Skocz do zawartości

Yamaha FJR1300 czy Honda ST1300 PanEuropean


Rekomendowane odpowiedzi

Głupi i głupszy byli zwyczajnie głupi, ja zimą nie siadam na motocykl. Powyżej 10C dopiero. Już mi sie nie chce marznąć niepotrzebnie i nie musze nic nikomu udowadniać ani imponować głupotą. Na starość gnaty bolą coraz bardziej. Nie odbieram nikomu prawa do posiadania szyby, jezdzenia zima czy na golasa. Mam swoj pomysł na jazde i szyby nie założe z kilku powodów (dodatkowo mi sie tez nie podoba). Przedstawiłem swoje argumanty wy swoje i luzik. Tyle na temat........szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to chyba nie o tym jest wątek :)

Myślę, że pytający w tym wątku (w tym ja) szukają motocykla z szybą. Ja wręcz chciałbym, żeby spełniała swoją rolę przy moim wzroście (190). Oraz żeby była ochrona przed wiatrem dla rąk i nóg.

 

Dobrze rozumiem po wypowiedzi filipra, że standardowo nie ma ochrony dla rąk w tych motocyklach.

 

A jak na tym tle wypadają BMW K1200GT/LT? Możemy "dołączyć" je do wątku?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Bodiniusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to chyba nie o tym jest wątek :)

Myślę, że pytający w tym wątku (w tym ja) szukają motocykla z szybą. Ja wręcz chciałbym, żeby spełniała swoją rolę przy moim wzroście (190). Oraz żeby była ochrona przed wiatrem dla rąk i nóg.

 

Dobrze rozumiem po wypowiedzi filipra, że standardowo nie ma ochrony dla rąk w tych motocyklach.

 

A jak na tym tle wypadają BMW K1200GT/LT? Możemy "dołączyć" je do wątku?

 

Pozdrawiam

 

Ja ani słowem nie wspomniałem o ochronie dłoni. Ktoś inny pisał, że na FJR jest słabo z ochroną rąk.

Osobiście obstawiałbym K1200GT w tej klasie, ale to moje prywatne zdanie i poparte tylko lekturą i zeznaniami znajomych :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...