Jump to content

Visuz

Forumowicze
 • Content Count

  9,630
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by Visuz

 1. Najlepiej trzy. Jeden segment otwierasz jak wjeżdżasz motocyklem, dwa segmenty jak jednym samochodem, a trzy segmenty gdy dwoma samochodami naraz.
 2. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Następne w kolejce oczekujące uregulowania prawnego są m. in: nakaz wypróżniania się co najmniej raz dziennie, nakaz porannej co najmniej półgodzinnej gimnastyki, nakaz zabierania ze sobą parasola w pochmurny dzień.... i tak dalej, i tym podobne. Co z tego, że wprowadzenie takich przepisów prawnych znacznie zmniejszyłoby śmiertelność wśród obywateli... to jest przedsionek totalitaryzmu. I tylko homo sovieticus może aplauzować wprowadzanie tego typu przepisów. Homo sovieticus
 3. Czy aby zmiana opon dwa razy w roku jest ekologiczna? Przecież takie opony robi się z ropy... dwa razy więcej opon w obiegu, to dwa razy więcej zużytej ropy... Greta pewnie płacze po nocach z tego powodu.
 4. Powiedz mi Adam tak szczerze... kanadyjska scena polityczna musi być chyba cholernie nudna?
 5. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  To znaczy, że ludzkość już jest zmęczona tymi waszymi Gretami i innymi ekoszajbusami robiącymi kasę na naturalnych zjawiskach klimatycznych.
 6. Visuz

  Banknoty

  Luzik... żartowałem, zbieram tylko złote. Ale kiedyś widziałem na alledrogo, że takie aluminiowe rybaki pięciozłotowe z niektórych roczników całkiem fajne ceny osiągają.
 7. Visuz

  Banknoty

  Jeśli masz też stare 5zł z PRL takie duże aluminiowe z rybakiem, to przygarnę w każdej ilości
 8. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Phi... wystarczy ustawić V2 poprzecznie i już po problemie z chłodzeniem powietrzem. W dodatku taki motocykl fajnie przechyla na boki przy dodawaniu i odejmowaniu gazu na postoju.
 9. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Ciekawe czy chociaż nauczył się trafiać pieczątką w okienko w dowodzie rejestracyjnym. :0
 10. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Pani Agnieszka wyjechała reżyserować do Niederlandów?
 11. Kup sobie coś w szarym kolorze, nie będzie się tak nagrzewać w słońcu.
 12. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Wbijanie pieczątek w dowodach rejestracyjnych zapewne jest dla ciebie bardziej ekscytujące niż zawód kowala. Ale dobry kowal (specjalista od obróbki metali) był jest i zawsze będzie ceniony.
 13. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Ech, nici z archipelagu pod Krakowem. Ostatnia nadzieja w Chińczykach. Już udało im się odrobinę spowolnić obrót osiowy Ziemi swoją zaporą trzech przełomów. Jeśli pobudują takich więcej to jest szansa, że na tyle osłabią siłę odśrodkową, że woda oceaniczna odpłynie ze strefy równikowej i zaleje wyższe szerokości geograficzne.
 14. Możecie się PeOwcy pocieszać w ten sposób, tylko to wam już zostało. Wystawią Kidawę. Przecież Schetyna jest bez szans.
 15. Oczywista manipulacja z twojej strony... bardzo nie lubiany jest w Rosji na przykład. Masz disa za to
 16. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  I o co ten cały płacz ekoterrorystów... W 2300 to już albo będzie po wojnie nuklearnej i będzie to raczej problem dla szczurów, a nie ludzkości. Albo Mars będzie już dawno zterraformowany i zasiedlony, a ludzkość będzie eksplorować przestrzeń poza układem słonecznym. P.S. Podpowiem o co... o pieniądze.
 17. Przypuszczam, że Tommo - niedzielny motocyklista nawet nie skojarzył tego co napisał z miejską legendą.
 18. Zamówił sobie sondaż i zapewne z niego wyszło, że większe szanse ma na zostanie prezydentem Peru niż Polski. Ale której ojczyzny? Tej o którą walczył jego dziadek w Wehrmachcie?
 19. A dlaczegóż to moderatorom nie można wstawiać minusików? Czyżby byli równi i równiejsi? KONSTYTUCJA!
 20. Raz jedyny jechałem na staruszce za złoty pięćdziesiąt autostradą... i więcej się nie odważyłem. Bo już od złoty trzydzieści żadnej przyjemności nie było. Robiła bokami i trzęsła się jakby mnie chciała zrzucić z siebie. Może dlatego, że na kostkach... fakt, że na oponach pisało maks złoty dwadzieścia ale kto by się tam przejmował ględzeniem producenta.
 21. Gdy zobaczę Michoa na nowej afryce z salonu to będzie dla mnie sygnał, że widziałem już wszystko i czas już umierać.
 22. Czepiacie się, a Michoa po prostu na desce rozdzielczej włączył już podświetlenie noworoczne. Sam dzisiaj w radiu słyszałem już jakąś reklamę z dzyń, dzyń, dzyń...
×
×
 • Create New...