Jump to content

Cosmoo

Super-Moderatorzy
 • Content Count

  4,443
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Cosmoo last won the day on February 25 2011

Cosmoo had the most liked content!

Community Reputation

85 Neutralny

About Cosmoo

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - latający na gumie

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  100lica

Osobiste

 • Motocykl
  ZZR1100
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,937 profile views
 1. Nie ma wejść, bo to była propozycja...tego nie ma nawet na komisji.
 2. Kuźwa...Mea Culpa..miałem dwa tematy otwarte..sąsiedni wątek..popierniczkowałem
 3. I jak zwykle większość piszących albo zapomniała, co w pierwszym poście napisał autor, albo najwyraźniej usiłuje przekonać, że autor nie chce sprzętu jaki chce, tylko jaki musi sobie kupić. Można jeszcze 20 stron zapisać, ale gość chce sprzęt turystyczny do 10 tys. ZZR1400, BMW S1000XR itd. ? A w tej kwocie ma baaaardzo zawężone pole poszukiwań. Niestety, albo zapomnij o kupnie na już i dozbieraj jeszcze ciut, albo kupisz potencjalnie mocno wyeksploatowany motocykl z opcja serwisu startowego na dzień dobry lub drobnych napraw w ilości 100 tysięcy w ciągu roku. Bandyta jest osiągalny, poszukaj też FJR z lat +/- 2000 ( tę akurat ja będę zachwalał zawsze i wszędzie) i powodzenia.
 4. Prałat, to jak kojarzę jeździł po świecie i pisał eseje o tym, nawet ciekawie pisał..nie ma już śladu nigdzie w necie ? Jeny...ale latka lecą..
 5. Myślę, że bez sensu jest Twoja opinia tym razem, gdyż, ponieważ to jest jego sprzęt i jego wydane $$$ i opinia innych w tej materii jest mu zupełnie obojętna i zbędna.Co dla innych jest bez sensu, inni sens w tym dojrzeć mogą..jak mawiał Konfucjusz.
 6. A to GPZ 900R kupuje się jak bułeczki w piekarni ? Kurła..dobry egzemplarz przecież to się latami szuka...
 7. Strasznie mnie ten Majewski wkurza..mogliby zmienić już formułe, ale ostatni raz po nim powiem....Brawo Ty !!!
 8. Sądzę, że jesteś w błędzie..
 9. Używam na co dzień.. więc chyba też tak mam, choć to nie był mój chciany wybór, raczej z przymusu, ale ten przymus na chwilę (na jeden sezon) zmienił się na 4 sezony już.
 10. Cosmoo

  Zmiany klimatyczne

  Klod...czyżbyś był do tyłu nomenklaturą nazewniczą ?
 11. Cosmoo

  Zmiany klimatyczne

  Kuźwa, ale rozkminy...Szkoda..Kałdi..Renia..
 12. To jeszcze ja dodam, będzie wiarygodnie ( zawsze to kolejna osoba z forum) ...magnes, a jak nie pomoże zostaw robotę komuś, kto wie, jak to zrobić. Już nie kombinuj, bo wpadniesz w koszta.
 13. A paniusia posiada jakiś motocykl, lub cokolwiek na 2-ch kołach, czy zalogowała się, bo kiedyś znajomy siostry mojego brata opowiadał, że widział u szwagra ojca siostry ciotecznej w telewizji film TOP GUN i pięknego kawalera jeszcze, Toma C. pędzącego ku zachodowi słońca, a ja miałam plakat na ścianie ?
×
×
 • Create New...