Skocz do zawartości

kurtka skórzana czy tekstylna, skóra czy texy


Rekomendowane odpowiedzi

Gość BULLSON FOREVER
lepsza jest skóra, chociazby z wyglądu

I tu chyba zalety skóry sie koncza, no moze jest jeszcze wytrzymalsza niz syntetyk. ALe na choppera tez wybralbym skóre!!! Po prostu na konkretny typ motocykla konkretny typ ubioru lepiej pasuje. Jakos nie moge sobie wyobrazic gościa z fredzlami na enduro czy scigaczu :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem za skora,bo pasuje do wszystkiego nawet do scigow i enduro,choc szczerze nigdy nie jezdzilem w texach ,poza tym skora ma jedna przewage, otoz jak ja "czyms" splamisz to latwiej schodzi ....(szczegolnie na porzadnych imprezach gdzie alkoholu nie brakuje..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to byl juz taki temat...

mam i jedno i drugie...

 

Temat wałkowany był dziesiątki razy na różnych forach. Też mam jedno i drugie. Do turystyki (kiedy to wyjeżdża się na dłużej i ciężko przewidzieć pogodę) preferuję tekstylia, chociażby dlatego, że nie trzeba na nie wkładać przeciwdeszczowego "kondoma". Za to w ładną, słoneczną pogodę chętniej przyodziewam skórki, szczególnie jeśli mam odbyć krótszą przejażdżkę.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Chce teraz kupic na nowy sezon pierwsza kurtke. Na jesieni kupilem pierwsze moto wiec nie oplacalo sie kupowac. A teraz sezon powoli sie zblliza a trzeba cos na siebie wlozyc :D

Mam CBR 600F3 czerwono-bialo-czarna i nie wiem jaka i gdzie najlepiej kurtke kupic.

I jeszcze taka prosba - jak by ktos gdzies w necie spotkal jakas kurtke "czarno-czerwona" to prosze o linka do stronki 8)

Z gory dzieki

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmmmm.Zależy ile chcesz wydać.Za 220euro jest skórzana kurtka (do kompletu) Probiker Speed: http://louis.de/_20eece76b6613989d1b0abaab...artnr_gr=207151

 

A za 180 euro masz do tego spodnie: http://louis.de/_20eece76b6613989d1b0abaab...artnr_gr=207151

 

Ja sam szykuje jakieś 400 euro na coś na grzbiet i rozmyślam nad tym kompletem.

Ogólnie szukaj na Louis.de .Napewno coś znajdziesz.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co napisał karmadec to polecam jeszcze niemieckie Polo i Hain-Gericke. Ceny niższe niż w Louisie a na jakość nie można nażekać. Warto wspomnieć, że u naszych zach sąsiadów właśnie rozpoczeły się zimowe wyprzedaże więc ceny są naprawdę przystępne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...