Jump to content
CJT7

Dopuszczalna masa całkowita - cruiser

Recommended Posts

Witam kolegę,  kiedyś dysponowałem powercruiser-em który idealny był dla 2 osób Honda Valkyrie f6c - 1520 pojemności , 6 gaźników, kardan i

wbrew pozorom duża poręczność - polecam zadbany egzemplarz - silnik i wygoda marzenie.... klasyczna linia motocykla.

Wysokie osoby dobrze na niej wyglądają, a nie jak na "osiołku" .

Sprzedałem , nie żałuję, potrzebowałem coś głównie na miasto i dla 1 osoby,(  Sportster 883R ) ale zawsze jak się toczy moja Berta po Gdańsku to trochę 

zazdroszczę temu gościowi na niej....

pozdro

Popieram. Osoby wysokie się na Valkirii mieszczą, a niższe też dają sobie z nią radę. Moim zdaniem to jeden z najlepiej prowadzących się dużych cruiserów. W szybszym zakręcie stabilna, a przy małych prędkościach nie wali się w zakręty. Silnik pracujący bez wibracji nie męczy drganiami, ma dobre odejście i zakres obrotów znacznie większy niż duże V-ki. Jeżeli się Valkirii nie obwiesi jakimiś śmieciami z nadmiarem ćwieków i lisimi kitami z chińskiego targu, to wygląda naprawdę dobrze. Sprzedałem, bo nie potrzebowałem takiej maszyny, ale to jeden z tych motocykli, którymi z chęcią bym jeszcze pojeździł. Gaźników bym się nie bał - ustawione odpowiednio dają gładką reakcję na gaz i dają tej maszynie urok fajnej "mechanicznej" maszynerii.

szukam motocykla dla dwojaga waga razem dobre 210kg jaki motocykl byl by odpowiedni typ to cruiser chopper z napedem cardana , mile widziane z tylu 2 amory a nie jeden centralny. co byscie polecili kupic czego bym pozniej nie zalowal.

f6c Valkyrie znany jako GL1500c - cacuszko palce lizać, wiem bo miałem.

W trasie i w mieście , choć kawał kloca to ogarnia..... dopracowany powercruiser  na niezawodnych 6 gaźnikach.

pozdro

Z tych dwóch motocykli to Valkyria bije Fat Boya na głowę 😉

Zdjęcia dałem dla porównania. Valec ładniejszy, zero problemów, kardan i łatwe do ustawienia gaźniki. Po za tym sprzęt nie do zajechania. 

225C0115-F4B7-47F9-8425-A74CD97EFF70.jpeg

964E3CD2-6E32-41DC-9404-BAC0B5A2393F.jpeg

91D07CCA-85DE-46BB-B69F-4300B57483FE.jpeg

D3375564-58C4-4BB6-88F6-F6AA95A6B80E.jpeg