Skocz do zawartości

TRIUMPH Speed Triple


Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie nadszedł w sobote ten dzień kiedy mogłem się przejechać moim trypelkiem...

Co prawda tylko 100 km ale wreszcie musiałem się pochwalić :D

Przede wszystkim jest zaje...ty - to tak subiektywnie :lol: a poza tym:

- osiągi są takie że dech zapiera - niby 107 KM (wg hamowni 116) ale max moment przy 5500 i od 4000 do 9000 ponad 85 Nm

W kazdym razie przy przyśpieszaniu bez żadnych sztuczek na I i II kółko idzie do góry :twisted: i nie wiadomo kiedy 180 w mieście :D:):)

- hamulce to klasa sama w sobie - fabryczne przewody w oplocie i do stoppie wystarcza 1 palec :D

- mimo szerokich opon (190 z tyłu) nie zauważyłem żeby ciężko wchodził w zakrety - prowadzi sie jak bajka łącznie z dohamowywaniem i przyspieszaniem na zakręcie

-żadnej tendencji do shimmy (ale na razie w zakrętach bez szaleństw) ale amorek i tak juz czeka na montaż :D

- pozycja siedząca jak w przyzwoitym enduro :D i na szczęście tylko jedno miejsce

- skrzynia idealne i bezgłośna (ew. dla mnie trochę za mały skok)

- pełan regulacja zawieszenia z przodu i z tyłu - ale nad tym popracuje potem.

 

A teraz wady:

- naked o tej mocy musi mieć owiewkę bo pow 180 przód odlatuje (zwłaszcza przy takiej siedzącej pozycji)

- drogi które do tej pory znałem jako asfaltowe nagle stały się drogami III kategorii o utwardzonej nawierzchni :D ale to wynika z super twardego zawieszenia oczywiście

-bak z tworzywa więc tankbagi które lubie odpadają a zdrugiej strony odpada topcase bo taki tyłeczek grzech zepsuć

-muszę się przyzwyczaić do siły hamulców bo raz uszkodziłem klejnoty o bak :D:):D

 

na dzisiaj starczy ...

 

Od soboty mam banana na twarzy - widzieli Ci co byli w 2oo - i to wystarczy za resztę

 

Aha - na sam koniec WIELKIE DZIĘKI PABLO!!![/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- naked o tej mocy musi mieć owiewkę bo pow 180 przód odlatuje (zwłaszcza przy takiej siedzącej pozycji)

 

To wyobraź sobie jakie jest uczucie jadąc nim bez owiewki 240 km/h :)

 

Skoro bywasz na Tunelowej to do zobaczenia w 2 OO na wiosnę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zdarzyło kilka razy plastikiem bez jednej owiewki rozwinąc 240... tragedia poprostu- naprawde przyjemna to nie było ale czasem trzeba;)

 

Gratuluje zakupu- sprzecik napewno ciekawy... najważniejsze żebyś ty był zadolony i żeby zaspokajał Twoje potrzeby i oczekiwania. życze udanej i bezpiecznej eksploatacji...8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie nadszedł w sobote ten dzień kiedy mogłem się przejechać moim trypelkiem...

Co prawda tylko 100 km ale wreszcie musiałem się pochwalić :)

 

Bla,bla,bla,bla......... :D

 

Ale do mnie Pan Marlew nie raczył zajechać chociaż ma tylko 20km i to dobrą szeroką drogą. :cry:

 

Tak to właśnie jest jak się kupi dobry, ładny motocykl......zaraz się zapomina o kolegach :D

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bla,bla,bla,bla......... :)  

 

Ale  do mnie Pan Marlew nie raczył zajechać chociaż ma tylko 20km i to dobrą  szeroką drogą. :cry:  

 

Tak to właśnie jest jak się kupi dobry, ładny motocykl......zaraz się zapomina o kolegach :D

 

Grzesiu wybacz ale

- Ty też jezdziłeś tego dnia (w sobotę) więc mogło Ciebie nie być :D

- po Katowickiej bałem się dalej jechać bo jeszcze nie mam zamontowanych reflektorów tylko stare potłuczone przywiazane drutem :oops: więc było ryzyko mandatu w najlepszym razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Marek nie remontuj silnika :-) - nie trzeba. Żartuję. Wreszcie masz motocykl, który poprostu jeździ, nie wymaga napraw, babrania się itp. Teraz tylko pozostaje Ci szmatka i polerowanie lakieru :-). Dobry zakup, nietuzinkowy model, bardzo dobrze oceniony w testach. Życzę udanego sezonu (a właściwie sezonów). Już Ci gratulowałem zakupu wiele dni temu, ale nie szkodzi zrobić to jeszcze raz 8), tym razem oficjalnie na łamach 4um.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obchodz sie delikatnie ze skrzynia biegow w tym motocyklu.

 

Adam M.

 

Dzieki wszystkim za Dobre Słowo na początek :D :) :D

 

Adam a o co chodzi z tą skrzynią ? Od razu mówię że jak na gumę to tylko z gazu więc kły na pewno po du..e nie dostaną :lol:

Co jest takiego delikatnego - skrzynnia czy sprzęgło (cholernie ciężko pracujące jak nie przymierzając w DR po założeniu twardszych sprężyn )

 

Aha -zastanawiam się czy nie zastosować oleju w który wierzę najbardziej czyli samochodowego Mobila1 5w50 - jakby cos było nie tak to polecę z reklamacją do Adama :D

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...