Skocz do zawartości

schuberth c4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam zamiar kupić kask schuberth c4 gdyż mój givi skończył przygodę motocyklową. Budżet to 2500 zł. C4 jest przeceniony z 3 na 2 tys. I tu pojawia się pytanie do was. Czy warto go kupić czy może polecacie coś innego. Motocykl Suzuki vstrom 650. Interesowały by mnie kaski szczękowe ale integralne też rozważam. Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem C4 teraz mam C4 PRO, poza tym, że przy niskich temp. szybka paruje, to nie mam większych zastrzeżeń do tych kasków.
Jak będę kupował kolejny kask to raczej znowu będzie to Schuberth.

Edytowane przez Januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie chwilke na schubertem bo przyznaje ze c4 wyglada calkiem ok ale po przygodach z c3 pro w zyciu nie wroce do tej marki..!!! C3 pro to jedno wielkie gowno za wielka kase!!!

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciagu 2 lat 4 razy spekal mi wizjer (wymieniany na gwarancji) przy kolkach mocyjacych pinlok. Dokladki plastikowe sie po prostu krysztly. 3 razy peklo sterowanie wizjerem...

kolega ma ten sam kask i ostatnio jak wzial do reki to te dokladki plastikowe po prostu same poodpadaly. Wizjer ma totalnie spekany.

 

Nie jest to odosobniony przypadek bo problem jest znany producentowi..

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciagu 2 lat 4 razy spekal mi wizjer (wymieniany na gwarancji) przy kolkach mocyjacych pinlok. Dokladki plastikowe sie po prostu krysztly. 3 razy peklo sterowanie wizjerem...

kolega ma ten sam kask i ostatnio jak wzial do reki to te dokladki plastikowe po prostu same poodpadaly. Wizjer ma totalnie spekany.

 

Nie jest to odosobniony przypadek bo problem jest znany producentowi..

Mialem te same problemy z moim c3 (dodatkowo to co bylo metalowe rdzewialo) dlatego przesiadlem na shoei.

Ps.To nie byl moj pierwszy schuberth ale na pewno ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Schuberth Concept 2 - helmofonjest poprostu genialny, zadnych zastrzezen.

 

C3 to juz totalna porazka, -> dystans miedzy nosem a vizjerem jest zbyt maly i z tego wzgledu szybko paruje, o fakcie, ze lezy na glowie jak goowno nawet nie wspomne.

 

Service Schuberth - pjerwyj sort !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw na regale albo w innym miejscu abys mial pamiatke

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...