Skocz do zawartości

Nocelg Tatry - Zakopane


dwapro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja drugi rok z rzędu byłem w Kościelisku. Blisko do Zakopca, ale zdecydowanie spokojniej. Domek o dobrym standardzie dla 4-6 osób za 25 zł/doba. Z Doliny Kościeliska (która sama w sobie jest ciekawa- na przykład jaskinie, które (podobno ;)) dostarczają fajnych wrażeń i widoków) można doleźć w wiele fajnych miejsc, przykładowo- Giewont można zaliczyć w 8h, Wierchy +4h, nawet niektórzy z ekipy planowali zaliczyć Orlą Perć (24h drogi samej drogi), ale pogoda nie dopisała.

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kivi,

 

zaraz bana Ci dadza :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taka prawda. Jak spotka się zwolennik pisu z kimś od po to mamy walke. Nie daj Boże żeby wtedy ktoś powiedział że obie partie to jednakowi złodzieje, wtedy na następny dzień w radiu usłyszymy o morderstwie.

 

A tak na poważnie to zauważyłem że Polacy najgorzej zachowują się w.... Polsce. Za granicą jakoś dziwna zmiana następuje.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja 4 raz byłem u tego Pana: http://www.ubartka.wzakopanem.pl/11696,start.html

Człek mega cichy i spokojny ceny ma w granicach 35-40 zł (od nas bierze ciągle 30 zł/doba/osoba).

Standard średni/poniżej średniego, ale my nie siedzimy w pokoju zazwyczaj...

 

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu jechalem na skoki w styczniu i z ekipa 10 osobowa szukalismy noclegu jako hmm w pazdzierniku/listopadzie i byl... duzy problem ! nie chetnie wynajmuja na 3 dni, gurale wielkie sknery (bez obrazy) a termin skokow traktuja jako szczyt wysokiego sezonu zima !

Ale znalezlismy wreszcie pewny nocleg w milym zacisznym domku w sumie to byl to hostel ale kazdy byl bardzo zadowolony. Cenowo nie pamietam jak wychodzilo, ale tanio ze sniadankiem w formie Szwedzkiego stolu. Wieczorkiem jest gdzie usiasc, samochod jest tez gdzie zaparkowac (my akurat jechalismy pociagiem, od pkp tez nie daleko). Na krupowki jakies 15min pieszo. Ja ogolnie polecam,

http://www.starapolana.pl/

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...