Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dzięki !!

za odpowiedzi, sam tez sie rozgladałem i podpytywalem

co do zaworow trzeba zdjąć chłodnice i juz wszystko jest ok

trwalosc hm z tym to roznie zalezy kto go uzywal i czy dbal

700 z 87r to juz tyci inna konstrukcja silnika niz te do 87

one były prdukowane tylko 2 lata

i sa nie na łancuch a na kardan

hm zobaczymy jeszcze sie zastanawiam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja

k spoko bedziesz latal to ok. tylna guma wytrzymuje ok.6tys.km.

slaba rama na to wplywa.peka tez tylna czesc ramy.trza sprawdzac co jakis czas bo mozna zgubic kogos

 

 

jestem na gg jak cos chcesz wiecej

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Intrudera z Holandii. Sluzy mi bezawaryjnie piaty rok ( prawie 50 tys km) Ale przyznac musze, ze chromy dostaly mocno w tylek na tej ich depresji...Daruj sobie Magne- koledzy powyzej dobrze radza- kup raczej Vt 700/750- osiagi naprawde niewiele gorsze , ale spalanie w okolicach 4l/100!!! Mialem i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wszyscy sa na nie

a ona taka pikna

fakt ze chromy ma juz tyci przybrudzone

naprawde mam zawrot glowy

kasa tez sie liczy na sam start

potem juz troche inaczej , jak sie juz ma to sie piesci i nie szczedzi

sam juz nie wiem

prosze pisac mi tu konkretne modele

poszukam popatrze

dzieki

warmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.musisz opisac ,co bys chcial[chyba cos choperowego -mysle],jakie moto,styl,ile przeznaczasz kasi itd itp..

wtedy postaramy sie ci cos rozjasnic.pisz-mamy czaS HE HE

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam magne 94r od stycznia jest super, prawda hamulce troche słabe ale silnik ok nie chce sie chwalic ale z dobrą szybą jechałem 225km jest dynamiczna ale i troche pali 5-9l też jestem zait. instr. do magny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Też posiadam Magdalene lub jak kto woli Magnolie... roczek owej damy 99. Cóz moge napisac, mam ja dopiero 7 tygodni. Jeżdzi sie dobrze, w winkielkach sprawuje sie ok. Przyszpieszenie miodzio chociaz mogło by byc lepsze. Jak by tam bylo tak ze 130KM to bym sie bardzo cieszył a tak mamy 88KM. Motocykl jest zrywny do 200km/h dochodze dalej strach nie puszcza :biggrin: jest czym rozpedzic ale nie ma czym zatrzymac. Do przodu dać zawias z hajabuzy albo srada to by juz cos było. 1 tarcza na przodzie i beben na tyle to mało. W oryginalnej wersji to taki spokojny motocykl, ja nie lubie seryjnych wiec łazi mi po głowie jej przerobka. Tylni błotnik, zbiornik, tłumiki, kierunki, lampy, podnóżki kierowcy wysuniete do przodu, kierownica, kanapa. malowanie też bedzie inne bo czerwone jest ładne ale to nie to. Z odpalaniem nie ma problemu wszystko ładnie działa. Spalanie przy spokojnej jezdzie do 130km/h to 5L. na 100km, jak ciagne do 200km/h to ok 5.5 - 6L na 100km

Jezeli chodzi o gumy to na tyle mam 170 i jest za szeroka, trze po stelazu błotnika i o sruby od błotnika. wiec mniejsza guma albo przerobka gory a ze i tak bedzie inny błotnik wiec gora do zrobienia :icon_exclaim: Poszukuje polskiej serwisówki. Bede miał na sprzedaz oparcie i bagażnik do magny, dorabiany z kajneru. Wygląda jak chromowany. Mam tez lusterko na zbyciu, w dobrym stanie. W czasie duzego deszczu jaki mnie zastał przez 160km jazdy... nie było zadnego zwarcia i gasniecia motocykla tak jak w przypadku vn 750 (miałem w tamtym sezonie) Brakuje w motocyklu wskaznika paliwa, oraz wskaznika temperatury. To tyle jak na dzis, reszta wyjdzie w praniu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Zastawiam się nad kupnem Hondy Magny. Chciałbym się dowiedziec cos więcej o tym motocyklu( jak to chodzi, ile pali,) co więcej ponieważ jestem świeżym motocyklistą i niechciał bym się na tym zabić, więc chciałbym wiedziec czy mniejsza magna(500) jest durzo mniejsza i słabsza? Prosze o pomoc

 

Witam. Zastawiam się nad kupnem Hondy Magny. Chciałbym się dowiedziec cos więcej o tym motocyklu( jak to chodzi, ile pali,) co więcej ponieważ jestem świeżym motocyklistą i niechciał bym się na tym zabić, więc chciałbym wiedziec czy mniejsza magna(500) jest durzo mniejsza i słabsza? Prosze o pomoc

zalezy mi na tym zeby motek niebył mały.....ale nie tak ciężki jak K-750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Zastawiam się nad kupnem Hondy Magny. Chciałbym się dowiedziec cos więcej o tym motocyklu( jak to chodzi, ile pali,) co więcej ponieważ jestem świeżym motocyklistą i niechciał bym się na tym zabić, więc chciałbym wiedziec czy mniejsza magna(500) jest durzo mniejsza i słabsza? Prosze o pomoc

zalezy mi na tym zeby motek niebył mały.....ale nie tak ciężki jak K-750

Honda Magna 500 niewiele sie rozni od 750 i wcale nie jest taka slaba, jezdzilem na niej przez ostatni weekand bo moj starszy to ma.maszyna ma niezle przyspieszenie, jezeli jestes poczatkujacym motocuklistom to niw wiem czy to jest dobry wybor bo troche trzeba miec umiejetnosci aby ja okielznac.a pali okolo 5l przy ekonomiczej jezdzie oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magna to bardzo fajny motocykl dopuki coś w niej nie nawali bo wtedy Ci się oczy otworzą jak usłyszysz ceny napraw (silnik skomplikowany) - wg mnie poszukaj starej Shadowy 500 tak jak radził kolega - ma to kopa podobnego (czyli bardzo żwawy motocykl) a problemów z nim mniej.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Magny na pierwsze moto głównie z powodu wysokich kosztów serwisowania. Jest to też motocykl na początek dość trudny do opanowania.

Krótko mówiąc - fajny sprzęt ale według mnie jako pierwsze moto odpada.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...