Jump to content

Cosmos

Super-Moderatorzy
 • Content Count

  4,605
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Cosmos last won the day on February 25 2011

Cosmos had the most liked content!

Community Reputation

85 Neutralny

About Cosmos

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - nocny jeździec

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  100lica

Osobiste

 • Motocykl
  ZZR1100
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,504 profile views
 1. Cosmos

  Gdzie to jest...

  Żeby nie było..przeniosłem do odpowiedniego działu.
 2. Cosmos

  Gdzie to jest...

  I już po oazie spokoju..
 3. Niby tak..ale może wezwać Cię do okazania zaświadczenia w terminie np. 7 dni..sprawi to, że będziesz musiał pofatygować się do jednego czy drugiego lekarza po odpowiedni papierek i jakoś go zdobyć, jeśli nie korzystałeś od 15 lat z przychodni rejonowej
 4. Staszek to młokos..był co prawda full memberem w E.K.G. ale to przez znajomości..dla nie wtajemniczonych Egzaltowani Konsumenci Gorzały
 5. Ja też się wypowiem, bo korzystałem swego czasu z usługi początkującego, który wykazywał zdolności w tej materii. Kask spod jego malowania mam do dziś. Ważnym jest wkręcić się w odpowiednią grupę, motocykliści i ich sprzęt to tylko kawałeczek tortu...jeszua napisał, armatury są wdzięcznym celem, ale nie tylko, znam i wiem, że inne sprzęty też. Siedzę też od pewnego czasu w środowisku pokręconych posiadaczy amerykanów, czyli wszelkiej maści samochody, gdzie zainteresowanie malunkiem jest zdecydowanie większe i popyt wciąż rośnie. Od patyny i ratcarów, poprzez sporty, pickupy aż do ciężarówek. Kwestia zaprezentowania się na któryś ze spotów, a jest ich w Polsce coraz więcej, poprzez portfolio w necie i rosnące rekomendacje ludzi. Na pewno na początkowe kilka lat, jako dodatkowe zajęcie.. a potem, jak starzy bogowie pozwolą..to będziesz miała półroczne terminy ;)
 6. To skąd w Niemczech takie protesty bikerów, dali się nabrać na propagandę?
 7. To raczej stare dzieje, których i ja nie mogę pamiętać..pytanie raczej miało kontekst, czy Michoa jest tu na tyle długo, że może tu spamować..ja to młody tu jestem raptem 2008/2009 rok..
 8. To cały czas jest dział Przy Piwie.. więc tematy jak na piwo przystało.. a, że męskie towarzystwo, to i forma różna.. a jak kobitka wchodzi do knajpy, to nie krytykuje i rozstawia wszystkich wokół, że klną i sikają pod siebie, a na piersi mówią cycki, tylko albo się dołącza, albo wychodzi zniesmaczona.
 9. Świat się chyli ku upadkowi..co to za zloty z hostessami ? Może to zwykłe targi motocyklowe ? Zlot to opijstwo i pogo pod sceną..no i uwentualnie dodatkowo kramik z koszulkami, sakwami i od ręki dziarganymi haftami...a dobry cyc nie jest zły i waży akuratnie tyle, aby ręką nie opadła go trzymająca...nie rozumiem Was młodzieży.
 10. Cosmos

  Chyba...

  No powiem Ci, że mam kupę znajomych, którzy weszli w ciekawe projekty i ściągają na potęgę ciekawe auta ze Stanów...coraz więcej spędów się robi z tymi mordercami ekologii..
 11. Cosmos

  Chyba...

  A F150 się łapie ?
 12. Cosmos

  Zmiany klimatyczne

  Tępy się pisze Limo...tępy. I proszę bez jazd osobistych..
 13. Mi gospodarz z HR napisał, że nie bardzo ma co zwracać, bo moją zaliczkę na oczy nie widział, dopóki nie potwierdzi mojego przyjazdu. A booking milczy..ale raczej nie odzyskam, bo zastrzegli sobie przy ofertach bezzwrotnych. I COVID-19 nie jest argumentem, bo granice będą już otwarte. Jednak ze względu na ryzyko, muszę zrezygnować w tym roku. Ale rzeczywiście w tym roku mnóstwo ofert z rezerwacją przez kartę.
×
×
 • Create New...