Jump to content

Amanita

Forumowicze
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

About Amanita

 • Birthday 03/20/1970

Osobiste

 • Motocykl
  C 1800 R
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Gadu-Gadu
  5722878

Informacje profilowe

 • Skąd
  Warszawa

Recent Profile Visitors

305 profile views

Amanita's Achievements

CZYTACZ - zupełny świeżak

CZYTACZ - zupełny świeżak (7/46)

0

Reputation

 1. Panie i Panowie, nie wiedzieć czemu, po zimowym postoju przestał mi działać wskaźnik prędkości i nie jest pokazywany przebieg kilometrów. cały zegar jest podświetlony i to wszystko. Sądziłem, że jest jakaś bateryjka podtrzymująca pamięć, ale nic takiego nie znalazłem. Sprawdziłem bezpieczniki, wszystko ok. Wypiąłem wszystkie kostki, wpiąłem, bez zmian. Ktoś ma jakąś radę?
 2. Dobra, a teraz proszę o szybką i rzetelną odpowiedź, gdzie i za ile można taką szybę kupić jak w moim avatarze, no i żeby były też te dodatki, takie jak na przednich amortyzatorach. Dobrze ją widać na: http://z.about.com/d/motorcycles/1/0/n/K/-...c_Front_3-4.jpg
 3. No tak, niech będzie tutaj zebrane wszystko co dotyczy VLR 1800. Pomimo tego, odpowiedź na pytanie powinna być znana, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby zapytać, bo najważniejsze są w sumie szczegóły. W instrukcji jest mowa tylko o praktycznie silniku, akumulatorze i powietrzu w kołach, ale co z całym moto? Na tzw. "kołki"? Motocykl jest ciężki, kilka miesięcy przechylony na bocznej nóżce, to chyba nie tak. A jak go już podnieść, to koła w powietrzu, czy lekko stoją na ziemi? I czy rzeczywiście robi taki ceremoniał jak w instrukcji, że wykręca świece i wlewa do cylindrów trochę oleju, następnie zakręci kilka razy kołem itp.?
 4. Mam pytanie, jak u ciebie podszedł serwis do gwarancji, bo przecież pierwszy przegląd jest albo po przejechaniu 1 000 km albo po dwóch miesiącach. Tak więc mamy zimę i na pewno nie będziesz jeździł, a dostarczanie motocykla po dwóch miesiącach bez tego przebiegu mija się z celem, pytam, bo pewnie dostałeś assistance suzuki, a tam wyraźnie jest napisane, że nie skorzystasz z tego ubezpieczenia, jeśli nie będą zachowane terminy albo przebiegi do przeglądu. Czy serwis albo sprzedawca jest przychylny i rozumie, że zimą się nie jeździ, czy nic nie kuma i nic go to nie obchodzi?
 5. No cóż, nie mogę odpowiedzieć na żaden post, jedyne co działa to nowy temat, więc tak muszę zacząć. A więc do rzeczy. Chodzi o C1800R. Kupiłem go nowego, przejechałem dopiero 500 km, jest na dotarciu. Im dłużej jeżdżę, tym coraz bardziej i częściej pojawiają się takie objawy, co mnie niepokoi. Po wrzuceniu jedynki i rozpędzaniu się, często zdarza się, że ten bieg sam wyskakuje na luz, dwójka bardzo często nie chce wchodzić, a jak już wejdzie, to jest zgrzyt i szarpnięcie. Przy redukcji biegów i zwalnianiu, kiedy wyrzucę na luz a następnie chcę wrzucić dwójkę, często ona nie wchodzi, nawet po przygazówce. Wrzucanie jedynki na postoju powoduje szarpnięcie motocyklem. W serwisie mówią, że biegi wchodzą ciężko i tak powinny. Czy ja za delikatnie się z tym obchodzę, czy czegoś tu brakuje? Serwis mówi, że może trzeba zobaczyć sprzęgło, i zaprasza na odwiedziny. No, czy ktoś może porównać ten opis ze swoim sprzętem? I jeszcze jedno, poproszę o jakieś namiary na producentów, albo sprzedawców akcesorii do tego motocykla, w szczególności gmole i sisibar.
×
×
 • Create New...