Skocz do zawartości

z 50cc na 70cc


IZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :crossy:

 

powiedzcie mi panowie czy podczas zmieniania pojemności silnika z 50 na 70 trzeba dokonac dozych zmian w silniku zeby wszystko było cacy? bo przed chwilą rozkminiałem ze przecięz np mój motor był cały obliczny pod pojemnośc 50cc czyli dyfuzor wał głowica gaźnik itd. i zastanawiam się czy zmiana pojemności ciągnie za sobą szereg modyfikacji w celu osiągnięcia jak najkorzystniejszego spalania paliwa i najwyzszej mocy.

 

powiedzcie mi mam coś racji? czy zmienia sie dysze w gazniku i hula wszystko git? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym trzeba wiedzieć jaka to kalsa cylindra. Jesli t\jest to wysilona jednostka poza gaxnikiem , tłumikiem nalezało by jakoś pomyśleć o wale. Jeśli jednak jest to taki spokojny cylinder coś ala klasa SPORT to wypadało by tylko żebybył bez luzów a łozyska w miare nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybebeszyć dyfuzor to ty się chłopie puknij w łeb za przeproszeniem ostrzegam przed tym wszystkich. Moto po wybebeszeniu będzie głośniejszy a do tego słabszy o wiele.

U kolegi w wybebeszonej rurze senda jechała 40 a po zmianie na rure hebo jedzie 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

exospeed planuje kupic taki sam cylek i powiedz mi czy masz powietrzaka czy chłodzonego cieczą i czy nicasil czy tuleja i jak ogolnie się sprawuje ?smile.gif

Mam ts chłodzonego cieczą, ten cylinder jest na nicasilu, a jak chodzi jeszcze nie wiem bo musze gaźnik przeczyścić

Wybebeszyć dyfuzor to ty się chłopie puknij w łeb za przeproszeniem ostrzegam przed tym wszystkich. Moto po wybebeszeniu będzie głośniejszy a do tego słabszy o wiele.

U kolegi w wybebeszonej rurze senda jechała 40 a po zmianie na rure hebo jedzie 100

Po wybebeszeniu dyfuzora moto może stać się słabsze w dolnym zakresie obrotów, za to dostaje kopa w górnym zakresie.

Dlaczego crossy i każdy porządny sportowy dyfuzor są w środku puste?

A regulował twój kolega gaźnik po wybebeszeniu dyfuzora? Jeżeli się tego nie zrobi, można zatrzeć moto...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...