Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. wiem wiem ze to nie ten dział itd. ale nie moglem tego znaleźć. mam jedno pytanie które może wydawca sie dziwne i w ogole, ale proszę o konkretna odp. moje pytanie dotyczy hondy shadow 600 z 88r. czy może mi ktoś napisać pod jakim katem nachylone jest przednie zawieszenie i od czego to sie mierzy?? z gory dziękuje i pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. wiem wiem ze to nie ten dział itd. ale nie moglem tego znaleźć. mam jedno pytanie które może wydawca sie dziwne i w ogole, ale proszę o konkretna odp. moje pytanie dotyczy hondy shadow 600 z 88r. czy może mi ktoś napisać pod jakim katem nachylone jest przednie zawieszenie i od czego to sie mierzy?? z gory dziękuje i pozdrawiam. :lalag:

 

55 st. od poziomu, 35 st. od pionu.

Różnie różni podają.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za chwilę zaczyna się N.R. 2008 :flesje: . Wszystkiego dobrego w nowym roku, ...no i coby nasze sprzęta trzymały sie tak jak my. ... Shadow rządzi!!! :flesje:

Pozdrawiam

Edytowane przez j@nek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie dolacze :bigrazz: niedawno zanabylem VT 700 '84 tymsamym dolaczajac do szanownego grona shadowiakow :biggrin: czasu jeszcze sporo ale moze i ja dolacze do wypadu w bieszczady ? Pozdrawiam ! no i wszystkiego najlepszego w nowym roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie dolacze :P niedawno zanabylem VT 700 '84 tymsamym dolaczajac do szanownego grona shadowiakow :icon_mrgreen: czasu jeszcze sporo ale moze i ja dolacze do wypadu w bieszczady ? Pozdrawiam ! no i wszystkiego najlepszego w nowym roku ;)

Witaj kolego i myśle ze jak pogoda będzie super to powqinniśmy się wszyscy tam spotkać i dobrze bawić w tak wyśmienitym towarzystwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakiej firmie mogę zamówić półki do przedniego zawieszenia?

W Polsce to musisz w firmach tzw. "customowych" popytać. Jest juz kilka renomowanych, niestety cena może sięgnąć nawet 1kzł. Chyba że interesują cie gotowe "kity" - połki, rury itp. to z uslandii trzeba ściagać, gdzieś mam adres, jakbym pogrzebał... to może bym znalazł... O ile pamiętam to z 2k$ plus oczywista dostawa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie co tak słabiutko z wpisami czy zaraz się okarze , że posiadaczy hondy shadow będzie trzeb szukać na samym końcu listy bo brak jest wpisów ? pozdro i do zobaczyska na ścieżkach :wink:

Witam wszystkich . Brak aktywności to chyba oczekiwanie na ocieplenie. Jak wszyscy z niecierpliwością czekamy na +15java script:emoticon(':D', 'smid_28')

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...