Jump to content

Rychukabina

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Rychukabina

 • Rank
  CZYTACZ - zupełny świeżak

Osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje profilowe

 • Skąd
  Stolno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wysłałem setki maili do lokalnych firm z Lubicza, do większości firm które otrzymały tytuł mecenasa toruńskiego sportu, do ludzi i instytucji które zajmują się pomaganiem sportowcom, napisałem na wielu forach i jak do tej pory jesteście jedynymi którzy weszli ze mną w dialog.
 2. Do tej pory nie byłem gotowy fizycznie ani psychicznie żeby pływać ponad 300dni w roku. Teraz, żeby znaleźć sponsora muszę pokazać co potrafię i te zawody to idealna okazja.
 3. Źle mnie zrozumiałeś, to nie jest hobby.
 4. Czytałeś opis zrzutki, obejrzałeś filmy w nim zawarte? przeanalizowałeś wyniki z zawodów? Nie jesteś sam, nie mam zamiaru Cię przekonywać. Zbiórka jest dobrowolna. I nie chce żyć z uprawiania hobby, jestem gotów poświęcić życie żeby być wolnym. Cztery lata temu obejrzałem ten film na YT i zwariowałem. Wyobraźcie sobie co musiałem czuć, nigdy nie siedziałem w kajaku, nie trzymałem wiosła a kieszeni miałem 5zł. Byłem szczęśliwy bo dowiedziałem się po co żyje.
 5. Smutno, że tak to interpretujecie. Przez te cztery lata wydałem spokojnie ponad 150tys zł na moje "hobby". Zarobiłem te pieniądze pracą fizyczną. Po trzech latach regularnych treningów jestem jednym z najlepszych kajakarzy górskich w Polsce, bez trenerów, kursów czy klubu. Chce robić coś jako pierwszy Polak. Od dwóch miesięcy pracuje jeżdżąc rowerem ponad 100km dziennie z przesyłkami, jestem w najlepszej formie w życiu. Mało, żeby rzucić dyszke? Zapomniałem wrzucić linku do mojej zrzutki, już poprawiłem.
 6. Cześć jestem Rysiek i zanim straciłem głowę dla kajakarstwa moją pasją były motocykle. Cztery lata temu postanowiłem zostać pierwszym polskim zawodowym kajakarzem górskim. Przede mną ostatnia prosta, już widzę linię mety. Do tej pory dawałem sobie radę sam jednak teraz potrzebuje waszej pomocy. Link do mojej zrzutki: https://zrzutka.pl/devils-extreme-race-2019-2j3j6v
×
×
 • Create New...