Skocz do zawartości

Przestrojenie radia - Harley Davidson


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Pisałem temat na forum ogólnym ale nikt nie miał nic sensownego do powiedzenia.

 

Znajomy zakupił sobie Harleya jak w opisie. Motor był zakupiony w Polsce ale sprowadzony z USA.

Okazuje się, że poprzedni właściciel nie przestroił radia na Polskę.

 

Czy ktoś się orientuje gdzie na terenie naszego kraju można taką usługę zlecić ??

 

Pozdrawiam

Andrzejowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Lokalny elektornik powinien to zrobić. Ja mam starą Elkę i stare radyjo i mi grało wporzo a moto prosto z USA było. Dałem do elektronika na czyszczenie i konserwację tylko.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie przestrajanie radia ??!! Chyba ze mowisz o CB. Wszystkie amerykanskie radia dzialaja bez problemu w Polsce, nigdy nie spotkalem sie z przypadkiem przestrajania radia w electrze, jest to nie prawda, roznica jest taka tylko ze te amerykanskie maja skok co 0,2 fali, a nasze co 0,1. jest to niezauwazalna niedogodnosc. Z CB to troche inna historia, ale tez nie do konca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokaze ci bo nie chce mi sie do ciebie jechac ;)za daleko mam.

Zreszta nie mam takowego radyja, pisze o tym bo kilka dni temu zaslyszalem takowa opinie bedac w PL wlasnie w radyju (nie mylic z "radio ma ryja")od szpeca, szpeczjalizujacego sie w sciaganiu 4oo z USA i wlasnie mowil o radyjkach ze trza przestroic bo nie stroja wszystkich stacji ,przez to ze skacza co 0,2 MHz .

Np w Szczecinie PR III jest na czestotliwosci 102,3 i jak w twoim hamerykanckim radyjku ustawisz taki zakres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sluchaj tego co mowia w radiu

 

Racja! w ogóle radia nie słuchaj. Po pierwsze - radio to hujoza, a po drugie okłamują ludzi wciskając lipę o radiach z USA. :icon_razz:

W Electrze podłączasz mp3 playera i słuchasz ulubionej muzyczki.Ifnormacje dla drogowców też niepotrzebne bo co się dzieje na drodze widzisz własnymi oczyma. :) :P

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam. Wiem że od ostatniego wpisu parę lat przeleciało ale mam ten sam problem z radiem. Electra z 2007 r. radio ustawia na skali 0,2 i mam chyba z 5 stacji. CB też nie wiem jak przestroić. Proszę o pomoc lub namiar na elektronika.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość dolce vita

Podepnę się pod ten wątek. CD w moim odtwarzaczu-radio czasami przeskakuje.Mam wrażenie ,że coraz częściej. Co z tym zrobic? Wyczyścić laser? A może już laser się kończy. Moto Elektra 2003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laser się kończy a czyszczenie może doraźnie pomóc i na pewno trzeba najpierw tego spróbować. Jednak warto aby zrobił to ktoś kto wie co robi. Na dzień dzisiejszy lasery nie są astronomicznym wydatkiem i wymienia się je jeśli są dostępne.

 

 

TT

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...