Skocz do zawartości

Ile trzeba dac za Junaka M10?


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Znajomy z Hiszpanii pyta ile trzeba dać, żeby kupić Junaka M10? jak to się kształtuje względem cena/stan techniczny? I jak jest z dostępnością?

 

Pytam tutaj, no bo gdzie indziej fachowców szukać.... :)

 

Dzięki!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajomi sprzedali po swoim janku, bez kosz poszedł za 8500, a z koszem za ponad 12000 . Jeden i drugi w stanie idealnym i co najlepsze potrafiły pojechać na zlot weteranów i wrócić, a nie wszystkie to potrafią :). Ale oczywiście znajdziesz taniej, tylko nie licz na jakieś fajerwerki i ekstra stan.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka z pracy sprzedała Junaka po swoim synu (zginął w wypadku ale nie motocyklowym), idealnie odrestaurowanego za 1000pln. Powiedziała mi to tydzień po sprzedaży... (wcześniej nie wiedziałem, że jej syn miał Junaka). Różne przypadki chodzą po ludziach. Czasem można kupić coś "okazyjnie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem można kupić coś "okazyjnie"...

Witaj.

Jeżeli ktoś ma szczęście to kupi orginała do remontu za 1000 do 2000, ale trafiają się i po 5 tyśków. W granicach 4 - 4,5 do 7 - 8 można kupić w miarę orginalny i w miarę jeżdżący :) Ostatnio na aledrogo były chyba dwa za 6 -jeden orginał, drugi nieco poprzerabiany. To akurat wartało wziąć Można też po kawałeczku, ale wtedy to tanio znaczy dłuuuuuugo ...

 

Posdrufki

K54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! To mi daje jakies pojęcie zakresu cenowego.

 

A okazje? Hmmm, moja cebulka na koniec wyszła mnie tak 1200 zł... :bigrazz:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przecie to coś nawet koło Junaka nie stało...

 

Pomysl byl bardzo ciekawy tylko jak zwykle z realizacja problem :rolleyes: Zeby choc mial z 800 pojemnosci, to zapewne mialby wieksze wziecie, a tu zrobili pierdziawke 250 i ubrali w rame zywcem wzieta z 1000, wiec efekt wiadomy...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...każda rzeczy jest warta tyle ile jesteś w stanie za nią zapłacić. :biggrin: Takie powiedzonko. Ale w Junaku to się nie sprawdza. Ludzie wymyślają chore ceny jakby to był jakiś wartościowy sprzęt. Ja myślę że Junak do remontu jest wart tyle ile suma kg aluminium w nim zawarta + kilka gadżetów. Za 500PLN to bym kupił jakiegoś jeszcze, fajnego Bobbera można zrobić z Janka. :biggrin:

 

 

Czyżby jedyny niezawodny Junak na allegro? Chociaż da się tym jechać w deszczu bez żadnych ceregieli.

:biggrin: :buttrock:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...