Jump to content

Karolus

Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Karolus

 • Rank
  CZYTACZ - zupełny świeżak

Osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje profilowe

 • Skąd
  KRK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za odpowiedzi, chłopaki. Tak naprawdę szukam złotego środka, ale nie wiem, czy tak się da. Bardzo krótko mam prawo jazdy, ale robiłem je w dużej części z myślą o jeździe na torze. Może za szybko chcę się za to zabrać po prostu i póki co jeszcze nie ma sensu? W tym sezonie jeździłem Hondą Hornet, ale poszła pod młotek i na przyszły będę szukał czegoś bardziej sportowego. Motocykl zamierzam zostawić w serii, bo proporcje i tak mimo wszystko będą 60/40 albo 70/30 na korzyść jazdy po drodze. Idealne byłoby dla mnie szkolenie drogowe, z którego mógłbym przenieść jakieś umiejętności na tor, bo dochodzę do wniosku, że za mało jeszcze umiem na drodze, żeby tor traktować jakoś poważnie- muszę najpierw sam pouczyć się co nieco i zobaczyć co z tego wyjdzie. Natomiast nie jarają mnie szczególnie szkolenia drogowe, o których wspomniał filipr, typu omijanie przeszkód, bo wychodzę z założenia, że tego nauczyli mnie na kursie. Chciałbym nauczyć się pokonywania zakrętów, hamowania w zakręcie, odpowiednich operacji gazem i sprzęgłem- rzeczy, które przydadzą się tu i tu.
 2. Cześć, Tak jak w temacie- poszukuję dobrej, sprawdzonej szkoły doskonalenia techniki jazdy na moto z mocnym nastawieniem na jazdę po torze. Najchętniej w południowej Polsce i najlepiej sprawdzone przez Was samych/z dobrymi opiniami. Dzięki
 3. Cześć,Szukam takiej owiewki jak na zdjęciu. Nawet jeśli nikt nie ma, a może akurat wie co to za producent to będę bardzo wdzięczny, dzięki!
×
×
 • Create New...