Skocz do zawartości

Suzuki Cavalcade 1400


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję jak najwięcej info o tym modelu, jeśli ktoś ma jakieś materiały, dane eksploatacyjne, linki, cokolwiek, to proszę bo w necie mało znalazłem, a mam okazję kupić taki moto tylko nie wiem czy warto się w to pakować. :) z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Informacji jest sporo (znalezione na google)

 

Odświeżę temat ,bo akurat jestem zainteresowany wszelkimi informacjami o tym motongu :biggrin:

Prosiłbym o opinie byłych i obecnych użytkowników,,ponieważ suche info z internetu nic mi nie mówi-poza danymi technicznymi .Napiszcie jak to się prowadzi ,czy jest awaryjne ,itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odświeżę temat :icon_exclaim:

 

I czy naprawdę nie ma nikogo na forum ,co mógłby powiedzieć coś na temat tego sprzętu :icon_question:

Wiem że to bardzo rzadki model,ale nie ma żadnego użytkownika :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mego skoromnego doświadzenie wynika że jak coś jest dobre to jest tego dużo...radze ci nie pakować sie w coś co nie jest do końca sprawdzone...jest tyle motongów o których wiadomo że są dobre itd itp...ja bym nie ryzykował. z poważnych moto zawsze wybierałem marki sprawdzone(honda cbr1000, kawa zzr1100, teraz hajka) i nie żałuję...no chyba że chcesz być oryginalny,ale ta oryginalność może cie sporo kosztować...ja szczerze mówiąc pierwsze słysze o takim moto hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mego skoromnego doświadzenie wynika że jak coś jest dobre to jest tego dużo...radze ci nie pakować sie w coś co nie jest do końca sprawdzone...jest tyle motongów o których wiadomo że są dobre itd itp...ja bym nie ryzykował. z poważnych moto zawsze wybierałem marki sprawdzone(honda cbr1000, kawa zzr1100, teraz hajka) i nie żałuję...no chyba że chcesz być oryginalny,ale ta oryginalność może cie sporo kosztować...ja szczerze mówiąc pierwsze słysze o takim moto hihi

Wiesz dalton nie zawsze to czego jest dużo, jest lepsze :icon_exclaim: A motong jest rzadki z prostego powodu -wyprodukowano tylko 9000 egzemplarzy,z tego do Europy trafiło ok.700 szt.(nowych).Pozostałe trafiły do USA i Kanady ,gdzie mają grono zapalonych zwolenników :icon_biggrin:

A z literatury wiem że jest zaliczany do bardziej udanych-silnik i całość.Ale szukam opini kogoś kto miał okazję nim pojeździć-to dużo więcej mówi niż najlepsze opracowanie :buttrock:

A zresztą jak kupowałem "VZ800 Marauder",to też wielu pukało się po głowie.Ale z perspektywy czasu nic złego na niego nie pozwolę powiedzieć :smile:

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam wszystkich,

Ostatnio kupiłem Cavalcade z 1989 r GV1400 czy ktoś może mi powiedzieć jak powinno wyglądać dopompowywanie tylnego zawieszenia. Mam magiczny przycisk w lewej konsoli pod kierownicą. Jak go naciskam to świeci ale nie wydaje żadnych dźwięków :). Mam magiczną pompkę do rowerów i wentyl pod tylną kanapą. Poprzedni właściciel ręcznie dopompowywał zawieszenie. Jak powinno to działać? Może ktoś z użytkowników GV1400 poinformuje mnie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 lata później...

Witam

Witam

Od lipca posiadam cavalcadę gv1400 .wspaniały motocykl .trochę się bałem przed zakupem .bo do  tej pory jeżdziłem Hondami. Chętnie porozmawiam z innymi użytkownikami i zainteresowanymi tym rzadkim modelem Suzuki mój numer 605428064 pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 26.12.2019 o 17:42, Kerim12 napisał:

Witam

Witam

Od lipca posiadam cavalcadę gv1400 .wspaniały motocykl .trochę się bałem przed zakupem .bo do  tej pory jeżdziłem Hondami. Chętnie porozmawiam z innymi użytkownikami i zainteresowanymi tym rzadkim modelem Suzuki mój numer 605428064 pozdrawiam

 

Witam i pozdrawiam,

czy w dalszym ciagu posiadasz Suzuki Cavalcade ? Chetnie wymienie sie info. i tematami zwiazanymi z tym motocyklem. Tel./WhatsApp: +32 484 792 376

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam wszystkich miłośników tego motocykla. Jestem jego posiadaczem od kilku lat. Pomalutku odkrywam go i uzdrawiam . Mimo wieku, mój z 1986, sprawuje się bardzo dobrze. Ostatnio przywróciłeś do życia samopoziomowanie i wymieniłem gaźniki. W dalszym ciągu nie działa tempomat, ale myślę że w tym roku uda mi się to ogarnąć. Chciałem go sprzedać, bo mam kontuzję kolana ,ale chyba zostawię dla potomnych i to bardzo rzadki motocykl i kiedyś może być dużo wart, a ma przejechane tylko 35tys.mil. silnik pięknie pracuje i daje dużo przyjemności z jazdy. Pozdrawiam wszystkich, w razie pytań proszę o maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...