Skocz do zawartości

Wyposarzenie dodatkow Radiostacja


mauser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W prawdzie tak jak piszesz cena nie jest zbyt wygórowana .. jednak wiesz ... szkoda mi ja psuc....... po co mi schowek w radiostacji./. w koszu jest dosyc miejsca.. a do radiostacjki co wejdzie.. 2? moze 3 browary...:) :biggrin:

Z tym bebeszeniem to była tylko opcja, na którą wcale nie mam zamiaru cię intensywnie namawiać :notworthy: , a browarów jakby się tak dobrze przyłożyć to jak w puszkach to wejdzie z 10. :wink: :smile: :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołg może i zniszczy radiostację razem z wózkiem ,ale drzewo by dostać się do radiostacji, która jest z tyłu po wewnętrznej stronie, musiało by się chyba złamać i spaść na wózek. ;)

Mowilem o wszelkich elementach mocowanych z przodu wozka... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilem o wszelkich elementach mocowanych z przodu wozka... ;)

 

A ja nie proponowałem nikomu mocowania radiostacji z przodu, myślę że czas to zakończyć bo się w końcu wirtualnie pobijemy o '' pietruszkę '' czyli o nic , ja mam pozytywne nastawienie do całego świata, a do ludzi na rucholach szczególnie i nie zamierzam kruszyć kopii o nic, ale dzięki za wspaniałą bitwę ,

Szacuneczek. :icon_mrgreen: :wink: :smile: :buttrock: :biggrin: :icon_razz: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skrzynki ZIP wchodzi na styk 20 piw w puszce (chyba robiona na wymiar, bo piwa wchodzą idealnie i po zamknięciu skrzynki nie mają prawa się ruszyć ani na boki ani góra - dół)

 

No i się wyjaśniło, jak będzie ZIP i radiostacja to masz ze 30 browców i i luz w środku kolaski, a co do rozmiaru ZIP-a to pewno puchy od tuszonki były podobnych rozmiarów co piwo, bo skąd mieli mieć rozmiar puszek od piwa jak ich w naszej części świata jeszcze wtedy nie było( chyba że podwędzili amerykanom ) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to były mocowane radiostacje do koszy? Czy to kolejny wymysł tak samo jak puszka na błotkiku po niemieckiej masce?

 

Widzisz z wojskowymi motocyklami i samochodami było tak że doczepiało się do nich to co było akurat potrzebne,nie było standartowego (fabrycznego)wyposażenia w wiele potrzebnych danym jednostkom rzeczy,

więc niektóre elementy wyposażenia dodatkowego po prostu nie rażą swoją obecnością na motocyklu( oczywiście nie dotyczy to puszki od niemieckiej maski P-gaz. na błotniku radzieckiego motocykla), radiostacje miały koszyk mocujący ale nie był to wyłącznie element motocyklowy, tak samo mocowane były w samochodach. :buttrock:

Apropo słonia to w książce Suworowa bodajże o tytule ,,Żołnierze wolności" jest taka scenka jak to wielce wyposażony motocykl M- 72 podczas interwencji w Czechosłowacji został zniszczony , czego tam w nim nie było? Polecam książkę. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...