Skocz do zawartości

HONDA VALKYRIE


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nówki są drogie mocno, a używanych najwięcej jest oryginalnych zestawów. Szkoda, że Hard Krome już się nie dostanie:

http://www.valkyrienorway.com/hardkrome.html

A tak swoją drogą, jak rąbnąć w jelonka, to tylko na Valcu:

http://lifeisaroad.com/deerkilling.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

Co jest grane ????? kto usuwa moje posty ? dwa razy pisłaem że chce zmienć koiny na głośniejsze i na drugi dzień juz postu nie ma :(

Za cicho piszesz :).

Co palisz to nie ten temat :dry: .

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/169537-dojrzalem-do-glosnych-wydechow/

Zresztą po co zmieniać wydech jak przy takim typie silnika i tak to ch*j da, zero dźwięku przyjemnego dla ucha.

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cicho piszesz :).

Co palisz to nie ten temat :dry: .

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/169537-dojrzalem-do-glosnych-wydechow/

Zresztą po co zmieniać wydech jak przy takim typie silnika i tak to ch*j da, zero dźwięku przyjemnego dla ucha.

 

 

jasne :) jedyny ratunek to wykręć 4 świece i wtedy będzie "chodził " jak harley z tymi "pozytywnymi wibracjami " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "starydziad" a słyszałeś kiedyś na zywo ten silnik czy tylko wygłaszasz swoją opinie na podstawie kiepskiej jakości filmów na YT?



posiadam H-D na wydechu screamin eagle i powiem Ci,ze ładniejszym,pełniejszym z głębszym basiorem moze pochwalić sie tylko F6c na cobrach

Edytowane przez C z e j e n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

Kolego "starydziad" a słyszałeś kiedyś na zywo ten silnik czy tylko wygłaszasz swoją opinie na podstawie kiepskiej jakości filmów na YT?

 

posiadam H-D na wydechu screamin eagle i powiem Ci,ze ładniejszym,pełniejszym z głębszym basiorem moze pochwalić sie tylko F6c na cobrach

No słyszałem na zlotach i taki sam marny dźwięk jak na YT :sad: .

To samo się tyczy Triumph Rocket.

Co do YT to, zanim kupiłem wydech do swojego ,to szukałem właśnie tam i potwierdził się w 99%.

Chyba masz coś z netem ;) .

Co do wydechu na SE to mnie nie urzeka, jest raczej przeciętny .

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam. Świat idzie do przodu i niedługo będą motocykle na baterie, co wyjdzie jeszcze drożej niż na benzynę. Ale za to z neta będzie można ściągnąć dźwięk jak dzwonek na telefon :laugh: Albo nawet kupić aplikację do samodzielnego tworzenia dźwięku. Będzie super :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no widzę ze pobudziłem to forum do życia :)

Mówcie co chcecie ale dzwięk szsciu garów bvrzmi swietnie , nie jest to co prawda brzmienie V-ki ale mnie sie zawsze podobał dzwięk np: Vipera

Jutro jade na przejażdżkę do Warszawy -300km i żałuje że nie moge trochę pochałasować :D - Cobrami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

:) no widzę ze pobudziłem to forum do życia :)

Mówcie co chcecie ale dzwięk szsciu garów bvrzmi swietnie , nie jest to co prawda brzmienie V-ki ale mnie sie zawsze podobał dzwięk np: Vipera

Jutro jade na przejażdżkę do Warszawy -300km i żałuje że nie moge trochę pochałasować :D - Cobrami :P

Ale Viper ma V-10 a V-6 to biedne wersje muscle cars :dry: .

 

Etam. Świat idzie do przodu i niedługo będą motocykle na baterie, co wyjdzie jeszcze drożej niż na benzynę. Ale za to z neta będzie można ściągnąć dźwięk jak dzwonek na telefon :laugh: Albo nawet kupić aplikację do samodzielnego tworzenia dźwięku. Będzie super :blink:

Już jest :)

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też robiłem test dwuzłotówki, bo nie chciało mi się wierzyć, że to możliwe.

Co do dzwięku, to ni cholery nie jest taki, jak na yt.

Zresztą na jednym z filmów zalinkowanych przez Łysego ktoś pałuje Valca na ssaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i musze w tym miejscu przeprosić za moja oskarżenia o usuwanie postów :notworthy:

nie wiem jak to sie stało ze pisałem w inny dziale , choć te stronke mam zapamietana przez przegladarke :ph34r:

Co sie tyczy zas kominów to nie wiem czy chce puste-przelotowe Cobry , ale chciałbym coś głośniejszego -moze jakas przeróbka ?

Mam też pytanie do Was - czy w waszych Valcach też tak słychać szczególnie przy przyspieszaniu (nie wiem jak to nazwać -wycie , buczenie ,gwizd -skrzyni czy silnika ? ) Trzeba by się spotkać i posłuchać na wzajem , może mam za rzadki olej -alebo jestem przewrażliwiony :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...