Jump to content

Niemieckie strony z ogłoszeniami (aukcje w Niemczech)

Recommended Posts

• 2 weeks later...

www.ebay.de tu też sobie zobacz,

jesli nie wiesz co to e-bay to jest to cos w stylu tak dobrze znanego w naszym kraju allegro.

mozna czasem cos ciekawego wychaczyć, ale strony komisow, eh nie zabardzo wiem co ci mozna poradzic, nawet kolega chcial zebym mu znalazl cos takiego ale nie wiedzialem jak sie za to zabrac bo kuleje z niemieckim.

Witam

Czy mógłby ktoś mi podać linka do jakiejś niemieckiej strony, która jest odpowiednikiem naszego allegro, lub coś w tym rodzaju? Szukam jakiejś stronki z której mogę kupić motocykl. Z góry dzięki.

pozdrawiam

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

• 6 months later...

Może nie do końca trafiłem z tematem ale jakoś nie miałem pomysłu.

Chodzi mi o to że na takich stronach jak autoscout.de można spotkać kilku latnie motocykle tj. Hayabusa za 2000 euro w idelanym stanie, przynajmniej wizualnym ale wnioskując po wieku i przebiegu też technnicznym.

Powiedzcie mi gdzie tutaj jest haczyk!!!

Ostatnio zapytałem gościa z anglii o cenę i czy z nim wszystko w pożądku i gość odpisał na wszystkie pytania TWIERDZĄCO 8O

No nie chce mi się w to wieżyć czy ktoś może kupił motocykl w temu podobnej okazji?

dla przykładu:

http://www.motoscout24.autoscout24.de/Publ...x?id=bbwtozbdto

Haczyk tutaj jest tylko jeden, a mianowicie jedno wielkie oszustwo :twisted: :twisted: :twisted: . Temat mamy przerobiony, ale naszczeście prawie bez strat własnych 8). Kilka cech identyfikacyjnych oszustwa 1. CENA jak można wieżyć że trafiło się taką okazję???? 2. ADRES tu niby Mediolan 3. DANE kontaktowe tylko jeden telefon???? 4. Po ewentualnym skontaktowaniu się ze sprzedającym wszystko będzie po twojej myśli; moto idealne ale gość wyjechał i nie ma czasu wpłać na konto aja ci wyśle :) ;) :P . Nie dajcie sie złapać na atrakcyjną cene, zbyt atrakcyjną.

No żeczywiście ciekawy pomysł na wała.

dzięki za linki bo chyba coś nie tak wpisałem w wyszukiwarce że do tego nie dotarłem.

Sądze że temat zamknięty.

Jutro wysyłam pieniądze :lol: z ta Busa'e

• 2 months later...
 Share

• Create New...