Skocz do zawartości

Honda nsr 50 94' Brak rezo, wydech? Problem


rispello
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje dobrego wydechu do swojej nsr 50. Motocykl jest z 1994 roku.

W tej chwili cylinder 70cc pacorse, tłok barikit na zamówienie, moduł odblokowany dysze większe itd.

Motocykl fajnie startuje jednak problem pojawia się przy wyższych obrotach.

No rezo tutaj praktycznie nie istnieje, honda ciągnie praktycznie cały czas jednym tempem i nie osiąga większych obrotów niż 9-10 tyś podczas jazdy. Na biegu jałowym max ok. 11-11,5 tys.

V-max jaki udało mi się osiągnąć to ok. 95km/h jednak napędzanie się do tej prędkości trwało baardzo długo.

Moim zdaniem problemem jest tutaj wydech (jest seryjny) ponieważ jest wybebeszony i z tego co mi wiadomo również z kolanka zniknęła blokada.

Zastanawiam się nad zakupem tego modelu: https://sklep.mieloch.pl/produkt/wydech-giannelli-strada-honda-nsr-50-89-01.html?gclid=Cj0KCQjwqM3VBRCwARIsAKcekb0IJXlSMA2_Mg0uSHiMK8WjhfSInmc_CHtQRnvS4FF-b_1SWPf5Xd0aAqoDEALw_wcB

 

 

Czy ktoś miał styczność i może polecić? A może przyczyną brak tego rezo jest coś innego?

 

Z góry dzięki za wszystkie porady

 

 

post-88285-0-36616900-1521753995_thumb.jpg

Edytowane przez rispello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ,że może być przez wydech. Wsadziłeś cylka 70cc, a wydech seryjny pod 50,w dodatku piszesz,że wybebeszony,a to duży błąd,bo w dwusuwach często to pogarsza osiągi. Mógłbyś pomyśleć jeszcze o innym gażniku np 19mm.

 

Aprilia SR50,która też mam leci mi 120 km/h bez zbędnego wysiłku,a ze świateł zostawia większosć samochodów z tyłu.jednak modyfikacje silnika kosztowały ponad 2k.

 

setup

cylinder-Polini sport 70cc

gażnik- Dellorto PHBG 19mm

Wydech -Malossi MHR Replica

Wał -Jasil Evo NG

Łożyska Koyo japan

wariator-Malossi Multivar

Zawór Tec Evo

Dzwon Tec Evo

Sprzęgło Tec

Dysza 88

Moduł Odblokowany

post-29353-0-69324900-1521912522_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dawno temu w MBXie wydeszek proma GP który kształtem był podobny do tego gianelli i nawet był ok.

W obecnym mam wydech robiony i osiagi sa kosmiczne ale oprocz wydechu jest zaplon selletra, gaznik 24, cylinder dlubany. Mam dwa takie wydechy, gdybyś chciał to jednego ewentualnie mogę się pozbyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...