Jump to content

Cosmoo

Super-Moderatorzy
 • Content Count

  4,520
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Cosmoo last won the day on February 25 2011

Cosmoo had the most liked content!

Community Reputation

85 Neutralny

About Cosmoo

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - latający na gumie

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  100lica

Osobiste

 • Motocykl
  ZZR1100
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,125 profile views
 1. Słusznie, dlatego nigdy z dzieckiem nie poszedłem na mecz..dobra. Ja już się wypowiedziałem ws.naszywek też, szukaj w necie..dzis jest naprawdę spory wybór.
 2. Dobra Damian, bo widzę żeś zielony jak pietruszka na wiosnę, jeśli to nie jest wkręt.. Obszywanie kamizelek niesie ze sobą ryzyko ganiania Was przez inne ( kongresowe ale nie tylko) kluby MC, których w Polsce jest kilkadziesiąt i które ( słusznie czy nie) kierują się pewnymi zasadami. Tu na FM znajdziesz też kilka tematów na kwestie jak powyżej... Jeśli Ty nic ne słyszałeś o takich klubach, to skąd Ty żeś się chłopie urwał? Darujcie sobie obszywanie, nazywanie się MC itd.itp. Nie musicie jeździć po zlotach, wystarczy wycieczka na Śląsk, albo Wielkopolski, albo gdziebądź, no, może poza Mazurami, gdzie jest Wolna Strefa. Poszukaj sobie strony Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych, czy "gangi motocyklowe w Polsce"..po co Wam to? A jeśli już chcecie się identyfikować jako grupa, to żadnych rockerów tylko okrągłe lub jajo z logo i nazwą, bez żadnych MC. Moja dobra rada.
 3. No to zacnie, jak na początek. Żeby nie całkiem offtop, bo to forum z tego słynie. Jest sporo firm-agencji, które wyszywają, haftują, drukują..wystarczy poszukać na googlach, a nawet na alle..wysyłasz im pliki grafiki wektorowej, wyceniają, robią próbny haft i huzia do produkcji. PS. Ale ogólnie to znacie "rynek" czy "podwórko" związane z klubami MC w Polsce, czy tak na hurraaa chcecie ?
 4. Łooo..ale temat !!! Monter, ani się waż zamykać !!! PS. A dużo Was w tym klubie? Bo będziecie potrzebować sporo chłopa do obrony swoich wartości.
 5. To samo z XJ ...to jak znaleźć świętego Graala..niemożliwe. Kumpel szukał..ja w tym samym czasie FJR...ja od 5 lat nie mam FJR, a On nadal nie znalazł godnej sztuki.
 6. Klod...Rejwen przy Tobie to jak Calineczka...chłopie..nie zauważysz, jak przejdzie obok Ciebie.
 7. Rejwen..Przemo..róbcie swoje, nie ma co mądrali i forumowych doradzaczy słuchać PS. Jak będziesz banować Kloda, chciałbym to uwiecznić, bo będzie zaprzeczał potem..a tak btw...Wariat był?
 8. Bo HEMI nie dziwota..a przebiegi to raczej w milach Ale ja to skrzywiony jestem to i nieobiektywny
 9. Jak ich ostatnio widziałem, to byli wciąż narzeczeństwem, @przemek96 utnij dywagacje, bo się koledzy bardzo interesują.
 10. Prognoza, nie diagnoza...
 11. No ładne cacko niech służy..
 12. O żaden model mi nie chodzi...luźna dywagacja..mentalnie jesteśmy ludźmi ze wschodu, a zachodnia demokracja jest dla nas czymś nieznanym kompletnie, bo..po odzyskaniu niepodległości nie zdążyliśmy jej się nauczyć, a po II WŚ nie dane nam było..
 13. Ostatnio czytałem o Przewrocie Majowym..analizy ( po raz setny), geneza, motywy..i jak przez ponad 40 lat wymazano Piłsudskiego z kart historii, bo zamach stanu, bo przelał krew rodaków, bo zdrajca narodu, to zastanawiam się, czy jednak nie patrzył do przodu, poza pojmowaniem ówczesnych polityków, ukrócenia rozpasanej pseudodemokracji parlamentarnej. Może ten naród potrzebuje kogoś, kto będzie ich trzymał krótko za pysk?
 14. Cosmoo

  Zmiany klimatyczne

  Generalnie obserwuję ( na różnych forach, FB ) coraz niższy poziom w komunikacji społecznej. Kiedyś Buber napisał, że można mieć inne zdanie na różne kwestie, ale to, jak je przedstawimy, pokazuje zasadność lub nie, dalszej rozmowy. Odechciewa się prowadzić dyskusję przy agresji i ślepemu zacietrzewieniu interlokutora. Na nasz niepopularny światopogląd dotyczący np. pomocy głodującym dzieciom w Afryce , druga strona reaguje "co ty pierdolisz, mamy własne dzieci głodujące". To prawda, ale czy to znaczy, że nie ma tych głodnych dzieciaków Afryce? Dałem sobie spokój z kilkoma. Ludzie reagują agresją zupełnie bez powodu, atakują, szkalują i poniżają, bo mają jakąś dziką satysfakcję z tego. Nie pamiętam kto powiedział, dajcie Polakom wolność, a sami się wykończą. Tu jest podobnie, antagonizmy z byle powodów. Ilu wartościowych ludzi już nie ma na FM z tego powodu..chciało by się powiedzieć, jebnijcie się wszyscy konkretnie w czoło.
×
×
 • Create New...