Jump to content

Visuz

Forumowicze
 • Content Count

  9,993
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Everything posted by Visuz

 1. Visuz

  Uwaga wirus!

  Też mnie zżera ciekawość. Ot, zwykła polityka. PISiory liczą na to, że zrobią dobre wrażenie, jako ci co niby rozprawili się z "pandemią" bo wiedzą, że kryzys gospodarczy zabierze im elektorat. Natomiast PełOwcy liczą na więcej trupów, bo to w powiązaniu z kryzysem da im więcej głosów w przyszłych wyborach. Business as usual.
 2. W 56? No to chwała dziadkowi ale nie przesadzajmy z tym "powstaniem".
 3. Visuz

  Uwaga wirus!

  https://www.worldometers.info/pl/ Koronawirus zabija od prawie pół roku. Z innych przyczyn tylko dzisiaj zmarło już prawie 70 tysięcy.
 4. Visuz

  Uwaga wirus!

  To chyba chodzi o takie krążki w uszach jakie mają niektóre bambusy w Afryce.
 5. Pamięć do wydarzeń politycznych na polskiej scenie mam słabą, ale czy to przypadkiem nie PISiory jako jedyna partia w historii Polski po 1989 będąc u władzy, zdecydowała się na przedwczesne wybory w rezultacie których do władzy doszło PO z Tuskiem? Który to był rok, 2007?
 6. Visuz

  Uwaga wirus!

  No dobra, na zachód od Odry po świętach będą kończyć to przedstawienie. Czesi też już zaczynają zamykać ten teatrzyk. U nas przypuszczam, że gdzieś z końcem kwietnia będą spuszczać kurtynę. Pandemia strachu zrobiła swoje. Test się udał. Bydło dało się potulnie zapędzić do zagrody i strzyże uszami strachliwie łypiąc zza ogrodzenia. A media po raz kolejny udowodniły jaką są siłą.
 7. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Zeszłego lata robiłem jedną chałturkę dla hydrologów. Od nich wiem, że średni poziom wody w górskich potokach i górnych odcinkach rzek jak np. Raba jest bez zmian. U mnie w nowej lodówce jest chłodniej niż było w starej.
 8. Wiadomość z "pierwszej ręki", PISiory po wygranych wyborach wprowadzą trójki rodzicielskie na ulicach po 17, będą młodzież z parków zaganiać do kościołów.
 9. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Z mostu obserwowałeś czy z bulwarów? Słyszałem, że jakiś gostek dostał mandat 12000 bo jechał rowerem po bulwarach... aż trudno w to uwierzyć
 10. U mnie w rodzinie też mam taki przypadek. Jako moją osobistą zasługę przypisuje sobie fakt, iż swego czasu wybiłem im z głowy frania. Teraz mają w złotówkach z gwarancją stałości raty na bodajże 5 lat.
 11. A kredycik we franiu u nich jest?
 12. A tak mi się wydawało, że od zeloty to będzie jakoś tak: zelotyzm. Zelota to fanatyk. W naszych forumowych przypadkach fanatyk danej partii. O to, to...
 13. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Nawet zapisali to sobie w granicie.
 14. Zabawny jest ten polityczny zelotyzm na forum. Zamiast klepać gniewne komentarze na forum bierz jeden z drugim widły i huzia na sejm.
 15. Może koń po prostu potrzebował wydajnego zapachu tak jak i autor tego wątku.
×
×
 • Create New...