Jump to content

~Robson

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About ~Robson

 • Rank
  CZYTACZ - zupełny świeżak

Informacje profilowe

 • I like
  Podróże motocyklowe
 • Skąd
  Brzeg

Osobiste

 • Motocykl
  Yamaha FJR 1300
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Telefon
  608655672

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. +48608655672 - dzwoń Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale.
 2. Witam! W związku z tym, że cały wyjazd zapięty mamy na tzw ostatni guzik zamykam temat. LWG Bobikov - Stefan chyba przedstawił Ci całą sytuację więc decyzja należy do Ciebie. Szkoda, że wcześniej nie skontaktowałeś się telefonicznie. Pozdrawiam.
 3. Wyjazd 20.08, czas trwania to ok. 12 dni. Są już dwie ekipy, noclegi będziemy rezerwować w motelach/pensjonatach, może na prywatnych kwaterach. trasę mamy opracowaną do półmetka (w Rumunii oczywiście transfogarska, transalpina, Transylwania oraz morze Czarne - 1 cały dzień w Konstancy lub okolicy). Planujemy jednodniowy pobyt w Budapeszcie. Reszta trasy w opracowaniu.
 4. Cześć. W sierpniu też wybieramy się do Rumunii. Wyjazd 20.08, czas trwania to ok. 12 dni. Są już dwie ekipy, noclegi będziemy rezerwować w motelach/pensjonatach, może na prywatnych kwaterach. trasę mamy opracowaną do półmetka (w Rumunii oczywiście transfogarska, transalpina, Transylwania oraz morze Czarne - 1 cały dzień w Konstancy lub okolicy). Planujemy jednodniowy pobyt w Budapeszcie. Reszta trasy w opracowaniu. Jeśli ktoś będzie chętny dołączyć to zapraszamy. Kontakt - +48 608 655 672. Temat wyjazdu jest w wątku "Rumunia druga połowa sierpnia 2019".
 5. Witam. Temat aktualny. Zapisów żadnych nie ma. Kto jest chętny będzie bardzo mile widziany. Jak już wspomniałem wypad jest typowo spontaniczny. Szczegóły chcemy uzgodnić z grupą jeżeli taka się zbierze ponieważ każdy może mieć inne preferencje co do miejsc i trasy. Wszystkich przepraszam, że odpowiadam z takim opóźnieniem ale pracuję poza miejscem zamieszkania, często za granicą i nie mam możliwości na bieżąco obserwować tematu. ste-fan jeżeli jesteś poważnie zainteresowany to kontakt do mnie +48 608 655 672. Jak widzę jesteś z okolic Opola to spotkanie nie powinno stanowić jakiegoś problemu. Opóźnienie też spowodowane było tym że od 29.06 do 07.07 byliśmy na wypadzie w czeskiej i saksońskiej Szwajcarii, a wcześniej na zlocie SHOC w Augustowie.
 6. Cześć! Co do trasy to na razie nie mam planu. Wszystko jest uzależnione od tego czy będziemy jechać sami czy w grupie. W Rumunii oczywiście Transalpina i Transfogarska. Sprawa dojazdu jest otwarta. Może ktoś będzie miał jakieś propozycje. Termin wyjazdu wstępnie ustalony na 19 lub 20.08.2019. Co do noclegów to trochę informacji jest w sieci. Myślę, że ci którzy zaliczyli Rumunię zamieścili takie info na różnych forach. Parę takich postów już widziałem. Jeżeli ktoś się zdecyduje to proponuję spotkanie w celu dopracowania konkretów. Np. https://motopodhale.info/rumunska-trasa-wzorcowa/ Myślę, że warto podeprzeć się doświadczeniami kolegów motocyklistów.
 7. Witam wszystkich. W drugiej połowie sierpnia 2019 planujemy z żoneczką wyprawę motocyklową do Draculi (Rumunia). Będzie bardzo miło gdyby ktoś chciał się dołączyć. W grupie zawsze raźniej, sympatyczniej no i oczywiście bezpieczniej. Termin wymuszony jest naszymi urlopami ale myślę że jest ok. Ilość dni do uzgodnienia (myślę, że ok 10 dni). Chętnych zapraszam do kontaktu. Wyprawa oczywiście typowo turystyczno-krajoznawcza bez bicia rekordów prędkości czy dziennych przelotów.
 8. Witam wszystkich. W drugiej połowie sierpnia 2019 planujemy z żoneczką wyprawę motocyklową do Draculi (Rumunia). Będzie bardzo miło gdyby ktoś chciał się dołączyć. W grupie zawsze raźniej, sympatyczniej no i oczywiście bezpieczniej. Termin wymuszony jest naszymi urlopami ale myślę że jest ok. Ilość dni do uzgodnienia (myślę, że ok 10 dni). Chętnych zapraszam do kontaktu (tel 608655672, e-mail [email protected]) Wyprawa oczywiście typowo turystyczno-krajoznawcza bez bicia rekordów prędkości czy dziennych przelotów.
×
×
 • Create New...