Skocz do zawartości

Opony crossowe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a do DT80 na tył mitas to moze być spokojnie, nigdy w życiu DT80 nie wyrwie kostki.

 

Do DT spokojnie wrzucaj bo tam zeby Ci kostke urwalo to musisz sie postarac

Mi urwało :lol: w DT80 nie całkiem ale poszło większe pół kostki nie licząc małych uszczerbień :roll:

 

PS:Kolega ma CR 250 i kupił sobie MITASA C-12 z żółtym paskiem i ani jeden kostki mi nie wyrwało ani nie uszerbało a daje Cr po pi*dzie ostro.Te paski żółte zaczęli wprowadzać gdzieś jakieś 3 miechy temu dopiero.Na początku były też żółte paski ale to były opony F.I.M ale to nie o te chodzi.Podobne te nowe oponki mitasa crossowe nie usczerbiają sie tak jak te poprzednie czyli czerwone.Możliwe że kupi właśnie tego mitasa na próbe i zdam relacje :-) .Gume w rozmiarze tylko i wyłącznie 100/90/19 wymiot :twisted: ,bierznik C-10,C12 lub C-16 .PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS:Kolega ma CR 250 i kupił sobie MITASA C-12 z żółtym paskiem i ani jeden kostki mi nie wyrwało ani nie uszerbało a daje Cr po pi*dzie ostro.Te paski żółte zaczęli wprowadzać gdzieś jakieś 3 miechy temu dopiero.Na początku były też żółte paski ale to były opony F.I.M ale to nie o te chodzi.Podobne te nowe oponki mitasa crossowe nie usczerbiają sie tak jak te poprzednie czyli czerwone.Możliwe że kupi właśnie tego mitasa na próbe i zdam relacje  .Gume w rozmiarze tylko i wyłącznie 100/90/19 wymiot  ,bierznik C-10,C12 lub C-16 .PZdr

Ja mysle ze w MX sie nie beda rwaly bo jest inna nawierzchnia, natomiast w lesie jak lecisz slide'am na korzeniach to sie rwa jak glupie (w KDX mam mase uszczerbionych z przodu i z tylu , ale zeby wyrwalo jak z mitasa to nie ma bata :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mitasa EF-05 na przodzie i nie narzekam(2 sezon latam), crosówka mitasa na przód to porażka, na tył praktycznie każda opona na 1 sezon, więc wole kupowac mitasy albo haidenau bo w miare tanie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mitasa to prawda mialem kiedys mitasa w suzuki i sie porwal pozniej kupilem na tyl dunlop 752 i powim ze super opona i prawie wogole sie nie zuzywala na przod opone 756 i trzymala jak ..... teraz w cr mam pirelli a na tyle cos takiego http://www.pirellimoto.com/en_96/tires/tem...T44_LAGUNACROSS i jezdzi sie kozak !! Generalnie wiem ze mitas kolo 180 kosztuje bez znizek ale decyzje wy podejmujecie czy wydac raz na dunlopa czy 2 razy na mitasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem C-10 i mi sporo kostek zerwalo i fakt szybko sie zdzieraja bo co z tego ze jest jeszcze troche kostki jak na piasku albo ziemi tyl lata na wszystkie strony ja teraz zamowilem sobie cos takiego: http://www.tiresnstuff.com/mich-m12.html :twisted: Pozdrawiam acha i mitas mi wytrzymal z 2-3 miesiace oczywiscie nie latam codziennie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka firma robi gumy na tył o szerokosci 100?? Potrzebuje takiej do KDX'a i mam wielki problem z dostaniem jej (nie ma

 

 

Są takie opony MEFO Juniorcross, opisane 3,50 i 4.10 18" dobre jak myślę do motocykli 50-80cm3, lekkie i o dostatecznej szerokości. Wada - cena ok. 175-180pln

 

Pozdro, Sqra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z przodu jakas opone Pirelli to zdrowo sie 3ma' date=' a z tylu Trelleborga( nie wiem co to za opona),ale juz troche po urywane zabki i troche zjechana- kiepsko sie trzyma.W nastepnym sezonie na tyl kupie chyba jakaas opone Mitasa[/quote']

Trellborg jest lepszy od Mitasa!!!też czeska guma ten trellborg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z przodu jakas opone Pirelli to zdrowo sie 3ma' date=' a z tylu Trelleborga( nie wiem co to za opona)' date='ale juz troche po urywane zabki i troche zjechana- kiepsko sie trzyma.W nastepnym sezonie na tyl kupie chyba jakaas opone Mitasa[/quote'']

Trellborg jest lepszy od Mitasa!!!też czeska guma ten trellborg.

a dzieki ze mnie uswiadomiles :P bo ja za bardzo nie mam pojecia w oponach,a zabki troche pourywane -ale to pewnie temu ze troche po lasach smigam (korzenie itp. itd. ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...