Jump to content

Visuz

Forumowicze
 • Content Count

  9,571
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Visuz last won the day on October 8

Visuz had the most liked content!

Community Reputation

127 Neutralny

3 Followers

About Visuz

 • Rank
  MOTOCYKLISTA DOSKONAŁY - władca szlaków

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków

Osobiste

 • Motocykl
  RD07A
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://www.bikepics.com/members/visuz/

Recent Profile Visitors

524 profile views
 1. No... to mogę się położyć spać w błogiej świadomości, że POKO przegrało. A resztę niech szlag trafi.
 2. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Zamiast spalania śmieci po prostu częściej jadaj fasolę i groch... twój wypierdziany metan o wiele szybciej przyczyni się do ocieplenia zimy niż ten biedny CO2. I nie daj się zastraszyć sąsiedztwem Erytrejczyków... jeszcze trochę i będziesz mógł legalnie zrobić z nich zapas mięska na zimę.
 3. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Gdy adolf hitler napisał "Mein kampf" to też była to co najwyżej idea. Ale potem razem z narodowo-socjalistyczną partią doszedł do władzy i zaczął te swoje idee i eksperymenty myślowe wcielać w życie. Uważam, że osobników z takimi pomysłami należy zawczasu piętnować, bo pozostawieni sami sobie zaczną się namnażać jak komórki rakowe i potem już jest za późno aby powstrzymać realizację ich chorych idei. Przyznaję, że celowo nadużywam tego określenia... chodzi mi o reakcję na zasadzie uderz w stół, a nożyce się odezwą. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 4. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Nie jestem katolikiem ani innym wierzącym, co nie przeszkadza mi mieć konserwatywne poglądy w dziedzinie obyczajowości i kultury. W tej chwili to właśnie ty generalizujesz. W kwestii zajmowania się nauką to wyraźnie pisałem o tym w czasie przeszłym, więc nie dociekaj. Wstręt do zjawiska kanibalizmu (poza nielicznymi wyjątkami) jest powszechnym konsensusem w społecznościach ludzkich. Jeśli nawoływanie do obalenia tego konsensusu w imię jakichś ideologii nie jest dla ciebie ekstremizmem, to ja już nie wiem co nim może być.
 5. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Oho, brak argumentów więc zaczynają się wycieczki ad personam To dobrze... bo to znaczy, że mam rację. Trzeba być skończonym idiotą lub zwykłym lewakiem, aby zaprzeczać iż nie każda zmiana jest zmianą na lepsze.
 6. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Czyli według ciebie na przykład takie zmiany nowotworowe też są rozwojem, a zatem zjawiskiem pozytywnym... no to gratuluję ci takiej inteligencji.
 7. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  "W jego opinii główną przeszkodą jest konserwatywne podejście ludzi do kwestii kanibalizmu." Krytykuje konserwatyzm... wniosek: wróg konserwatyzmu może być tylko lewakiem.
 8. Pozostaje mi tylko wyrazić współczucie, że za rządów PIS twój skrócił się o 3cm względem reszty.
 9. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Ekoterrorysta z tytułem profesora (szwedzki lewak ) twierdzi, że przed katastrofą klimatyczną może nas uratować tylko kanibalizm... https://www.wprost.pl/swiat/10249837/zadziwiajaca-teoria-naukowca-kanibalizm-lekiem-na-zmiany-klimatu.html
 10. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Nawet król przeniósł stolicę z Krakowa na wieś przez smog Sooory taki mamy klimat
 11. No... właśnie widzę, że ci się ten dom sowjetów bardzo podoba (to białe szkaradztwo wystające ponad czerwonym dachem
 12. Sjeriozno? Ni hu*a sjebie... a co tam można zwiedzić turystycznie? Chyba najbliższa stację benzynową, bo po Królewcu śladu nie zostało. No można sobie jeszcze zrobić fotkę na tle Domu Sowjetów, który postawili w miejsce wyburzonego zamku, jeśli ktoś lubi tak zwany Urbex.
 13. Bardziej przedłużyć już się chyba nie da Ale czy na pewno jest bardziej ekologiczny? Napracował się prezes wylizując dupy amerykańcom, a teraz te wredne pełowce chcą owoce tej jego ciężkiej pracy sobie przypisać.
 14. Visuz

  Zmiany klimatyczne

  Hulaj dusza, piekła nie ma.
×
×
 • Create New...