Skocz do zawartości

Dopuszczalna masa całkowita - cruiser


CJT7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie, a mówimy o tym samym? bo mnie tu zwraca uwagę nie kwestia masy motocykla, tylko dopuszczalnej ładowności

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.wszystkich uzystkownikow jednosladow. Otoz mam mam do was pytanko, gdyz planuje kupic motocykl dla dwojga typu cruser chopper waga dwojga osob 200kg kierowca wysoki prawie 2m. cenowo szukam do 25000zl. Co byscie poradzili kupic zastanawialem sie nad konda vtx lub suzuki c, doswiadczenie motocyklowe mam , wymog naped kardan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, A-KUBA said:

Ja bym   wziął  road stara 1700 .

 

a ja czarny ciągnik. może rozwiniesz wypowiedź, bo na razie nic z niej nie wynika

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, A-KUBA napisał:

jeszua , dla mnie , to możesz sobie kupić nawet różowy ciągnik , może rozwiniesz wypowiedź  , bo jak na razie nic z niej nie wynika .

Croowab , nie wiem skąd się biorą tacy jak ty ….

Zadalem Ci pytanie.. a Ty od razu jedziesz buractwem!!!

pytanie to skad sie biora tacy jak ty..


 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Croowab , nie musiałeś od razu sprowadzać mnie do pionu . Chciałem po prostu zaproponować koledze coś innego . Uwierz mi , doświadczenie mam naprawę duże .

Nie jestem tutaj po to , żeby z wami się kłócić . Chciałem po prostu pogadać z  motocyklistami , ale chyba nie jestem tu mile widziany . Moderator dał mi to do zrozumienia w pierwszym wpisie . Nie zrażam się do ludzi po pierwszych  wpisach w internecie , ale nie chcę też walczyć o byt na tym forum .

Może zacznijmy od początku .

Pozdro.

Kuba

jeszua , jesteś moderatorem , a nie przeszkadza Ci obrażanie userów . Może jest to mój ostatni wpis na forum , bo możesz mnie zbanować .

Powiem Ci tylko , że na moto latam 43 lata .

Pozdro.

Kuba

Edytowane przez Cosmoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie spokoj.

co do moto.. vtx to wielki kloc tu vulvan jest zdecydowanie poreczniejszy.

 

2 lata temu bylem na tripie przez Chorwacje z dwoma chlopakami. Jeden na Vtxie 1800 drugi na wariorze 1700.

Po tej wycieczce obudwaj sprzedali swoje motocykle a wczesniej kazdy swoje zachwalal!!! 

Ja jezdzilem wtedy stara multistrada ds1000 i przyjemnosc z jazdy mialem o wiele wieksza. 
 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolegę,  kiedyś dysponowałem powercruiser-em który idealny był dla 2 osób Honda Valkyrie f6c - 1520 pojemności , 6 gaźników, kardan i

wbrew pozorom duża poręczność - polecam zadbany egzemplarz - silnik i wygoda marzenie.... klasyczna linia motocykla.

Wysokie osoby dobrze na niej wyglądają, a nie jak na "osiołku" .

Sprzedałem , nie żałuję, potrzebowałem coś głównie na miasto i dla 1 osoby,(  Sportster 883R ) ale zawsze jak się toczy moja Berta po Gdańsku to trochę 

zazdroszczę temu gościowi na niej....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...