Skocz do zawartości

Nolan N87 prosba o opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Mam okazje wyrwac kask nolan N87 w czarno zoltym malowaniu za naprawde smieszne pieniadze.

Jako, ze jest to stosunkowo nowy kask to ciezko mi znalezc o nim opinie na forum, a na stronach nie szukam, bo czesto opinie sa "sponsorowane".

 

Czy ktos uzywa/uzywal tego kasku i chcialby podzielic sie ze mna wrazeniami?

Bylem na niego zdecydowany bo myslalem, ze to kask sportowy, ale teraz widze, ze ma blende i juz sam nie wiem...

 

Ktos cos moze?

Edytowane przez goall89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ci w nim nie pasuje oprócz tego, że ma blendę? za ciężki? za słaba wentylacja? za cichy? że zapięcie listwa zębata?

i co to są śmieszne pieniądze?

za 4stówy brałbym gdybym (oczywiście mowa o kasku nowym) potrzebował integrala ;)

z tym konkretnym modelem nie miałem styczności - mogę się wypowiedzieć ogólnie o produktach nolana na podstawie n27, n102, n91 - dramatu nie ma :P

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ci w nim nie pasuje oprócz tego, że ma blendę? za ciężki? za słaba wentylacja? za cichy? że zapięcie listwa zębata?

i co to są śmieszne pieniądze?

za 4stówy brałbym gdybym (oczywiście mowa o kasku nowym) potrzebował integrala ;)

z tym konkretnym modelem nie miałem styczności - mogę się wypowiedzieć ogólnie o produktach nolana na podstawie n27, n102, n91 - dramatu nie ma :P

W zasadzie nie powiedziałem, ze coś mi nie pasuje. Raczej kwestia braku punktu odniesienia w ogóle. Śmieszne pieniądze to £30 plus przesyłka za nowy.

 

Lubię po prostu wiedzieć na co wydaje pieniądze a nie mam okazji go pomacać i wyrobić sobie opinii niestety.

 

W tej chwili mam hjc-cs12 wiec stawiam ze ten Nolan i tak będzie lepszy- bezpieczniejszy wiec go łyknę jeśli kolezka go jeszcze nie puścił.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Nolana od 2 lat. Wybierałem między nim a Shoei GT-Air. Nolan jest lżejszy o 20g, blenda fajniej działała, różnica w cenie to niemal dwukrotność i od zawsze pasowały mi Nolany. 87ka to mój trzeci kask tej firmy. Długo układał się do kształtu głowy ale teraz leży idealnie, wentylacja robi robotę, te nibyspoilerki na dole skorupy fajnie odprowadzają wodę i odchylają strumień powietrza od szyi. Zrobiłem w nim jakieś 25k km, wszystko działa, nic nie odpadło, wywaliłem pinlocka bo minimalnie się zmatowił i wkurzało mnie to. Jak dla mnie jedyna wada to brak zapięcia DD.

Edit: Kask dla okularników.

Edytowane przez Judas

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na niego zdecydowany bo myslalem, ze to kask sportowy, ale teraz widze, ze ma blende i juz sam nie wiem...

o ku....a fakt - straszna wada . Nie sportowy kask na CBR z przed 25 lat . Jak tu jeździć i jak żyć ???

Na bank będzie się sprzęt gorzej składał w zakrętach i spadnie mu Vmax o jakieś 50/h

 

 

Edit: Kask dla okularników.

co oczywiście wcale go nie wyklucza do zastosowań "bezokularowych"

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Nolana od 2 lat. Wybierałem między nim a Shoei GT-Air. Nolan jest lżejszy o 20g, blenda fajniej działała, różnica w cenie to niemal dwukrotność i od zawsze pasowały mi Nolany. 87ka to mój trzeci kask tej firmy. Długo układał się do kształtu głowy ale teraz leży idealnie, wentylacja robi robotę, te nibyspoilerki na dole skorupy fajnie odprowadzają wodę i odchylają strumień powietrza od szyi. Zrobiłem w nim jakieś 25k km, wszystko działa, nic nie odpadło, wywaliłem pinlocka bo minimalnie się zmatowił i wkurzało mnie to. Jak dla mnie jedyna wada to brak zapięcia DD.

Edit: Kask dla okularników.

 

o ku....a fakt - straszna wada . Nie sportowy kask na CBR z przed 25 lat . Jak tu jeździć i jak żyć ???

Na bank będzie się sprzęt gorzej składał w zakrętach i spadnie mu Vmax o jakieś 50/h

 

co oczywiście wcale go nie wyklucza do zastosowań "bezokularowych"

Dlaczego jestes zlosliwy, zrobilem Ci cos?

Pamietaj kolego, nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi.

Nigdzie nie powiedzialem, ze to wada, tylko nie jezdzilem w kasku z blenda, w zwiazku z czym nie wiem czego sie spodziewac. Jak widzisz nie jestem jeszcze nawet motocyklista, bo cebra stoi bez gaznikow i napedu aktualnie, a prawko jest w toku. Zalozylem blednie ( w miedzyczasie sie doedukowalem), ze blende maja tylko szczekowce, a szczekowca nie chcialem tylko integrala.

BTW pisze sie 'sprzed' a nie 'z przed' ;)

 

Fakt bycia kaskiem dla okularnikow to akurat zaleta, bo zdarza mi sie zamienic soczewki na okulary i wtedy fajnie jest miec to ekstra miejsce.

Tak czy inaczej dzieki za opinie, kask oplacony i teraz czekam na dostawe.

