Skocz do zawartości

HONDA VALKYRIE


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- jestem "cienki Bolek" jeśli chodzi o jazdę, bo zatrzymałem się na etapie Jawa 350 20 lat temu, za komuny. Podobno tego się nie zapomina, ale ...

- dodam, że jako były sportowiec wyczynowy mam spore problemy z kręgosłupem (ale na nartach jeżdżę), który od czasu do czasu daje boleśnie znać o sobie.

 

 

jesli chodzi o etap jawa"honda to bez obaw 20 lat to szmat czasu ale jak chłopy napisały wcześniej nie pakój sie na mniejsze moto bo nawet jak byś miał zdrowy kręgosłup to za daleko nie zajedziesz bo cie rozboli,tak więc: masz 2metry czyli los przypisał Ci takie duże sprzęty, a jeśli chodzi o to czy dasz radę to napewno a instrukcję dostałeś juz wczesniej czyli boczkiem, boczkiem pomalusiu a za dwa,trzy tygodnie jak sprzeta wyczujesz walic śmiało na drożyny i pokazać kto tu szef :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za to co napisaliście do tej pory :crossy: . Spodziewałem się raczej większego "sponiewierania".

Jak zauważyliście (słusznie zresztą) mam już swoje lata i nie chcę kupić ścigacza, bo nie o jeżdżenie na jednym kole i rozwijanie się do 250 tu chodzi.

Co prawda lubię spoty ekstremalne, ale mimo, że czuję się młodo :P , to bagaż doświadczeń jest już spory więc zdaję sobie sprawę z zagrożeń. Mieszkam poza miastem, więc mam gdzie potrenować.

A co do nowego motoru, to napisałem, że jest to bez sensu konkretnie dla mnie, bo chcę kupić motor duży, a co zatym idzie dość drogi i nie chcę się z jego powodu rozwodzić z żoną lub spowodować Jej zgon na serce. I tak z pewnością mocno to przeżyje, ale zrobimy parę wycieczek i powinno być extra. Poza tym będzie miała całą zimę, aby się z tym oswoić.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Bodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Twoim wzroście Valkyrie będzie Ci pasowała. Ja też tym motorkiem miałem okazje pojeździć choć mam 172 cm, że o wadze nie wspomne a radziłem sobie spokojnie. :P Inna sprawa, że od lat jeżdże dużymi zabawkami więc przyzwyczajony jestem.

Jeśli chodzi o te sporty ekstremalne to i Valkyrie Cie zadziwi - sport to nie jest ale niejeden uzytkownik sporta może się zdziwić - to ma niesamowite odejście a 200 też spokojnie poleci. Motocykl piękny, niezawodny i nikt koło niego nie przejdzie obojetnie. Co do wygody to ani Ty ani lepsza połowka nie będziecie narzekać.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trzymaj bracie .bierz lokomotywe ,pakuj kobielke z tylu i heja.wierz mi -szkoda czasu .korzystaj a "postawni panowie",ktorzy lansuja sie na powaznych "ojcow rodziny" itp. itd. a niech sie slinia po nocach z zazdrosci ,bo w dzien to im "powaga wieku"hi hi nie pozwoli przyznac sie -ze tez by chcieli. PZDR

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie mogłem wcześnej napisć,ale jako posiadacz Valkyrii mogę podzielić się kilkoma uwagami odnośnie jazdy tym sprzętem.Mając ok.2 m wzrostu to nie masz Bobo zbyt dużego wyboru,jeżeli chodzi o zakup motocykla na którym wyglądałbyś w miarę proporcjonalnie.Ta maszyna dobrana będzie dla ciebie w sam raz.Co się tyczy jazdy na Valkyrii-to mimo swojej dużej masy-340 kg prowadzi się Ona bardzo dobrze.Zauważyłeś,że napisałem Ona z dużej litery a to z tego powodu,że do tego motocykla trzeba mieć dużo szacunku.Jest to sprzęt który potrafi bardzo dużo,ale nie jest do tego,aby ruszć spod świateł,tak by pokazać innym ,nie tylko w samochodach,ale i na plastikach "co to ja potrafię!".Jeżeli będziesz chciał szarżować i pokazywać co ten twój 100 konny sprzęt potrafi(a potrafi bardzo wiele) to nie wróżę tobie nic dobrego.Druga sprawa-ma być to twój pierwszy sprzęt po długim rozbracie z motocyklami.Jeżeli patrząc na to z tej strony-to jest to zły (moim zdaniem) wybór.Powinienieś choć przez sezon pojeżdzić czymś w granicach litra pojemności.Ja sam taż po 18 latach przerwy ujeżdżałem po sezonie Virago 750,drag stara 650,shadowke 1100 i potem była Valkyria i uważam,że wyszło mi to na dodre.Zaliczyłem tylko dwie niegrożne gleby parkingowe,Ale to jest tylko moje zdanie,wielu może się ze mną nie zgodzić a i Ty możesz wsiąść na Valkyrie,pomalutku sobie przypominać" o co w tym wszystkim chodzi" i po iluś tam godzinach spędzonych w siodle radzić sobie bardzo dobrze-czego tobie zycze.Jeżeli chodzi o Twoje kłopty z kręgosłupem to może on dać znać o sobie w momentach,gdy trzeba ten motocykl cofać-to wtedy naprawdę trzeba włożyć w tą czynność dużo siły.Co jeszcze-solo jeżdzi się super,z plecaczkiem w mieście trzeba się trochę pogimnastykować,poza miastem-nie ma różnicy.Nie czuje się poprostu przy tej mocy dodatkowego balastu.Ogólnie sprzęt niezawodny,choć tak jak w każdym może coś nawalić.Polecam jeżeli jest w miare przystępna cena,bo niektórzy za te motocykle wołają kosmiczne,jeżeli chodzi o roczniki ceny.Chcesz więcej info pisz na PW.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mają ładną Valkyrie http://www.motoramer.pl/pol/of_moto.htm

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Co do wygody to ani Ty ani lepsza połowka nie będziecie narzekać.
ak trzymaj bracie .bierz lokomotywe ,pakuj kobielke z tylu i heja

no, kochani, ale bodo nie powiedział, czy czasem jego kobieta nie ma też 2 metrów wzrostu, bo jak tak, to chyba i nawet Valkirii (Eeech, nawet nazwa jest piękna a cóż dopiero motocykl) może nie starczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest z ubiegłehgo rou , jestem ciekawy czy kolega ,który zapoczątkował dyskusje jeździ już valkirią?

 

witam,

jeździł, oj jeździł... nawet wczoraj się z Nim widziałem. całkiem nieźle sobie radzi, dobrze wygląda ... i nawet drobny "dzwonek" już był!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać parę słów więcej o "drobnym dzwonku"?

 

a co do "płacz i płać", to jak czytałem sobie artykuły o Valkyrie, to mowa w nich o nawet kilkusettysięcznych przebiegach, jakby nie patrzeć jest to silnik z Gold Winga nastawionego na nieśmiertelność, więc raczej nie obawiałbym się awaryjności. Co najwyżej tego, że mimo potężnego baku co 250km tankujesz :)

Edytowane przez kfazimotor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

http://pl.youtube.com/watch?v=a19jg9-pdmM

 

Zestaw moto+waha+rider= ok pół TONY, a koleś sobie tym pomiata jak by pod dupą miał jakieś enduro 250 :D

Moment i moc tego potwora robią swoje, ale wiadomo że pierwsze skrzypce grają umiejętności jeźdzca

 

...wszystko w temacie ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...