Jump to content

Visuz

Forumowicze
 • Content Count

  9,668
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Visuz last won the day on December 9

Visuz had the most liked content!

Community Reputation

147 Neutralny

3 Followers

About Visuz

 • Rank
  MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków

Osobiste

 • Motocykl
  RD07A
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://www.bikepics.com/members/visuz/

Recent Profile Visitors

568 profile views
 1. Jeśli myśleliście, że Michoa jest mistrzem składania złomu do kupy, to ten gość prezentuje druciarstwo level expert. https://youtu.be/N-5uU8_6W6M
 2. Szkoda twojego czasu na zagadywanie. To towarzystwo jeśli nie poczuje w tym swojego interesu, to cię nie dopuści do swojego kółeczka wzajemnej adoracji. Od razu zaproponuj im transakcję wiązaną: ty ich będziesz dopisywał jako współautorów do swoich prac, a oni załatwią ci cytowania. Life is brutal...
 3. Ważne, że ty rozumiesz... a przynajmniej tak ci się wydaje. Lada moment skończą się metale ziem rzadkich, które służą do budowy baterii.
 4. Visuz

  Chyba...

  Przejechałem na nim 2500km i nic się nie zepsuło. Łańcuch i zębatki trochę szybciej się zużywają niż w zwykłym rowerze. Pojemność baterii według mojej oceny spadła tylko o jakieś 5%. od nowości. Natomiast problem z baterią jest inny. Otóż mój model roweru już nie jest produkowany, a w następcy bateria ma zupełnie inny kształt i nie pasuje do mojego. (ewidentne walenie w chu*a z klientem) I mam dylemat czy kupić już teraz baterię na zapas i trzymać póki jeszcze są w sprzedaży (3500PLN) czy liczyć na to, że będą jeszcze dostępne w sprzedaży gdy bateria którą mam skończy żywot.
 5. Jak się dowiedziałem w rozmowie z pewną nawiedzoną miłośniczką sztuki (z tych co to podniecają się na widok czarnego kwadratu namalowanego na białym tle), w sztuce nowoczesnej nie liczy się dzieło artysty jako efekt jego pracy ale liczy się to, co artysta przeżywał podczas tworzenia swojego "dzieła". Dlatego dla podniesienia walorów artystycznych swojego pieseła powinieneś jeszcze szczegółowo opisać jakie uczucia i przemyślenia towarzyszyły ci podczas jego tworzenia.
 6. Jakże wygodnie jest uczyć się na cudzych błędach.
 7. Ach... działają jak ludzie. Czyli w swojej masie są przekupni, interesowni i łatwo sterowalni. Fajnie, że sobie to wyjaśniliśmy. W związku z powyższym nawiązując do naszej dyskusji w innym wątku dopuszczasz jednak możliwość, że forsowanie teorii o wpływie CO2 na ocieplenie klimatu oraz winie człowieka w tej kwestii jest po prostu szwindlem?
 8. Myślę, że jakbyś dobrze poszukał to i w twojej dziedzinie na pewno znajdą się czasopisma w open-access, które liczą się do cytowań. Ale niestety na dzień dobry 2000 franków szwajcarskich trzeba wyłożyć, żeby ci artykuł przyjęli do druku.
 9. Oh, oh... czyżbyś właśnie rujnował światopogląd Bubera i jemu podobnych wierzącego w nieskalaność świata nauki i samych naukowców?
 10. Skoro zarabiasz w przemyśle to dlaczego nie skorzystasz z opcji "pay to win"? Czasopisma typu "open access" przyjmują do druku jak leci (czasem resztki włosów stają mi dęba na głowie jak widzę co przyjmują do druku) i czas oczekiwania na publikacje rzadko przekracza pół roku. Fakt, drogo... ale w ten sposób w liczbie publikacji bardzo szybko przegonisz profesorków z Egiptu i tym podobnych, których na to nie stać. I bardzo dobrze, i tak powinno być. Dopóki jesteście pod obcasem, to kolejnej wojny w Europie nie wywołacie.
 11. Czyż zmienialność władzy (w tym i nietykalnych kast) nie jest oznaką demokracji, a niezmienialność tychże oznaką totalitaryzmu?
 12. Stara mądrość łacińska "cui bono?" wskazuje, że ci co najbardziej gardłują przeciw rozbiciu tej kasty nietykalnych mają po prostu do niej dojścia w postaci krewnych i znajomych. Pozwala to czuć im się bezkarnie, dlatego będą robić wszystko dla zachowania status quo.
 13. A wiesz chociaż za co go tak nazwał, pewnie nie, bo jesteś zbyt zajęty polską sceną polityczną. Ale ci podpowiem, otóż twój Dżastinek obgadywał Trumpa i naśmiewał się z niego w towarzystwie premierów UK, Holandii i bodajże Macarona, podczas gdy chwilę wcześniej podczas bezpośredniej rozmowy z Trumpem był jak zawsze milutki.
 14. s*am na modę, wybieram wygodę.
 15. Czyli UB-ecki sędzia jest jak papież... nieomylny w ferowaniu wyroków.
×
×
 • Create New...