Jump to content

4mario

Forumowicze
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

4mario last won the day on November 24 2019

4mario had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralny

About 4mario

 • Rank
  NOWICJUSZ - romeciarz

Osobiste

 • Motocykl
  hd
 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje profilowe

 • Skąd
  Warszawa

Recent Profile Visitors

298 profile views
 1. Dołożę pytanie o fabryczne 95". Screamin Eagle go zrobił dla Fatboya na 15 rocznicę. Włożyli tam wszystko, co możliwe do kupienia przy modyfikacji z 88, czy tak po łebkach? Pewnie kol. Fis będzie miał pełniejszą wiedzę na ten temat, niż wiele for HD w googlu. Piec ma fabrycznie 98 hp. podobno zwija asfalt... ( jeszcze nie miałem okazji polatać ) a wygląda tak :
 2. Trochę czasu zabrał mi Fatboy... Ale już jest na ukończeniu( brakuje pru detali... Spokojnie wracam do EVO... hamulce mam przygotowane. Mała zmiana na 4 tłoczkowe, muszę wydech wystrugać, bo kickstarter zmienił trochę układ link do "tłuścioszka", żeby nie było, że nic się nie dzieje ;-D
 3. Macie może wiedzę na temat silnika 95 cali? Historia i ile sztuk zostało wyprodukowane?
 4. Nic się nie dzieje ciekawego, poza tym, że szukam rur do EVO.Najlepiej pogiętych, niepotrzebnych...do oddania za przysłowiową flaszkę.... A teraz wykopki... marcheweczki z rur
 5. Czy to oznacza, że za każdym razem jest konieczność wymiany łożyska kulkowego, gdy zdejmujesz je z wałka i wyjmujesz z bieżni. Co do zasady, że będzie "lepiej", dyskusja jest zbędna. Jeśli potrafisz określić stopień zużycia, ew wyrobienie bieżni, nie ma żadnych wskazań do wymiany. Z dobrego na lepsze? Podstawowa wiedza zakłada ostrożność przy braku doświadczenia. Urządzenia tak czy inaczej będą się zużywały, psuły, ulegały awarii. Jest wiele czynników a niewymienione łożysko( łożyska) stare( nie noszące śladów zużycia), są nie raz lepszym rozwiązaniem niż zamiana na współczesne. I to nie jest teoria dla oszczędności. Wiem, że z powodu tych łożysk nie będę zaglądał do tej skrzyni.
 6. Może mało wiem, ale to zwykłe łożyska. Kulki są kuliste, bieżnie... nic nadzwyczajnego. Jest jakiś szczególny powód wymiany?
 7. Nie. Zestaw zawierał inną podstawę łożysk i tylko je przełożyłem.
 8. Nie bardzo rozumiem... Coś niedobrego jest w tym, że cieszę się tym, co zrobiłem? I dziele się tym z Wami.
 9. Wszystko zależy od tego, jak się czujesz..., jaki masz nastrój. Poza tym, nie każdy model daje taką samą frajdę. Trochę tego złomu miałem i ta jazda zadowoliła mnie tylko w 40%.
 10. Motocykl pojechał po ulicach Jestem zadowolony w 40 %. Ale będzie lepiej
 11. Eeeeee! Nie będzie żadnego ołtarzyka. Motocykl będzie używany zgodnie z przeznaczeniem. ;-) Ale na pewno trochę sobie pozmieniam. Filtr myślałem dać z tyłu... Ale nie jestem w 100% przekonany. może z przodu będzie mu lepiej? Co do BDL, to CCC ;-) to drogi gadget... a ja wolę pojechać do Albanii na wakacje, niż teraz upchnąć 5k w moto... :-). chyba, że masz promocję? na kikstartera też... :-D Najchętniej kupuje używane(niedrogie) dodatki. Albo robię coś sam. W moim postrzeganiu motocykli ,mniej, znaczy lepiej. Nie jaram się dekielkami czy śrubkami z zylion monet, tylko dla tego, że są za zylion... Nie jeżdzę Harleyem dla lansu, z powodu "religii" czy kultu. To mój wybór na stare lata. Będzie pasował do mnie ;-) . Chcę sobie popyrkać do ciekawych miejsc. Nie koniecznie z pierwszą kosmiczną i nie koniecznie trąc wydechami po winklach. Instalację opanowałem( prąd powrócił) pozostało przenieść kontrolki ciśnienia, długich i zapłonu z przedniej lampy (na miejsce) pod konsolę. Zrobię sobie przy okazji automatyczne włączanie świateł po wzbudzeniu altka. ( bo mam mały akumulator). I jak wszystko pójdzie dobrze. w tym tygodniu pojeżdżę. A czy tak będzie... to się okaże .
 12. zabawy to Początek! Skrzynka z Shovla a motorownia na pasówkę. mnie to nie martwi... Nic a nic. Masz może obudowę filtra? Silnik rocznika 88 chyba ciut zmieniono względem pierwszego?
×
×
 • Create New...