Jump to content

korfan

Forumowicze
  • Posts

    10
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by korfan

  1. Mogę sam przykręcić te gaźniki czy jednak powinienem oddać motocykl do warsztatu? To są tylko dwa gaźniki więc nie skasują może aż tyle pieniędzy.
  2. Mam problem z dopiero co nabytą Hondą CB 500. Kiedy odpalam motocykl to trzyma obroty w okolicy 1,7-1,8 tys. ale kiedy silnik się rozgrzeje to na jałowym biegu cały czas trzyma ok 4 tys. Na początku myślałem, że to linka od gazu mi się przycina, ale wtedy na zimnym silniku też bym zaobserwował takie zachowanie. Mam też obawy o to jak to się odbije na skrzyni biegów, bo wrzucanie 1 przy 4 tys. wg mnie nie jest zbyt 'zdrowe', a przynajmniej tak wnioskuję z odgłosu skrzyni i szarpania motocyklu. Macie jakieś rady?
  3. Cześć, chciałbym zapytać czy GS 500 to dobry wybór dla człowieka o niestandardowym wzroście (194cm)? To będzie mój pierwszy 'prawdziwy' motor, po kilku latach przygody z WSK ;) ale chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś znacząca różnica pod względem komfortu jazdy między np. Hondą CB 500? Czy wzrost w ogóle ma większe znaczenie podczas wyboru motoru? Podejrzewam, że w pewnym stopniu na pewno, ze względu na wyżej umieszczony środek ciężkości, ale czy wpływa to znacząco na jazdę? Pozdrawiam, Krystian
×
×
  • Create New...