Jump to content

PIROMANvf

Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1

1 Follower

About PIROMANvf

 • Rank
  NOWICJUSZ - macant tematu

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  NIEWIEM

Osobiste

 • Motocykl
  rc43 kurwydziad
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Siema. Szukam części do kz(z)1100st . Odbudowuję taką sztukę ale są drobne braki. Bądź wie ktoś o ludziach co mają zasoby części do starej Japonii?
 2. A zawory zegulowałeś po robocie głowicy . Weś lampę stroboskopową i zobacz czy ci się moment zapłonu zgadza .
 3. ty to ty przejżyj gaziory . Wszystkie przepustnice się otwierają jak dmuchniesz powietrzem . Bo to ewidemtnie za duża dawka w takim razie . Możesz sprubować opuścić poziomy o jakieś 2mm i zobaczyć wtedy , Ale sprawdz dobrze ten rozrząd jak bym był bliżej to bym ci pomógł .
 4. ej ale na tych skanach to chyba jakaś buba jest na rys 80 ( kierunek obr wałków )Dałeś zdięcie z reg zaworów . Sprawdż czy nie masz cały klin do ustalania palca zapłonu (pomiędzy wałem a płytką powinien być kołeczek ) . A tak na marginesie to jak się rozrzęd ustawia to krzywki na pierwszym garze pod kątem 45 stopni na zewnątrz od zaworu a gar w topie . czy nie ?
 5. Chyba masz coś nie tak z tym rozrządem albo rdjęcia tak dziwnie zrobione . ściągnij servis manual i zerknij . Jak co to ci podrzucę powinienem mieć . Pierwszy gar w top a wałki od pierwszego garu [pod kątem na zewnątrz w górę i powinieneś zaleść znaki . I op€ść pozion w gaźnikach .
 6. Jak co to poszukaj irbita 1 fajny sprzęt tylko drogi :)
 7. jak masz altka 12v to od 126p , a jak prądnicę 6v to od cz i będzie ok
 8. to raczej skrzynia nie pasóje jest od mki i taka sama byla w pierwszych kachah , ta jest 62' tak że przód jest ok . Tłumiki dorubki z rury i powymieniaj te śruby imbysow . Ten tylny błotnik jakiś krutki słado widać na zdięci ale to raczej od dniepra . Ta rejestracja na zabytek to sporo ganiania i motania a kwity u handlarzy 1000 pln kosztują do rejestracji
 9. kachy nigdy nie miały napędu na kosz tylko MW I dniepr mt 16 . Jeśli nie masz doświadczenia w mechanice to odradzam weterany chyba że masz dużo pieniędzy . Do jazdy się nadają po niewielkich modernizacjach hamulców i uk.napędowego . To nie są motocykle do latania na codzień . A postawienie ruska od podstaw pochłania masę pieniędzy i nerwów nawet jak się samemu robi .
 10. Witam czy może ktoś poruszał temat łożyska korbowodowego a raczej czy może ktoś spatęcił jakiś zamiennik ? :icon_idea:
×
×
 • Create New...