Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem sobie uczestników tematu. Duża część jest z południa, sporo z centralnej Polski, no i niestety z samych północnych krańców również.

Mam dwie fajne mety:

Podlesice k /Kroczyc (niedaleko Olsztyna - tego obok Częstochowy): Spalnia koło hotelu Ostaniec, bardzo przyzwoita noclegownia ze strzeżonym parkingiem, we wsi jest dwie-trzy knajpki z piwem, no i te jurne klimaty :icon_twisted: (juro-krakowskie oczywiście).

Okolice Brodnicy to bardziej na północ: pensjonat przy jeziorze z zamykanym podwóreczkiem - tam piwko trzeba przytargać ze sobą i nie śpiewać za głośno - strefa ciszy i perkozy się płoszą... :icon_mrgreen:

 

No i czekam na ew. inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja ze swoją laleczką się łącze z Wami w doli i niedoli na wszystkie wieki wieków.

Co do tego shadowiska to jeżeli czas i miejsce mi dopisze to jak najbardziej :icon_twisted:

Pozdro dla wszyskich Shadowców no i dla całej rzeszy jednośladowców też ma się rozumieć!!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli tylko weekend bede mial wolny, to miejsce nie robi mi roznicy i z checia zawitam na zlot shadowek. szczegolnie ze z checia posluchalbym o patentach jakie stosuja uzytkownicy starszych modeli co by ich laleczki smigly niezawodnie i pieknie wygladaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja też jestem za. Pomysł przedni i aby nie skończyło się tylko na gadaniu. Miło by było pośmigać pod jednym szyldem.Jesteśmy z różnych stron, ale to chyba nie będzie stanowiło wielkiego problemu. Może ktoś ma jakieś konstruktywne pomysły jak się do tego zabrać? Może spotkamy się w jakimś sensownym dla wszystkich terminie i przy "szklaneczce" obgadamy i dogramy całą sprawę? Ja od połowy lipca jestem wolny jak ping-pong... Miejsce spotkania nie ma dla mnie znaczenia... A więc? Kto jeszcze jest chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...