Jump to content

Visuz

Forumowicze
 • Content Count

  9,764
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Visuz last won the day on January 10

Visuz had the most liked content!

Community Reputation

164 Dobry

3 Followers

About Visuz

 • Rank
  MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków

Osobiste

 • Motocykl
  RD07A
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://www.bikepics.com/members/visuz/

Recent Profile Visitors

603 profile views
 1. Jestem ateistą tak samo jak ty i zupełnie nie czuję się "wykluczony ze społeczeństwa" z tego powodu. A skoro ty się czujesz, to może coś to znaczy? Na przykład, że histeryzujesz albo jesteś na tym punkcie przewrażliwiony. Zaczynasz odlatywać... czy ja twierdziłem, że nie jesteśmy? Znowu, co ma piernik do wiatraka?
 2. Próbuję ci wyjaśnić, że gatunek ludzki jako całość nigdy nie stworzy żyjącej w zgodzie wspólnoty z przyczyn czysto obiektywnych, a ty mi tu z jakimiś gejami wyskakujesz? Co ma piernik do wiatraka?
 3. Napoleon wolałby nieumytą... no ale nie każdy jest Napoleonem. Abo człowiek to w ogóle dziwny gatunek zwierzęcia jest. Mało przystosowany do tej planety jest, jakby był obcym gatunkiem przywiezionym tutaj przez jakichś Reptilian.
 4. Obudź się z idealistycznego letargu. Żyjemy na planecie Ziemia, której powierzchnia wynosi 510100000 km^2. To dużo, ale jest to wartość skończona, nie zwiększysz jej. Nawet ekonomiści już dzisiaj przyznają, że gospodarka oparta na wiecznym wzroście PKB jest niemożliwa, bo prędzej czy później uderzysz głową w sufit.
 5. Z moich doświadczeń wynika, że zawsze gdy zwiększamy ilość to spada ogólna jakość. Poza tym naukowo udowodniono, że człowiek jest w stanie podtrzymywać relacje, a zatem tworzyć wspólnotę z ograniczoną liczbą osób. Wspólnota ludzi to wspólnota jakichś interesów. Polityka, a zatem w dużym stopniu gospodarka to gra o sumie zerowej. Jakiż ja mogę mieć wspólny interes z Chińczykiem, skoro jeśli mu będzie lepiej to mnie będzie gorzej i na odwrót? Eufemizm. No ale czegóż można się było spodziewać po tobie...
 6. De gustibus non est disputandum, czy jakoś tak... Bodajże sam Napoleon pisał w listach do swojej dziuni, że wraca z kampanii za miesiąc i żeby się nie myła. Gdzieś czytałem, że podobno hitler miał osobliwe gusta... jakieś złote deszczyki i inne gówna... no, ale to Niemiec to można się było tego spodziewać.
 7. Bzdura. Kocopoły wyssane z kosmopolitycznego palca. Wojny były i będą zawsze, dopóki człowiek jako gatunek będzie istniał. Człowiek zawsze znajdzie dla niej powód. Wystarczy, że sąsiad będzie miał ładniejszą żonę albo będzie miał więcej krów. "Historia uczy tak właśnie". To co wyróżnia ostatnie wojny światowe od poprzednich wojen to nie jakieś szczególne okrucieństwo, lecz zwiększona populacja oraz postęp technologiczny, które efektywnie zmultiplikowały liczbę ofiar. Gdyby taki Czyngis Chan dysponował współczesnymi środkami walki oraz populacja Ziemi za jego czasów odpowiadałaby współczesnej, to ostatnie wojny światowe przy jego rzeziach wydawałyby się niepozornymi.
 8. Zasadniczo apteki są prywatne, ale spora część towaru przez nie sprzedawanego jest dotowane z budżetu (ciężkie miliony idą z budżetu na wszelkiego rodzaju dopłaty do lekarstw) Także, ten tego...
 9. E tam, niech Michoa zaproponuje koleżance żeby przy najbliższej okazji założyła sobie sztucznego penisa, to może jej wybranek gej popatrzy na nią bardziej życzliwie. Niech też zaproponuje, że jako jej przyjaciel poświęci się dla niej i pokaże na swoim własnym oryginale jak się go prawidłowo używa. Dwie pieczenie na jednym ognisku.
 10. Powinieneś zawodowo pisać scenariusze do filmów porno... masz talent.
 11. Michoa, kup dysk 2TB i rób zapasy.
 12. Hę? Od samego początku jestem na pre-paidzie i nigdy o żadnej kaucji nie słyszałem...
 13. Ależ ja jedynie odpłacam się "dobrem" za "dobro"... Naczytałem się tu epitetów rzucanych przez supermoderatora w stronę myślących politycznie inaczej niż on, oj naczytałem... Chcesz we mnie wzbudzić poczucie winy z tego powodu? Nu ładno, nie pałuczitsja...
 14. Bo też nie potrzebny jest twój komentarz... wiemy, że jesteś stałym bywalcem porhuba dlatego tak cię to boli.
 15. Sori, de epiząd iznot karently awejlebl... Będę sabotował jak tylko się da... np żarł fasolę non stop żeby zwiększyć emisję własną metanu. FASZYZM!
×
×
 • Create New...