Skocz do zawartości

Gdzie zregenerować Amortyzator centralny??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Chciałem się dowiedzieć gdzie najlepiej oddać do naprawy amortyzator.W Husce miałem założony amortyzator Showa (z poprzedniej Huski z 96r) ponieważ oryginalny Sachs "wyluzował się" po 4 sezonach przez co puścił olej.Poprzedni właściciel założył Showa z tego względu,że mimo swoich lat był w bardzo dobrym stanie.Na tym amorze jeździł poprzedni właściciel oraz ja cały poprzedni sezon...do wczoraj.Przejeżdżając przez drzewo tłoczysko amortyzatora wyrwało się z dolnych widełek.Po wyjęciu amora okazało się,że nie tylko widełki do wymiany ale i tłok(goleń) skrzywiony DOSYĆ MOCNO.Także sami widzicie że nie ma sensu.Tak więc odkopałem z półki oryginalnego sachsa i postanowiłem go wysłać gdzieś aby mi go zregenerowali (skasować ten luz,uszczelniacze,gaz i olej).Jak macie jakieś sprawdzone firmy to proszę o pomoc. Dzwoniłem do SEBA MOTOR i powiedzieli mi od 300-350zł.Także na dzień dzisiejszy zdecydowany jestem wysłać do nich ale proszę o wasze opinie.

 

PS.W sanchezie nie mają zestawów naprawczych do mojego sprzętu także odpada.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jarek! Ile taki zabieg kosztował i jak Twoim doświadczonym okiem oceniasz efekt?Wyślij mi na maila

[email protected]

 

Znalazłem na allegro sachsa z 2004 roku http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=317469756

Jak mówisz naprawa zda egzamin czy od razu zamawiać ten z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie SEBA MOTOR !! - ci ludzie nie maja pojecia co robia , poprawialem po nich juz drugi amortyzator do KLR 650 , slyszalem tez od innych osob ze im tez popartaczyl amor WP od kata i inne amory Kayaby od DR ki

 

a z kad pewnosc ze to ten sam sahs ? pozatym od wersji SM wiec bardzo mozliwe ze krotszy. Wyslij go do serwisu Dominika Szymanskiego z forum , albo jak opisuje Jarek do jego znajomka.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...