Jump to content

Jakub.Sw

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Jakub.Sw

 • Rank
  CZYTACZ - zupełny świeżak

Osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje profilowe

 • Skąd
  Mazowsze

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jakie dokładnie przeróbki musiałbym zrobić?
 2. Szukam jakiegoś, nie wiem dokładnie jaki wybrać.
 3. Witam, od pewnego czasu mam spore problemy z gaźnikiem w CBR'ce 125. Jest to gaźnik podciśnieniowy i chciałbym go zmienić na zwykły gaźnik dellorto. Gardziel ma 28mm wewnątrz, a z zewnątrz 36mm. I tu jest pytanie jaki gaźnik mogę tam założyć? Czy polecacie jakiś dokładnie model? Z góry dzięki za odpowiedź. Dodam jeszcze że silniki od CBR 125 jest w ramie Sendy 50 i jest tam dość mało miejsca pod zbiornikiem więc szukam gaźnika nie za dużego. Pozdrawiam.
 4. Witam, od pewnego czasu mam spore problemy z gaźnikiem w CBR'ce 125. Jest to gaźnik podciśnieniowy i chciałbym go zmienić na zwykły gaźnik dellorto. Gardziel ma 28mm wewnątrz, a z zewnątrz 36mm. I tu jest pytanie jaki gaźnik mogę tam założyć? Czy polecacie jakiś dokładnie model? Z góry dzięki za odpowiedź. Dodam jeszcze że silniki od CBR 125 jest w ramie Sendy 50 i jest tam dość mało miejsca pod zbiornikiem więc szukam gaźnika nie za dużego. Pozdrawiam.
 5. Cześć, ostatnio myślałem nad wymianą tylnej zębatki w Derbi Sendzie 50 ponieważ chciałem trochę się nią pobawić (zrywy na koło i td.) i mieć lepsze przełożenie. W tym motorku jest silnik od CBR 125, tak samo jak łańcuch i przednia mniejsza zębatka. Z tyłu raczej jest od sendy (50 zębów). Przechodząc do sedna sprawy-nie za bardzo wiem czy jak zakupie dłuższy łańcuch od CBR DID 428 będzie on pasował na zębatkę do łańcucha DID 420. Czym ogólnie się różnią te dwa rodzaje łańcuchów i czy w ogóle opłaca mi się zakupić nowy łańcuch (na tym jest 500km)? Albo czy jest jakaś możliwość gdzieś kupna kilku ogniw od łańcucha od CBR? Z góry dziękuję za odpowiedź.
×
×
 • Create New...