 

Nastepne w kolejce sa buty i kombinezon dwuczesciowy. Zamierzam skorzystac z zimy i znowu wyrwac cos za 1/4 wartosci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego jestes zlosliwy, zrobilem Ci cos?

Pamietaj kolego, nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi.

Nigdzie nie powiedzialem, ze to wada, tylko nie jezdzilem w kasku z blenda, w zwiazku z czym nie wiem czego sie spodziewac. Jak widzisz nie jestem jeszcze nawet motocyklista, bo cebra stoi bez gaznikow i napedu aktualnie, a prawko jest w toku. Zalozylem blednie ( w miedzyczasie sie doedukowalem), ze blende maja tylko szczekowce, a szczekowca nie chcialem tylko integrala.

BTW pisze sie 'sprzed' a nie 'z przed' ;)

 

Fakt bycia kaskiem dla okularnikow to akurat zaleta, bo zdarza mi sie zamienic soczewki na okulary i wtedy fajnie jest miec to ekstra miejsce.

Tak czy inaczej dzieki za opinie, kask oplacony i teraz czekam na dostawe.

 

Nastepne w kolejce sa buty i kombinezon dwuczesciowy. Zamierzam skorzystac z zimy i znowu wyrwac cos za 1/4 wartosci;)

 

Przeczytaj inne jego wypowiedzi i zobacz czym jeździ oraz skąd jest, a zrozumiesz dlaczego jest złośliwy. Ma facet ze sobą problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. . On nie ma problemu... On pisze bardzo z sensem...

Problem ma założyciel tematu. . Jeszcze chce kupować kask, którego nawet nie miał na łbie... Jeszcze wysyłkowo...

Bier go! Będzie perfekcyjny!

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. . On nie ma problemu... On pisze bardzo z sensem...

Problem ma założyciel tematu. . Jeszcze chce kupować kask, którego nawet nie miał na łbie... Jeszcze wysyłkowo...

Bier go! Będzie perfekcyjny!

 

A co w tym złego? Ja również tak kupiłem. Jak trafi zły rozmiar to wymieni. Jak nie trafi wcale to odda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie .. Myślcie. . I czytajcie ze zrozumieniem. . To nie boli...

 

 

(...) stawiam ze ten Nolan i tak będzie lepszy- bezpieczniejszy wiec go łyknę jeśli kolezka go jeszcze nie puścił.

(...)

Jak myślisz? Co wymieni? I komu zwróci, o ile "kolega" będzie niesłowny?

 

Niech pójdzie do sklepu i przymierzy/sprawdzi/oceni... Bo ilu ludzi, tyle opinii, po prostu każdy ma swoją... Podobnie jak dup...ę

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie .. Myślcie. . I czytajcie ze zrozumieniem. . To nie boli...

 

 

Jak myślisz? Co wymieni? I komu zwróci, o ile "kolega" będzie niesłowny?

 

Niech pójdzie do sklepu i przymierzy/sprawdzi/oceni... Bo ilu ludzi, tyle opinii, po prostu każdy ma swoją... Podobnie jak dup...ę

Fakt, kupilem wysylkowo i bez przymierzania- stawiam, ze moj blad.

Z drugiej strony jestem w stanie zaryzykowac taka kwote, nawet jesli ma sie okazac za maly/za duzy/ za ciezki/ za brzydki.

Pojscie do sklepu i przymierzenie to dobra rada, tylko ze takie okazje maja to do siebie, ze lubia uciekac sprzed nosa a nie czekac do piatku az bede mial okazje podskoczyc do sklepu i przymierzyc. Rozmiar sie zgadzal, Judasa opinia miala rece i nogi, byla rzeczowa i przychylna to wzialem.

W razie czego sprzedam, stawiam, ze bez straty.

 

Jak ostatnio bylem w internetach to fora byly od dzielenia sie opiniami, ale od tej pory byc moze cos sie zmienilo.

 

Quasimodo, jak widzisz wszyscy maja problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przeczytaj inne jego wypowiedzi i zobacz czym jeździ oraz skąd jest, a zrozumiesz dlaczego jest złośliwy. Ma facet ze sobą problem.

kolego problem mają głównie ludzie którym się wydaje że pochodzą z Twojego miasta a najczęściej są warszawiakami a nie Warszawiakami . Góra 1 może 2 pokolenie w tył i okaże się pochodzą z kresów albo ziem wycyckanych po wojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie .. Myślcie. . I czytajcie ze zrozumieniem. . To nie boli...

 

 

Jak myślisz? Co wymieni? I komu zwróci, o ile "kolega" będzie niesłowny?

 

 

To odsprzeda komuś innemu. Za te pieniądze chętny się znajdzie. Nie widzę problemu :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ...

Ale fora nie polegają tylko na produkcji tematów/postów... Wystarczy poczytać ze zrozumieniem ... W każdym temacie o kaskach podstawową radą jest "idź/weź i przymierz" ..

Cała reszta to gdybanie na zasadzie: bo ten dla okularnika - a wcale, że nie bo moje oprawki są za grube i ciśnie ; ten paruje - a mi nie; głośny - a wcale, że nie bo cichy... I tak można przez tydzień ...

Co z tego, że okazja? Jak rozmiar może i będzie oki, za to blenda za głęboko i gwałtownie opada, zapięcie nie takie i nie w tym miejscu... I tak dalej ..

 

 

Edyta: to jak taka okazja, to po co temat produkuje? Niech weźmie i odsprzeda... I kupi sobie lepszy/polecany...

Edytowane przez quasimodoo

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wystarczy poczytać ze zrozumieniem ...
No właśnie. Było pytanie do użytkowników kasku o opinię, a nie doradcUF biznesowych. :P

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...