Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może jakie są różnice pomiędzy wersjami SHC i SH, oraz czy up-side down w tych wersjach daje im dużą przewagę nad wersjami S i SE które mają zwykłe teleskopy, a poza tym tak ogólenie jak sprawuje się to moto w terenie i czy będzie to dobry następca DT 125 R do śmigania po bezdrożach, nie wiem czy te 27 km to nie troche za mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 KM to nie tak mało bo masz duży moment i nie musisz suzi kręcić.

Ja jeżdziłem Dr ze zwykłym zawieszeniem i teram mam SHC z regulacją wysokości. Narazie za mało jeździłem żeby wyrobić sobie zdanie ale po kilku dniach odpowiem na to pytanie. System SHC jest daobry dla niższych kierowców bo u mnie i tak jest cały czas ustawiony na wysoki tylko z poczatku sie tym bawiełem bo fajne uczucie jak motocykl sie podnosi razem z Tobą. W terenie napewno spisze sie lepiej niż DT. Miałem 2 DT i teraz DR i jestem z niej bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy będzie to dobry następca DT 125 R do śmigania po bezdrożach, nie wiem czy te 27 km to nie troche za mało?

To nie 2t tylko 4t.Mocy Ci napewno nie zabraknie.Czekaj na wypowiedź np Strzałka on teraz posiada takie moto :twisted: .PZdr

 

[ Dopisane: 14-09-2005, 16:58 ]

Strzałek był pierwszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam niedugo się szykuje na DR350, moto konkretne powiem tyle, dobre w teren bardzo elastyczne, zawieszenie napewno leprze niż w DT, wagowo podobnie, spalanie niższe(chociaż bywa różnie zalezy jak jeździsz), moto sprawdzone i chwalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze wiele osob szykuje sie na DR 350 na swojego kolejnego sprzęta enduro. Dla mnie marzenie... taka dr a jeszcze dorwac wersje z upsami 8) cos pieknego. :) Nieldugo na forum zaroi sie od posiadaczy 350tek dr'ek tak jak pełno tu posiadaczy dt50/80/125 ;] lub innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest chętny na DR w dobrym stanie po wymianie fitrów oleju i powietrza oraz oleju w silniku i po regulacji zaworów to moja bedzie na sprzedanie bo ja niedługo do szpitala bede sie kład a DRke kupilem na rajd zeby trase oblatać i tak żeby sie przkonać le te moto jest warte. Cena przystepna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to wiemy z doĹwiadczenia a nie gdzieĹ przeczytaliĹmy. Może ktoĹ kto pisał te rzeczy co czytałeĹ trafił na jakiĹ bardzo bardzo kiepski egzemplaż.

Wagowo to od 114 do 124 kg w zależnosci od wersji. Dla porównania dt 125 waży 119 czyli DRka wcale nie ejst taka ciężka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 kucy w teren to starczy w zupelnoĹci nawet często tego nie wykorzystasz. DR 350 to terenowy motocykl bo taki DR 650 jak Ty Ĺmigasz to sie raczej w teren mniej nadaje a mialem porónwanie bo dr 650 też jeżdziłem. 350 jest dużo poręczniesza i przyjemniej sie jeŸdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu uważasz że duże enduro jakim jest DR650 nie nadaje się w teren? Używam go w zasadzie tylko do tego i spisuje się znakomicie. Waga troche ciąży, ale ma to swoje zalety. Nie lubie motocykli chudych w pasie jak TTR, czy XR bo czuje się na nich jak na rowerze ;-)

 

Trzeba by też zdefiniować co obaj rozumiemy przez teren - ja jeżdze raczej po lesie, bezdroża, pola. Nie jeżdze po torze (chyba, że dla zabawy).

Myślałem o zakupie DR 350, jednak stosunek ceny do osiągów mi nie odpowiadał :D

 

Jaki DR350 ma moment obr i przy jakich obrotach? To raczej jest bardziej miarodajne niz kuce, przy których jeden drugiemu nie równy.

 

Znalazłem dane - dr 350 ma tylko 27nM, troche mało, ale jestem sam ciekawy jak przy takiej masie to się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...