Skocz do zawartości

Nowe dziecko w garażu


KarolinaKk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym jednak zostawił sobie ten na asfalt, a na las coś do tyrania ;) Oprócz kół to jednak jest kilka różnic pomiędzy sm a enduro. Z moich obliczeń wynikało że kompletne przerabianie enduro na sm jest nie uzasadnione ekonomicznie i musiałem kupić drugiego :D

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze modyfikacje i pierwsze testy mamy za sobą :)

i po raz kolejny straciłam głowę :D

 

wjechały duże koła i nowa kiera, wstępna redukcja wagi już za nami.

 

Przemek ad.1 przy wzroście 158cm na dużych kołach trzeba przerzucać tyłek żeby w miarę stabilnie zatrzymać się chociaż na jednej nodze (Limo ponownie jest nie całą stopą na ziemi) :)

ad.2 może uda się ogarnąć też asfalt.

 

do full fajnej frajdy w terenie jeszcze do wymiany poleci sprężyna.

 

P.S. może ktoś chce kupić HQ :D?

 

 

post-86941-0-79739700-1526916516_thumb.jpg

post-86941-0-21197000-1526916527_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ufff, kamień ze serca :D

 

To co tam za tory masz w okolicach LBN?

Okolice Łęcznej mamy dwa tory - Albertów i Karolin i ten nieszczęsny Majdanek w Lublinie.

 

Na razie nosa poza Albertów nie wychylam :) ale jeszcze miesiąc i może pozwiedzam inne miejsca :)

 

a co wpadasz :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niewykluczone bo zmieniam robotę i mogą mnie wysłać na przymusowy urlop w czerwcu. To bym zaciągnął krosiwo przy okazji :). W zeszłym roku chciałem obadać tor w Bychawie ale nie było okazji.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niewykluczone bo zmieniam robotę i mogą mnie wysłać na przymusowy urlop w czerwcu. To bym zaciągnął krosiwo przy okazji :). W zeszłym roku chciałem obadać tor w Bychawie ale nie było okazji.

 

zapraszamy :) ewentualnie ja chętnie na Bychawę się wybiorę chociaż nie słyszałam nawet, że tam coś jest :D

akurat zdążę się dogadać z nowym sprzętem i może mi zębów nie powybija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...