zasadzie jest kompletnie wyposazony no ten bak 33 litry.Troche inna kanapa ale ja zamieniłem na ta regulowana z zwyklego GS-a.

No i szyba w ADV jest duża i naprawde ochrania od wiatru.

 

Ja swoja krówką jestem zachwycony.W pół roku nabilem 37 tys km i żadnych kłopotów.

Koszty serwisu co 10 tys km to kolo 500-650 zl w zalezności od zakresu przegladu.

 

Jedyne problemy jakie moga sie przytrafic to antenka immobilajzera i regulator pompy.Elementy tanie,psuja sie tylko podobno raz :biggrin:

Edytowane przez duch07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Temat pozwalam sobie nieco odkopać, bo chyba nie ma sensu zakładać nowego wątku (ale zostawiam to ocenie moderatorów).

Miałem, przez minione parę dni okazję pojeździć dużym GS-em (wersja standard), rocznik 2011. Powstanie z tego krótka wideo-recenzja, jak będzie gotowa to podrzucę linka, a tymczasem zamieszczam obfitą relację pasażerki :)

 

http://www.gomoto.tv/2011/10/24/r1200gs-z-wyzszej-kanapki-czyli-okiem-pasazerki/

 

Znawcą tych modeli nie jestem, ale jak ktoś ma jakieś pytania odnośnie tegorocznego GS-a to służę :)

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Generalnie GS to świetne moto, ale jeśli ktoś chce latać w dalekie podróże a do tego wzrost ma powyżej 175 cm to polecam GS ADV. Najważniejsza zaleta to 2x większy zbiornik !!!

 

Pozdrawiam,

HORNET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jak wszystko dobrze pójdzie w następnym sezonie też stanę się posiadaczem ww modelu.

Interesuje mnie coś takiego http://otomoto.pl/bmw-adventure-r-1200-gs-adv-kufry-brutto-M3324620.html

po tym co czytam to oczywiście ADV, będzie cała zima na szukanie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...