Skocz do zawartości

Jaki kask szczękowy??


Rekomendowane odpowiedzi

nie chce mi sie czytac calego watku ale calkiem spoko kaskiem jest AGV LONGWAY a od tego roku pojawil sie w calkiem niezlych malowaniach. nie jest to zadna rewelacja ale do zapie**alania nie kupuje sie szczeki bo to kask do turystyki.

 

link:

http://www.agv.it/prodotto.asp?Id_Prodotto=5

 

mam ten kask w rodzinie i opinie calkiem pozytywne.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, ze miał być w cenie do 800 zł, ale pwiedziano mi, że na kasku raczej nie powinno się oszczędzać no i poza tym jeśli kupuje się shoia to podobno na lata więc dołożyłem i zamówiłem sobie multiteca mam nadzieje, że będę z niego zadowolony. Przymierzałem go i okazało sie, że jak na szczękę jest bardzo lekki pozdrawiam

 

 

jak juz kupisz i posmigasz w nim dluzej to daj znac jak sie sprawuje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powtórzę wątek ,ale powiedzcie mi jak sie sprawuje Nolan N101 ???? Jest duża promocja w Niemcowni ,można go wyrwać za 99 ojro :) ,czy warto sie w niego pakować ?

 

daj namiary na sklep gdzie można kupić ten kask za te kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżakiem nie jestem, mam jednak tylko jeden kask, inny dałem koledze, ponieważ już go nie używałem.

Mam Airoha Mathias, który jest szczękowcem, jak zacząłem go używać, to na kaski integralne już nie chciałem patrzeć :wink: Ten kas wystarcza mi w zupełności. Gdy jest bardzo gorąco, otwieram szczękę i mam otwarty kask, w każdej chwili mogę podnieść szczękę by się napić, pogadać, zapalić itp. A że jest głośniejszy niż integral, to nie szkodzi, da się z tym żyć.

 

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGV longway - z tym że model z 2005 roku uzywa moja druga Połowa... ja moge tylko powiedzieć tyle, że już z 5 razy musiałem dokręcać śrubki od szczęki (precyzuje: szczęki kasku, nie połowy!) bo odkręcały i sama sie zamykała...

Hałas taki sam jak caberg-a jusstisimo

więc wg mnie nie jest to rewelacja...

pzdr Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Airoha SE500, czyli model wcześniejszy niż SV55 i jakość wykonania jest dobra, hałas zbytnio nie przeszkadza, więc jeśli SV55 jest podobno dużo cichszy to nic innego jak tylko go polecić :icon_mrgreen:

Ja u siebie psiknąłem tylko mechanizm szczęki i działa jak w nówce :clap:

Ogólnie w cenie do 600zł to Airoh jest dla mnie nr 1 :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGV longway - z tym że model z 2005 roku uzywa moja druga Połowa... ja moge tylko powiedzieć tyle, że już z 5 razy musiałem dokręcać śrubki od szczęki (precyzuje: szczęki kasku, nie połowy!) bo odkręcały i sama sie zamykała...

Hałas taki sam jak caberg-a jusstisimo

więc wg mnie nie jest to rewelacja...

pzdr Staszek

 

masz 100% racji ale biorac pod uwage caly temat relatywnie to jest to dobra propozycja.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może powtórzę wątek ,ale powiedzcie mi jak sie sprawuje Nolan N101 ???? Jest duża promocja w Niemcowni ,można go wyrwać za 99 ojro :buttrock: ,czy warto sie w niego pakować ?

 

Na temat Nolana pisał Zbycho w wątku http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=604373

 

A ja mam dwa pytania:

1. Jestem okularnikiem. Czy opuszczona blenda w SV55 nie będzie przypadkiem przyciskać się do okularów podczas szybszej jazdy?

2. Czy waszym zdaniem Probiker X2, integralny, ale przecież bardzo tani kask (150 zł) będzie cichszy od SV55?

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...