Skocz do zawartości

Shadow VT 600 - wrażenia i opinie


Bye
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jak nie wiesz o co mi chodzi :-)) VT 600 nie jest przeciez wielkim motorkiem i nie wiem jak to sie sprawuje w codziennej eksploatacji majac 185 cm . Ja uwazam ze to troche za duzo jak na choppera i troche smiesznie sie na tym wyglada > a moze sie myle i moze ktos jezdzi shadowkiem majac tyle wzrostu . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

a masz przy niej czujnik wraz z kabelkiem? Jeśli tak to powinno wyłaczyć silnik. Sprawdź to praktycznie :D . Odpal silnik, wrzuć jedynke i rozłóż stopke ;)

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

czesc! jak w temacie, chce kupic honde shadow (prezent, oczywiscie ze nie dla mnie, za mlody jestem na 'ta' pozycje za kierownica :) ) mam kilka na oku, niedlugo zaczne ogladac, pytanie brzmi: na co zwracac uwage, pomijam oczywiste, chodzi mi o wady tego konkretnie modelu, aha ogladam 89r 12.000 km, 83r 60.000 km, 95r wersja amerykanska 'steed' 20.000 km, dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przez okolo rok czasu bylem posiadaczem hondy shadow 600 z 1992 roku i jezeli chodzi o mnie to nie zawiodla nigdy i jakichs powaznych mankamentow sie w tym motocyklu nie dopatrzylem przy tym silnik ma niezla moc (jak na choppera klasy 600) nie duzo pali jest dosyc elastyczny no i oczywiscie gra piekna muzyke V2.Przy zdecydowanie ostrzejszej jezdzie silnik zaczynal brac olej ale oczywiscie nie w jakichs ogromnych ilosciach i tak jak napisalem mialo to miejsce tylko gdy krecilem sprzeta dosyc mocno.Wedlug mnie bylo to normalne poniewaz motocykl mial juz przejechane okolo 60tys.Poza tym motocykl sie za*ebiscie prowadzi ma niski srodek ciezkosci i wogole jest spoko.Ja sprzedalem moja shadow poniewaz byl to dla mnie motocykl troche za maly i jednak troszke za slaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukalem moto dla siebie tez bralem VT 600 pod uwage.

Moje spostrzezenia:

- VT 600 podobno mala, nieco slabowita szczegolnie jesli maja nia jezdzic 2 osobe w dodatku dobrze zbudowane. nawet jak na choppera daje ostro po kregoslupie, ale ekonomiczna i malo problemowa dla mechanika.

- w 83r na pewno nie bylo VT 600. to jest albo VT 750 albo VT 500 a to sa calkowicie inne modele od 600 (kardan, wyzsza moc nawet w 500, inna technologia, pozycja, design, silniki)

- jesli masz na mysli honda steed to rowniez nie jest to VT 600 tylko 400. slyszlem opinnie ze motocykl zadki i trudno o czesci. podono Bogus Linda mial tak;) Ale byla rzeczywiscie 600 nazywana steed - niestety nie udalo mi sie znalezc info dlaczego. moze po porostu byla to jakas limitowana seria wyposazenia. w kazdym razie trzeba koniecznie sprawdzic czy to 600 czy 400.

- 89r i 12 tys km to prawie jakby z salonu wyjechala. moze licznik sie juz przekrecil i jest 112 tys km? jesli nie to pewnie w bdb stanie. warto rozwazyc w zaleznosci od ceny. u nas za ten rocznik ale realny przebieg chca ok 8-9 tys PLN.

- dbanie o lancuch moze byc dla emeryta problemem (zalezy od emeryta). chopper to nie jest dobre rozwiazanie dla osob starszych z problemami z kregoslupem (zalezy od emeryta)

- troche info o modelu znajdziesz tu: http://republika.pl/chudzikj/VT600.htm

Edytowane przez willydon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monkey, a w jakich cenach widziales te sprzety? Sam przymierzam sie do wymiany maszynki i biore Honde 600 pod uwage.

 

ebay, tylko nie rob mi konkurencji!!!! :smile:

 

 

Jak szukalem moto dla siebie tez bralem VT 600 pod uwage.

Moje spostrzezenia:

- VT 600 podobno mala, nieco slabowita szczegolnie jesli maja nia jezdzic 2 osobe w dodatku dobrze zbudowane. nawet jak na choppera daje ostro po kregoslupie, ale ekonomiczna i malo problemowa dla mechanika.

- w 83r na pewno nie bylo VT 600. to jest albo VT 750 albo VT 500 a to sa calkowicie inne modele od 600 (kardan, wyzsza moc nawet w 500, inna technologia, pozycja, design, silniki)

- jesli masz na mysli honda steed to rowniez nie jest to VT 600 tylko 400. slyszlem opinnie ze motocykl zadki i trudno o czesci. podono Bogus Linda mial tak;) Ale byla rzeczywiscie 600 nazywana steed - niestety nie udalo mi sie znalezc info dlaczego. moze po porostu byla to jakas limitowana seria wyposazenia. w kazdym razie trzeba koniecznie sprawdzic czy to 600 czy 400.

- 89r i 12 tys km to prawie jakby z salonu wyjechala. moze licznik sie juz przekrecil i jest 112 tys km? jesli nie to pewnie w bdb stanie. warto rozwazyc w zaleznosci od ceny. u nas za ten rocznik ale realny przebieg chca ok 8-9 tys PLN.

- dbanie o lancuch moze byc dla emeryta problemem (zalezy od emeryta). chopper to nie jest dobre rozwiazanie dla osob starszych z problemami z kregoslupem (zalezy od emeryta)

- troche info o modelu znajdziesz tu: http://republika.pl/chudzikj/VT600.htm

 

dzieki za info! steed to shadow wersja usa, a steed tlumaczy sie rumak!! hheh maja poczucie humoru w stanach, co? aha z lancuchem i pozycja jazdy nie powinno byc problemu, ta para emerytow ma 28 i 25 lat wiec powinni dac rade, ale dzieki za troske!!! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich na forum.

Chciałbym spytać bardziej doświadczonych bikerów, jaki efekt daje wyprucie wnetrzności tłumików w VT600 oraz czy jest to operacja odwracalna. Jeśli rezultat miałby byc komiczny, to jakiej marki wydechy zamontowac, by uzyskac mozliwie basowy dźwięk i przy okazji pozostac w zgodzie z sąsiadami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...