Jump to content

Jasper

Forumowicze
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Jasper

 • Rank
  NOWICJUSZ - romeciarz

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Polska

Osobiste

 • Motocykl
  BMW R 1200 RT
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Nie myślałeś aby wyjechać z "ten kraju" razem z młodą Kopaczową? Emigracja to szansa jak mawiał Bredzisław Komoruski.
 2. Kurcze jeden z amnezją drugiemu odcięli neta. Jak ryby wyrzucone na brzeg. Aż się o was bojam chłopaki. :biggrin:
 3. Jasper

  dowcipy,zarty, kawaly...

  Z bananami nie ma żartów.
 4. Po ostatniej perygrynacji Condonka w Polsce myślę,że taki mem najlepiej oddaje jego szanse i miejsce w polskiej polityce.
 5. Eee tam zawiodłem. Nigdy ten typek nie był z mojej bajki, gość był mocno egzotyczny. Miał być kołem ratunkowym dla oszustów z PO. Ale coś nie zatrybiło i pozostały tylko światłe, wiekopomne sekwencje.
 6. Czyżbyś zapadł na demancję czy też chwilowa utrata niewygodnej pamięci? Był taki osieł w sejmie. Ponoć nawet namaszczany był na prezydenta Polski. Zawsze się zastanawiałem czy on te wszystkie głupoty opowiadał z własnej nieprzymuszonej woli czy ktoś tym pajacem kierował.
 7. Widzę,że nie jesteś na bieżąco. Wielki myśliciel,geniusz finansowy niejaki Petru Ryszard już dawno zmienił tą sentencję,na "ryba psuje się od góry".
 8. Łysy po twoim poście tak mi się przypomniał ten kawał z brodą: Siedzi w pubie przy piwku kilku motocyklistów... Ciągle gadają o swoich maszynach... Ile palą, jakie osiągi... Co się zepsuło ... itp... W końcu jeden nie wytrzymał i mówi : - Panowie siedzimy tu kilka godzin i ciągle to samo... motocykle i motocykle , może zmienimy temat ? - O'key , to o czym pogadamy ? - No... O... dupach I nastało milczenie ... W końcu jeden nie wytrzymał ciszy : - Mam !!! - Co??? - odkrzyknęli chórem pozostali ... - Moja tylna opona jest już do DUPY!!!
 9. Tak łażę po internecie i próbuję ogarnąć tą akcję z bananami i wystawą w Muzeum Narodowym. I takie coś mi wpadło w oko.
 10. jeszua jednak mi cię żal. Kaczyński który w sumie leży mi jak kilo kitu jutro powinien wydać zakaz skoków z Pałacu Kultury. Po jednym dniu problem debili z totalnej opozycji sam by się rozwiązał. Wszyscy na złość skoczyli by na bańkę.
 11. Trza będzie banany prostować.Gorzej,że zorientowani chcą to robić na języku. :banghead: :banghead: :banghead:
 12. Monter czyli czas się przyzwyczaić ? Jutrzejszy bananowy dzień może zmienić wszystko. :biggrin:
 13. Ponoć jutro będzie bananowy dzień w Polsce. Nie mogę wyjść ze zdumienia jakimi to drogami podążają kręte myśli pomysłodawców tej hucpy. Ale należy chyba być ostrożnym bo licho nie śpi.
 14. Czy na pewno autor miał to na myśli? A co PiS na wspólnego z islamem? Raczej w formie odwiedzin inżynierów i lekarzy z głębokiego południa ich zwalcza.
×
×
 • Create New...