Jump to content

qpa

Forumowicze
 • Content Count

  3,620
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

qpa last won the day on September 15 2019

qpa had the most liked content!

Community Reputation

40 Neutralny

2 Followers

About qpa

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - bena w żyłach

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Lbn

Osobiste

 • Motocykl
  wsk
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Gadu-Gadu
  4919229
 • Strona www
  http://czcross.pl

Recent Profile Visitors

544 profile views
 1. Ano po to że całkiem nie dawno rozwaliłeś fajnie zapowiadający się temat o klasykach pieprzeniem 3 po 3, a teraz zmiana frontu. Co się może zepsuć w takie hondzie gdzie naprawi Ci ją kowal? Padnie moduł dupa, urwie się korba - dupa, części silnikowe o które już teraz jest problem tam będą na miejscu? Jak chcesz by to było cokolwiek logiczne kup ruski sprzęt, do którego będą leżały silniki u tego przysłowiowego kowala. Zrozum że grubsza awaria czy to w nowym sprzęcie czy w starszym oznacza game over a w starszym jest większe prawdopodobieństwo że coś wybuchnie. Sam to jeszcze niedawno pisałeś ...
 2. No ja to bym jednak wolał nowe moto niż taką tykającą bombę jak stary singiel, tam się urwać może wszystko i to w każdej chwili, ale widzę Tommo że zdania zmieniasz częściej niż rękawiczki w aucie
 3. KTM silnikowo = Huska więc o czym tu pisać Kwestia który kolor wolisz i który zawias, bo tu są różnice, silniki są te same.
 4. Czyli rozumiem że po jednym zdjęciu już wiesz że to perełka? Zresztą po co Ci taki klasyk? Jak sam mówisz, lepsze są nowsze sprzęty do jazdy a bycie nostalgicznym jest głupie.
 5. https://www.otomoto.pl/oferta/honda-xl-600-l-super-stan-z-italii-gniezno-cubamoto-ID6CFSUH.html? za 10k dowioze pod dom
 6. qpa

  Chyba...

  dokładnie, lepiej zregenerować baterię kiedyś jak ta Ci padnie.
 7. Witam Zdecydowanie kupie silnik lub kartery od SHL m04 z numerem silnika zaczynającym się od litery W.
 8. a TKRJ nie ma do klr? xt latają na tym jak złe, z wosnerem jakiś czas temu w xt był problem, zjadało pierścienie strasznie szybko.
 9. Głupie jak but, bo kupuje jakiegoś gruza zabytka, OC płacić ni muszę bo ma lata, ale żeby przerejestrować muszę mieć przegląd którego nie zdobędę bo motocykl jest w tajlach.
 10. Jak to będzie, prawo nie działa wstecz więc sprzęty kupione przed 2020 będą dalej bez kar?
 11. no i ciekawostka skrzynia biegów na łańcuchach, miałem okazję robić taki motocykl
 12. Jeżeli nie jest to spam to ja ze swojej strony polecam Retbike
 13. https://www.youtube.com/channel/UCRVk-SDJjODRwP7SBLOQxlw Kuba robi teraz zbiornik do sokoła litrowego, piękna blacharska robota Z mniej motocyklowych ale nadal motoryzacyjnych to seria polskie porshe trzyma wysoki poziom.
 14. Olej podawany jest w zależności od otwarcia przepustnicy, dlatego jeżeli przepustnica jest zamknięta to olej nie jest podawany w wystarczającej ilości, przy zamkniętej przepustnicy będzie to ilość odpowiadająca wolnym obrotom, dlatego hamując silnikiem podbijasz obroty a mieszanki olejowo powietrznej masz jak dla wolnych obrotów. Oczywiście nie popadajmy w skrajność, chwilowe hamowanie silnikiem nic mu nie zrobi, ale zjeżdżanie z dużej górki na biegu przez dłuższy czas to dla 2T nic przyjemnego.
×
×
 • Create New...