Jump to content

Cosmoo

Super-Moderatorzy
 • Content Count

  4,409
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Cosmoo last won the day on February 25 2011

Cosmoo had the most liked content!

Community Reputation

85 Neutralny

About Cosmoo

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - latający na gumie

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  100lica

Osobiste

 • Motocykl
  ZZR1100
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Wuja tam działa poinformowanie WK o zbyciu pojazdu. Niedawno, (miesiąc wstecz) dostałem wezwanie do zapłaty z odsetkami za parkowanie w 2017r w Ostrołęce na przestrzeni kilku miesięcy i w kilku różnych miejscach.Nie byłem w Ostrołęce od lat 30-tu conajmniej...a numer rej.wskazywał na samochód, który sprzedałem narwanym łepkom w 2015r. Miałem do nich czuja, bo już następnego dnia rano byłem w WK i teraz stempel na umowie na wagę złota :)
 2. Cosmoo

  miata rx8

  Inne czasy...inne wymogi...inna świadomość
 3. Kolego..czytam wszystko..nie zmienia to sensu mojej wypowiedzi, dlatego też wyposażają się w kamerki, aby również filmować bieżącą interwencję..Prawdą jest, że policjant może wszysto w ramach prawa, jednak zbyt często nadinterpretuje lub nagina przepisy. Nie udawaj, że tak się nie dzieje. A że coraz więcej krajanów sie odwołuje i o zgrozo sądy zaczynają przyznawać obywatelowi rację..niebieska chmura to skrajność, ale zabranie dowodu za głośny wydech, wyłapany na słuch ( jesteś w stanie na słuch wyłapać błąd rzędu 2-4 decybeli?) , to raczej jest złośliwość, nie przejaw troski o zdrowie innnych.
 4. Żeby mieć dowód w sądzie, na wypadek....bo kiedyś to była morda w kubeł, a dziś obywatel zna swoje prawa i śmie się odwoływać..
 5. No patrz i się uparł i dalej chce żyć.. Płyny wymienione, sprzęgło zrobione, świece nówki funkiel..a po zimie odpalił, jak w fabryce. Sam mnie zadziwia ten sprzęt..
 6. A mój zygzak ma 98 tys.i jeździ jak zło
 7. Stare Matchboxy miały chyba gumowe..tak coś mnie sie pod kopułą telepie..
 8. Inna sprawa, zauważyłem z autopsji, że te nowe nawierzchnie (trasa katowicka od Warszawy) ścierają gumę jak chrzan na tarce. Wszystko można, tylko wyłazi taka guma np. w deszcz, albo po deszczu.
 9. Cosmoo

  imigranci

  Akurat podatek drogowy w paliwie, to najmniejszy pikuś...akcyza Panie, akcyza...
 10. Sobieszewo jest fajne..do ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku :)
 11. Cosmoo

  Ręce a kierownica

  Zaraz..to znaczy, że fabryka źle zrobiła, że kierownicę wymyśliła? To czego mam się trzymać, jak wywalę kierownicę?
 12. Cosmoo

  imigranci

  Nie jestem pewien, w jakim temacie siedzę, ale śmiem twierdzić, że to się nazywa rynek. I nie śledze statystyk, bo są zwyczajnie nudne, a ja jestem ignorantem, ale co 200 metrów apteka, to jak z kiedyś budki z zapiekankami. Musi być baaaardzo opłacalny biznes taka apteczka.
 13. qpa..wyluzuj..temat może durmy, ale w piwie..przejdź do innego stolika, czy coś...jak się ciągnie temat, to i żyje.. jak się nie odpisuje, to znika w odmętach archiwum.
 14. Klod..Twoją historie już parę lat temu poznałem
 15. Ranyyy...jeszcze ktoś chce opowiedzieć swoja historię ? Tommo..w kwestii formalnej, bo uczulony jestem ( no tak mam) , stu-dniówce..
×
×
 • Create New...