Skocz do zawartości

Kask do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Mój kuzyn ma zamiar kupić kask do 300zł kryterium wyboru jest niebieski kolor :) i podnoszona szczęka. Także widzicie firma nie ma znaczenia ani bezpieczeństwo ani nic ma być niebieski i z podnoszoną szczeną. Jako dobry kuzyn i znawca podjąłem się wyszukania takiego kasku. Mam do was kilka pytań czy do 300 zł (ani złotówki więcej) da sie coś takiego znaleźć. Jak oficjalnie nazywają sie takie kaski z podnoszoną szczęką - integlanle ?? czy jak?? znalazłem coś takiego jak prbiker kx ale jest tylko srebrny więc odpada :P

 

Jeżeli temat był to prosze o linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn ma zamiar kupić kask do 300zł kryterium wyboru jest niebieski kolor  i podnoszona szczęka. Także widzicie firma nie ma znaczenia ani bezpieczeństwo ani nic ma być niebieski i z podnoszoną szczeną

jak o te kryteria tylko chodzi to może jakaś używka na Allegro się trafi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Art tu masz link kasku szczekowego za 280zł : http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=85970717

jednak nic wiecej o tym kasku nie moge powiedziec. Wiem jeszcze jedno , ze nie drogo kaski szczekowe mozna kupic w Warszawie na ulicy Mariensztat 8.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, takie podejście to absolutna porażka, ja w pierwszej kolejności patrzę na produkcję, która świadczy o jakości i bezpieczeństwie, cena też jest ważna ale w byle gównie nie polecałbym jeździć. Kasku z reguły nie kupujemy na jeden sezon, więc powinien on być wygodny, dobrze dopasowany i spełniać pewne normy.

 

To jest moja aukcja: http://allegro.pl/item87802003_arai_nyr.html

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Drodzy koledzy i koleżanki motocyklisci :icon_rolleyes:

 

Zwracam sie do was z uprzejmą proźbą, o doradzenie odnosnie kasku tak jak w temacie do 300zł. Ponieważ w rankingu kaskowym są kaski, ale które oscylują troszke bardziej powyzej niz moje fundusze moge wydać :bigrazz: , Chciałam was się poradzić zakładajac osobny temat, jaki kask bedzie najlepszy, na pierwsze jazdy na moto, zeby byl trwały a jednoczesnie trzymał sie dobrze na głowie, chodzi o kask zamkniety, na sportowe moto (chociażby Suze GS 500F )

 

Z góry wam kochani motonici dziekuję i chetnie wysłucham każdej dobrej rady, tylko pamiętajcie o tym, że mogę przekroczyc budżet tych 300 zł, o 50 zł :icon_rolleyes:

 

Pozdrawiam

 

Młoda :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cene masz np. kaski MDS(może jakieś AGV też by się załapało)w Intermotors.Lazery i Nitro w Motosprzęcie.Sam kupiłem w Motosprzęcie Nitro 311V za 320zł i w sumie spoko kask(zwłaszcza że do tej pory jeżdziłem w Tornado czy jakimś takim wynalazku) tylko troszke głośny przy szybszej jeżdzie ale nie wiem jak jest z głośnością na tle innych z tego przedziału cenowego:)

Edytowane przez Domel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...