Skocz do zawartości

Ogłoszenia na olx i otomoto - zadatki na motocykle


Silvestr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolejne przekręty to samochód zepsuty (ale z błahostką) albo sprawny do odbioru w Holandii , Francji lub Belgii

został tam bo człowiek miał niebywałą okazje i kupił prawie nówkę mercedesa samolot czy coś innego i wrócił nowym zakupem

Stary został z dokumentami . A jest tylko kluczyk i adres gdzie stoi :biggrin:

oczywiście trzeba wpłacić zaliczkę czy całość i sobie odebrać :biggrin:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/junak-m-junak-m10-ID6BJHFD.html

 

Kolejne podejrzeane ogłoszenie, podobny meil do tamtego oszustwa z awo simsonem. W ogłoszeniu podany rok w którym nie produkowano junaków i dziwne że pisze że ubezpieczenie do grudnia skoro jest na żółtych blachach i po co by ubezpieczal w zimę skoro nie musi mieć ciągłości. Ciężko się dodzwonić, pewnie będzie tylko odpisywać na OtoMoto i zbierać zaliczki.. masarka

 

Tak samo z ubezpieczeniem było w awo i tak samo inne dane w opisie niż w parametrach. Myślę że to ta sama osoba ale dane na innego słupa. Cena już nie tak atrakcyjna ale i tak, więc na pewno kogos znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junkers wygląda bardziej wiarygodnie

cena nieatrakcyjna, blachy zgadzają się z miejscowością

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne przekręty to samochód zepsuty (ale z błahostką) albo sprawny do odbioru w Holandii , Francji lub Belgii

został tam bo człowiek miał niebywałą okazje i kupił prawie nówkę mercedesa samolot czy coś innego i wrócił nowym zakupem

Stary został z dokumentami . A jest tylko kluczyk i adres gdzie stoi :biggrin:

oczywiście trzeba wpłacić zaliczkę czy całość i sobie odebrać :biggrin:

Hmmmm, wydaje mi się, że jakbym usłyszał taką historię od jakiegoś sprzedawcy, to bym go wyśmiał i zwyzywał od oszustów, ale część osób się niestety nabiera na takie banalnie i głupie przekręty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, wydaje mi się, że jakbym usłyszał taką historię od jakiegoś sprzedawcy, to bym go wyśmiał i zwyzywał od oszustów,..................

ja też .

Ale jako że znajduje takie ogłoszenia co jakiś czas w necie znaczy że to działa

Znam też człowieka który się nabrał na taką okazję :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też .

Ale jako że znajduje takie ogłoszenia co jakiś czas w necie znaczy że to działa

Znam też człowieka który się nabrał na taką okazję :biggrin:

Niestety, jak ktos szuka dlugo wymarzonego samochodu/motocykla itp, i znajdzie taka okazje to sie napali i łyknie wszystko co mu sie powie, dlatego trzeba tez ostrzegac o takich aukcjach/oszustwach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, wydaje mi się, że jakbym usłyszał taką historię od jakiegoś sprzedawcy, to bym go wyśmiał i zwyzywał od oszustów, ale część osób się niestety nabiera na takie banalnie i głupie przekręty

 

W tym właśnie tkwi sekret... Dostajesz maila że dziadek w spadku zostawił ci kopalnie diamentów w Argentynie, ty musisz tylko zapłacić ileśtam na cośtam. Normalny człowiek olewa sprawę. A człowiek, nazwijmy go, naiwny, odpowiada na maila i pyta na jakie konto przelać kasę. Im bardziej absurdalna historia, tym bardziej prawdopodobne że ktoś kto odpowiedział na tego maila da się wkręcić we wszystko... Błyskawiczny sposób na odsianie ludzi zbyt mądrych. Genialne.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...